Vooraan staat het Xmas Adventure, onze tour voor de kersttijd. Elke van deze tours kunnen jullie boeken als teamuitje.
In teams trekken jullie puzzelend door Meckenheim, verzamelen punten en vieren daarna bij het eten het team met de meeste punten. Het programma komt van myCityHunt, de locatie en het menu kiezen jullie zelf.
Een kerstfeest bedrijf in Meckenheim wordt pas echt leuk als collega's eerst samen iets beleven voordat ze aan tafel gaan. Met de Xmas Adventure trekken jullie teams in kleine groepjes door de binnenstad van Meckenheim, op weg langs plekken als de Michaelskapelle, de Christuskirche en de Obere Mühle. Onderweg wachten puzzels, codes en fotoapdrachten die de app op het juiste moment toont - gewoon met de eigen telefoon. Zo'n drie uur lang, ongeveer vier kilometer door de stad, in het tempo dat het team zelf kiest.
Naast de Xmas Adventure bieden wij in Meckenheim ook Escape Game, Moordspel en Schattenjacht aan, voor wie het personeelsfeest kerst liever met een andere insteek viert. Alle teams spelen tegen elkaar, via een gezamenlijke chat en een live ranglijst, en alle foto's komen samen in één fotogalerij na afloop.
myCityHunt verzorgt het programma, de route en de app - de kerstborrel, het restaurant en het menu kiezen jullie zelf, helemaal naar eigen smaak en budget. Dat werkt goed in Meckenheim, want de tour speelt zich af midden in de binnenstad, vlak bij de horeca waar jullie na afloop aanschuiven. Boeken kan tot twee dagen vooraf, vanaf € 16,99 per persoon excl. btw, en jullie kiezen zelf datum en tijd.
Onze klanten komen uit de meest uiteenlopende sectoren. Of het nu gaat om industrie, retail, overheid of dienstverlening: de speurtochten van myCityHunt zijn een uitstekende teambuildingsactiviteit voor je bedrijfsuitje, afdelingsfeest of teamuitje - en dat bij 6.467 locaties over de hele wereld.
De Xmas Adventure in Meckenheim kost vanaf € 16,99 per persoon, exclusief btw. De uiteindelijke prijs hangt af van de groepsgrootte en het gekozen programma.
Nee, myCityHunt verzorgt alleen het spelprogramma. Het restaurant, de zaal en het menu in Meckenheim regelen jullie zelf, zodat alles aansluit op jullie wensen en budget.
Reken op ongeveer drie uur, met een wandeling van circa vier kilometer door de binnenstad van Meckenheim. Het tempo bepaalt elk team zelf.
De Xmas Adventure in Meckenheim is geschikt voor kleine en grote teams. Jullie spelen in groepjes die onderling tegen elkaar strijden, met een gezamenlijke ranglijst en chat.
Alleen opgeladen smartphones zijn nodig. De app van myCityHunt leidt jullie langs de route door Meckenheim en toont alle puzzels en opdrachten.
Boeken kan tot twee dagen voor de gewenste datum. Jullie bepalen zelf datum en starttijd van de Xmas Adventure in Meckenheim.
Naast de Xmas Adventure bieden wij in Meckenheim ook Escape Game, Moordspel en Schattenjacht aan, mocht het personeelsfeest kerst een ander karakter moeten krijgen.
Betalen kan op factuur, met creditcard of via PayPal. Jullie ontvangen een factuur met btw, zodat alles administratief helder blijft.