Vooraan staat het Xmas Adventure, onze tour voor de kersttijd. Elke van deze tours kunnen jullie boeken als teamuitje.
In teams trekken jullie puzzelend door Münster, verzamelen punten en vieren daarna bij het eten het team met de meeste punten. Het programma komt van myCityHunt, de locatie en het menu kiezen jullie zelf.
Een kerstfeest bedrijf in Münster staat of valt met wat er gebeurt vóórdat jullie aan tafel gaan. Met de Xmas Adventure trekken jullie collega's in teams door de binnenstad, langs plekken als de Dom van Münster, het Fürstbischöfliches Schloss en de Prinzipalmarkt. Via de app krijgen jullie de route, raadsels, codes en fotopuzzels voorgeschoteld - alles wat je nodig hebt is een opgeladen telefoon. Zo'n drie uur lang, ongeveer vier kilometer wandelen, en een gezamenlijk klassement dat de spanning erin houdt tot de laatste minuut.
myCityHunt verzorgt het spel, jullie kiezen zelf het restaurant of de zaal voor de kerstborrel of het kerstfeest. Geen vast menu, geen vaste locatie vanuit ons - en dat is maar goed ook, want zo kiest de organisatie binnen het bedrijf precies wat bij de sfeer en het budget past. Omdat de Xmas Adventure door de binnenstad van Münster loopt, is de stap naar het eten na afloop maar klein.
Naast de Xmas Adventure bieden we in Münster ook een Escape Game, een Moordspel en een Schattenjacht aan, mocht je liever een ander format kiezen voor het personeelsfeest kerst. Boeken kan tot twee dagen voor de datum, en jullie bepalen zelf wanneer het kerstfeest bedrijf precies plaatsvindt. Betalen gaat op factuur, met creditcard of via PayPal, met een duidelijke btw-vermelding.
Onze klanten komen uit de meest uiteenlopende sectoren. Of het nu gaat om industrie, retail, overheid of dienstverlening: de speurtochten van myCityHunt zijn een uitstekende teambuildingsactiviteit voor je bedrijfsuitje, afdelingsfeest of teamuitje - en dat bij 6.467 locaties over de hele wereld.
De Xmas Adventure in Münster start vanaf € 16,99 per persoon, exclusief btw. De uiteindelijke prijs hangt af van de groepsgrootte en de gekozen opties.
Ja, de Xmas Adventure is speciaal ontwikkeld als onderdeel van een kerstfeest bedrijf of kerstborrel. Teams trekken samen door Münster en komen daarna ontspannen aan bij het diner.
Nee, myCityHunt verzorgt het spel, niet het restaurant of de zaal. Jullie kiezen zelf de locatie en het menu in Münster, zodat alles aansluit op budget en wensen.
De Xmas Adventure in Münster is geschikt voor kleine teams tot grote personeelsgroepen. Iedereen speelt tegelijk tegen elkaar via de app, met een gezamenlijk klassement.
Reken op ongeveer drie uur en vier kilometer wandelen door de binnenstad van Münster, langs bekende plekken zoals de Dom en de Prinzipalmarkt.
Boeken kan tot twee dagen voor de gewenste datum. Jullie bepalen zelf de datum en het tijdstip van het kerstfeest bedrijf in Münster.
Naast de Xmas Adventure bieden we in Münster ook een Escape Game, een Moordspel en een Schattenjacht aan voor wie een ander soort personeelsfeest kerst wil.
Betalen kan op factuur, met creditcard of via PayPal. Op de factuur staat de btw duidelijk vermeld.