Vooraan staat het Xmas Adventure, onze tour voor de kersttijd. Elke van deze tours kunnen jullie boeken als teamuitje.
In teams trekken jullie puzzelend door Neu-Ulm, verzamelen punten en vieren daarna bij het eten het team met de meeste punten. Het programma komt van myCityHunt, de locatie en het menu kiezen jullie zelf.
Een kerstfeest bedrijf in Neu-Ulm wordt pas echt leuk als jullie collega's eerst samen iets beleven, voordat de borden op tafel komen. Met Xmas Adventure van myCityHunt trekken de teams met hun telefoon door de binnenstad van Neu-Ulm, langs plekken zoals het AuGuSTheater, de Herdbrücke en het Edwin Scharff Museum. De app wijst de weg, stelt raadsels en codes, verzamelt foto's in een gezamenlijke galerij en houdt via een ranglijst bij welk team voorop ligt. Ongeveer vier kilometer wandelen, ongeveer drie uur spelplezier, geladen telefoons zijn het enige wat nodig is.
Naast Xmas Adventure bieden wij in Neu-Ulm ook Escape Game, Moordspel en Schattenjacht aan, voor elk kerstfeest bedrijf of elke kerstborrel een passende vorm. myCityHunt verzorgt het volledige programma inclusief route en begeleiding via de app, maar geen locatie, zaal, menu of drankjes - dat regelen jullie zelf, precies zoals het bij jullie past. Omdat de tour door de binnenstad van Neu-Ulm loopt, is de afstand naar een restaurant na afloop meestal maar een korte wandeling.
Boeken kan tot twee dagen voor de gewenste datum, en jullie kiezen zelf datum en tijdstip bij de reservering. De prijs is vanaf € 16,99 per persoon, exclusief btw, en betaling gaat eenvoudig op factuur, met creditcard of via PayPal. Zo wordt het personeelsfeest kerst in Neu-Ulm voor jullie team een ervaring om nog lang over te praten.
Onze klanten komen uit de meest uiteenlopende sectoren. Of het nu gaat om industrie, retail, overheid of dienstverlening: de speurtochten van myCityHunt zijn een uitstekende teambuildingsactiviteit voor je bedrijfsuitje, afdelingsfeest of teamuitje - en dat bij 6.467 locaties over de hele wereld.
Xmas Adventure is een speurtocht in teamverband door de binnenstad van Neu-Ulm, gespeeld via een app die raadsels, codes en foto-opdrachten voorlegt en de punten bijhoudt.
Ja, alle teams spelen tegelijk tegen elkaar, met een gezamenlijke chat en ranglijst, zodat Xmas Adventure in Neu-Ulm ook voor grotere groepen werkt.
Nee, myCityHunt verzorgt alleen het speelprogramma. Locatie, menu en drankjes voor de kerstborrel kiezen jullie zelf, wat jullie volledige vrijheid geeft.
De prijs start vanaf € 16,99 per persoon, exclusief btw. Facturering gebeurt op factuur, met creditcard of via PayPal.
Reken op ongeveer drie uur en vier kilometer wandelen door de binnenstad van Neu-Ulm, inclusief de route langs bekende plekken zoals de Herdbrücke.
Boeken kan tot twee dagen voor de gewenste datum in Neu-Ulm. Datum en tijdstip bepalen jullie zelf bij de reservering.
Alleen opgeladen telefoons per team. De app van myCityHunt begeleidt jullie door Neu-Ulm en verzamelt automatisch de antwoorden en foto's.
Naast Xmas Adventure bieden wij in Neu-Ulm ook Escape Game, Moordspel en Schattenjacht aan, zodat elk kerstfeest bedrijf de juiste vorm kan kiezen.