×
×
×
Select language
Select currency
4,4/5 van 223.943 beoordelingen

Kerstborrel Neurenberg

Speurtochten Neurenberg Team

Kerstborrel in Neurenberg: de belangrijkste gegevens

Duur
Ongeveer drie uur
Prijs
Vanaf € 16,99 per persoon excl. btw
Datum
Datum en tijd boeken tot twee dagen van tevoren
Buiten
Onderweg in Neurenberg, bij sneeuw of regen met een pauze om op te warmen
Daarna
Waar jullie eten en vieren, bepalen jullie zelf
Afrekening
Op factuur, met creditcard of PayPal, altijd met btw-factuur

Zo verloopt jullie kerstborrel in Neurenberg

In teams trekken jullie puzzelend door Neurenberg, verzamelen punten en vieren daarna bij het eten het team met de meeste punten. Het programma komt van myCityHunt, de locatie en het menu kiezen jullie zelf.

Plezier & beweging
Los lastige puzzels op, beheers teamtaken, ga samen op pad en wees als team creatief.
Interactie
Chatten met andere teams, ondersteuning van de gidsen van myCityHunt, live highscore en realtime foto-upload.
Teambuilding
Groepsdynamiek, interactie en communicatie bevorderen de cohesie en de teamgeest.
Ondersteuning
Via de chatondersteuning kunnen teams indien nodig op elk moment contact opnemen met hun gids van myCityHunt.

Een kerstfeest bedrijf organiseren in Neurenberg is meer dan een tafel boeken: het begint bij een moment waarop het hele team samen lacht, speurt en elkaar weer eens écht ziet. Met de Xmas Adventure trekken jullie in teams door de binnenstad van Neurenberg, langs plekken als het Nuremberg Castle, de Frauenkirche en de oude stadsmuren. De app van myCityHunt wijst de weg, geeft raadsels en fotopuzzels en houdt de stand bij - jullie hoeven alleen je telefoon op te laden en te starten. Naast de Xmas Adventure, speciaal voor de feestdagen, kunnen jullie ook kiezen voor Escape Game, Moordspel of Schattenjacht.

Na zo'n drie uur en zo'n vier kilometer wandelen door Neurenberg is de route klaar en ligt de kerstborrel of het kerstdiner binnen handbereik. myCityHunt regelt het teamspel; het restaurant, de zaal en het menu kiezen jullie zelf, precies passend bij het personeelsfeest kerst dat jullie voor ogen hebben. Dat is geen beperking maar een voordeel: omdat de tour door het centrum van Neurenberg loopt, is de stap naar je favoriete kerstlocatie meteen klein.

Een kerstfeest bedrijf boeken voor Neurenberg kan al vanaf € 16,99 per persoon, exclusief btw. Datum en tijdstip bepalen jullie zelf bij de boeking, tot twee dagen van tevoren. Betalen kan op factuur, met creditcard of via PayPal, en jullie ontvangen altijd een factuur met btw.

Het pakket voor jullie kerstborrel

Teamuitje Basic

  • Gedeelde afbeeldingengalerij en highscore
  • Onderling verbonden via teamchat
  • BTW-factuur
  • Betaling met creditcard, PayPal of via een bankoverschrijving
  • Prioriteit klantenondersteuning
  • Geen omboeking
  • Geen ondersteuning van een teamgids
€ 16,99
p.p. plus BTW.

Teamuitje Plus

  • Gedeelde afbeeldingengalerij en highscore
  • Onderling verbonden via teamchat
  • BTW-factuur
  • Betaling met creditcard, PayPal of via een bankoverschrijving
  • Prioriteit klantenondersteuning
  • Gratis omboeken
  • Ondersteuning via de chat van een gids van myCityHunt
€ 22,99
p.p. plus BTW.

Voordelen van een teambuilding evenement

Toegewijde Virtuele Host
Team Chat
Live Scorebord
Gezamenlijke Herinneringen
Toegewijde Virtuele Host
Jullie virtuele host is er om jullie bij elke stap te ondersteunen. Als je team uitdagingen tegenkomt, hulp nodig heeft of verduidelijking wil tijdens de speurtocht, is je toegewijde host slechts één chat van je verwijderd. Neem contact met je host op via de supportchat in onze app en hij zal je begeleiding, hints en oplossingen geven om je team op koers te houden en ervoor te zorgen dat de teambuilding soepel en plezierig verloopt.
Team Chat
Communicatie is van essentieel belang in elk succesvol team. Met onze Team Chat-functie kun je tijdens je speurtocht verbonden en op de hoogte blijven. Onze speciale app biedt realtime teamchat functies, zodat teamleden naadloos met elkaar kunnen communiceren. Deel aanwijzingen, coördineer strategieën en vier overwinningen terwijl jullie samenwerken om de uitdagingen te volbrengen en de puzzels op te lossen.
Live Scorebord
Het scorebord wordt in realtime bijgewerkt. Je ziet de scores van elk team tijdens de jacht, zodat je weet waar je staat. Nog 10 minuten te gaan en je staat 5 punten achter op het leidende team? Geef dan alles wat je hebt en verover alsnog de eerste plaats!
Gezamenlijke Herinneringen
Beleef het plezier opnieuw door je fotogalerij te verkennen, waar je alle foto's kunt bekijken en delen die zijn genomen tijdens de wedstrijd. Of het nu gaat om een momentopname van de reactie van je team op een uitdaging of een groepsfoto om jullie prestaties te vieren, deze foto's dienen als een blijvende herinnering aan jullie spannende teambuildingreis.
41
Teamuitje-boekingen in Neurenberg sinds 2022

Wat onze klanten over ons zeggen

Delivery Hero
H&M
Enercity
Allianz
Daimler
Aldi
Capgemini
T-Systems
BCG
Microsoft
Teambuilding klanten

Onze klanten komen uit de meest uiteenlopende sectoren. Of het nu gaat om industrie, retail, overheid of dienstverlening: de speurtochten van myCityHunt zijn een uitstekende teambuildingsactiviteit voor je bedrijfsuitje, afdelingsfeest of teamuitje - en dat bij 6.467 locaties over de hele wereld.

Veelgestelde Vragen

Wat is de Xmas Adventure in Neurenberg?

De Xmas Adventure is een speurtocht in teams door Neurenberg, speciaal voor de kerstperiode. Via een app lopen jullie langs vaste stations, los je raadsels op en maak je foto's, terwijl de app de punten bijhoudt.

Is de Xmas Adventure geschikt als kerstfeest bedrijf in Neurenberg?

Zeker. Het format is bedacht voor personeelsfeest kerst: teams gaan de competitie met elkaar aan, delen een teamchat en een gezamenlijke fotogalerij, en eindigen dicht bij het centrum van Neurenberg, klaar voor de kerstborrel.

Regelt myCityHunt ook het restaurant of de kerstborrel in Neurenberg?

Nee, myCityHunt verzorgt het teamspel. Restaurant, zaal, menu en drankjes kiezen jullie zelf, helemaal naar wens. Omdat de route door de binnenstad van Neurenberg loopt, is de afstand naar je gekozen locatie meestal maar een paar minuten lopen.

Hoeveel kost een kerstfeest bedrijf met de Xmas Adventure in Neurenberg?

De Xmas Adventure in Neurenberg is te boeken vanaf € 16,99 per persoon, exclusief btw. Het definitieve bedrag hangt af van het aantal deelnemers en het gekozen moment.

Hoe lang duurt de Xmas Adventure in Neurenberg?

Reken op ongeveer drie uur en zo'n vier kilometer wandelen door de binnenstad van Neurenberg. Het tempo bepaalt elk team zelf, de volgorde van de stations ligt vast in de route.

Tot wanneer kunnen we een kerstfeest bedrijf in Neurenberg boeken?

Boeken kan tot twee dagen voor de gewenste datum. Datum en tijdstip stellen jullie zelf in tijdens het boekingsproces.

Welke betaalmogelijkheden zijn er voor het kerstfeest bedrijf in Neurenberg?

Jullie kunnen betalen op factuur, met creditcard of via PayPal. Bij elke betaling ontvang je een factuur met btw erop vermeld.

Welke andere formats zijn er in Neurenberg naast de Xmas Adventure?

Naast de Xmas Adventure bieden we in Neurenberg ook Escape Game, Moordspel en Schattenjacht aan, voor als jullie het kerstfeest bedrijf op een ander moment in het jaar willen vieren.

Meer voor bedrijven in Neurenberg