Vooraan staat het Xmas Adventure, onze tour voor de kersttijd. Elke van deze tours kunnen jullie boeken als teamevent.
In teams trekken jullie puzzelend door Medemblik, verzamelen punten en vieren daarna bij het eten het team met de meeste punten. Het programma komt van myCityHunt, de locatie en het menu kiezen jullie zelf.
Een personeelsfeest kerst wordt pas echt gezellig als er vooraf iets gebeurt dat iedereen samenbrengt. In Medemblik biedt myCityHunt daarvoor de Xmas Adventure: een speurtocht in teams, gespeeld via een app die jullie langs de mooiste plekken van de stad stuurt. Langs Kasteel Radboud, de Grote of Sint-Bonifaciuskerk en de historische Waag lossen jullie puzzels, codes en fotoraadsels op, terwijl de app automatisch de punten bijhoudt. Een team-chat en een gezamenlijke ranglijst zorgen voor de nodige spanning tussen de teams onderling.
Naast de Xmas Adventure zijn in Medemblik ook het Escape Game, de Moordspel en de Schattenjacht te boeken, mocht je voor een ander moment een ander format willen. De tocht duurt ongeveer drie uur en voert jullie zo'n vier kilometer door het centrum van Medemblik, in eigen tempo en met niet meer dan een opgeladen telefoon per team.
myCityHunt verzorgt het programma, maar niet de locatie of het menu voor de kerstborrel zelf. Dat is bewust zo: omdat de route door het centrum van Medemblik loopt, is de stap naar een restaurant of zaal na de tocht altijd klein. Jullie kiezen zelf waar en hoe de avond verder gaat. De Xmas Adventure in Medemblik is te boeken vanaf € 16,99 per persoon excl. btw, tot twee dagen voor de datum, en te betalen op factuur, met creditcard of via PayPal.
Onze klanten komen uit de meest uiteenlopende sectoren. Of het nu gaat om industrie, retail, overheid of dienstverlening: de speurtochten van myCityHunt zijn een uitstekende teambuildingsactiviteit voor je bedrijfsuitje, afdelingsfeest of teamevenement - en dat bij 6.465 locaties over de hele wereld.
De Xmas Adventure in Medemblik is te boeken vanaf € 16,99 per persoon, exclusief btw.
Nee, myCityHunt verzorgt alleen het speurtochtprogramma in Medemblik. Restaurant, zaal en menu voor de kerstborrel kiezen jullie zelf, wat juist veel vrijheid geeft.
Reken op ongeveer drie uur voor een route van circa vier kilometer door het centrum van Medemblik, waarbij jullie zelf het tempo bepalen.
Niet meer dan opgeladen smartphones per team. De app van myCityHunt begeleidt jullie door Medemblik en houdt automatisch de score bij.
Ja, alle teams spelen tegelijk tegen elkaar via een gezamenlijke ranglijst en een team-chat, wat de Xmas Adventure in Medemblik extra competitief maakt.
Boeken kan tot twee dagen voor de gewenste datum. Datum en tijdstip bepalen jullie zelf bij de boeking.
Naast de Xmas Adventure zijn in Medemblik ook het Escape Game, de Moordspel en de Schattenjacht beschikbaar voor een ander soort personeelsfeest kerst.
Betalen kan op factuur, met creditcard of via PayPal, telkens met een factuur waarop de btw duidelijk vermeld staat.