Vooraan staat het Xmas Adventure, onze tour voor de kersttijd. Elke van deze tours kunnen jullie boeken als teamuitje.
In teams trekken jullie puzzelend door Mislata, verzamelen punten en vieren daarna bij het eten het team met de meeste punten. Het programma komt van myCityHunt, de locatie en het menu kiezen jullie zelf.
Een kerstfeest bedrijf in Mislata begint met de juiste sfeer onder collega's, en die ontstaat niet vanzelf aan een feesttafel. Met de Xmas Adventure gaan jullie eerst samen op pad: in teams door de straten van Mislata, langs plekken als het Museo de Historia de Valencia en de Azud de la Acequia de Rascaña, op zoek naar codes en antwoorden via de app op jullie telefoon. Geen materiaal nodig, geen begeleider ter plekke - alleen opgeladen smartphones en een vaste route die de app jullie wijst.
Na de tour is het nog maar een korte wandeling naar het restaurant of de zaal waar de kerstborrel verdergaat. myCityHunt verzorgt het Xmas Adventure-programma, maar niet de locatie, het menu of de drankjes: dat kiezen jullie zelf, precies op het team en het budget afgestemd. Zo blijft de keuze van restaurant in Mislata volledig bij jullie, terwijl het teamgevoel al is gelegd voordat het voorgerecht is geserveerd.
Boeken van de Xmas Adventure in Mislata kan tot twee dagen voor de datum, met een zelf gekozen tijdstip. De prijs ligt vanaf € 16,99 per persoon, exclusief btw, en facturatie gebeurt op rekening, met credit card of via PayPal, altijd met een factuur waarop de btw duidelijk vermeld staat.
Onze klanten komen uit de meest uiteenlopende sectoren. Of het nu gaat om industrie, retail, overheid of dienstverlening: de speurtochten van myCityHunt zijn een uitstekende teambuildingsactiviteit voor je bedrijfsuitje, afdelingsfeest of teamuitje - en dat bij 6.467 locaties over de hele wereld.
De Xmas Adventure is een speurtocht in teamverband door Mislata, gespeeld via een app die de route, puzzels en fotovragen aanstuurt en de punten automatisch bijhoudt.
Ja, het format is speciaal ontwikkeld voor de kerstperiode en wordt in Mislata vaak gecombineerd met een kerstborrel of kerstdiner na afloop.
Nee, myCityHunt verzorgt alleen het programma. Het restaurant, de zaal, het menu en de drankjes kiezen jullie zelf, passend bij jullie wensen en budget.
De tour start vanaf € 16,99 per persoon, exclusief btw. Datum en tijdstip bepalen jullie zelf bij het boeken.
Reken op ongeveer drie uur en vier kilometer wandelen door het centrum van Mislata, inclusief puzzels, codes en fotomomenten.
Alleen opgeladen smartphones per team. De app toont de route door Mislata, stelt de opdrachten en houdt de ranglijst bij.
Boeken kan tot twee dagen voor de gewenste datum. Betalen kan op rekening, met credit card of via PayPal.
Ja, alle teams spelen gelijktijdig tegen elkaar, met een gezamenlijke teamchat, een live ranglijst en een gedeelde fotogalerij van de tour door Mislata.