Vooraan staat het Xmas Adventure, onze tour voor de kersttijd. Elke van deze tours kunnen jullie boeken als teamuitje.
In teams trekken jullie puzzelend door Matera, verzamelen punten en vieren daarna bij het eten het team met de meeste punten. Het programma komt van myCityHunt, de locatie en het menu kiezen jullie zelf.
Een geslaagd personeelsfeest kerst draait om twee dingen: een activiteit die jullie team écht samenbrengt, en een gezellige plek om daarna na te praten. Voor dat laatste hebben jullie vast al een favoriete locatie in Matera op het oog, of een restaurant waar de kerstborrel altijd geslaagd is. Voor het eerste zorgt myCityHunt met de Xmas Adventure, speciaal voor de feestdagen ontwikkeld.
Tijdens de Xmas Adventure trekken jullie in kleine teams te voet door Matera. De app wijst de weg, stelt raadsels, codes en fotopuzzels, en houdt via een gezamenlijke ranglijst bij welk team er voorstaat. Onderweg komen jullie langs plekken als de Kathedraal van Matera en het Kasteel Tramontano, zonder dat de tocht zelf het hoofddoel is: het gaat om het samen spelen, lachen en strategie bedenken. Reken op zo'n drie uur en ongeveer vier kilometer door het centrum van Matera.
myCityHunt regelt het spel, jullie kiezen zelf het restaurant, de zaal en het menu voor de kerstborrel na afloop. Dat is bewust zo: omdat de route dwars door het centrum van Matera loopt, is de stap naar het etentje na afloop altijd klein. Boeken kan tot twee dagen van tevoren, vanaf € 16,99 per persoon exclusief btw, en jullie bepalen zelf datum en tijdstip.
Onze klanten komen uit de meest uiteenlopende sectoren. Of het nu gaat om industrie, retail, overheid of dienstverlening: de speurtochten van myCityHunt zijn een uitstekende teambuildingsactiviteit voor je bedrijfsuitje, afdelingsfeest of teamuitje - en dat bij 6.467 locaties over de hele wereld.
De Xmas Adventure is een speurtocht in teamverband door Matera, gespeeld via een app met raadsels, codes en fotopuzzels. Het is het kerstformaat van myCityHunt, speciaal gemaakt voor een kerstfeest bedrijf.
Nee, myCityHunt verzorgt alleen de Xmas Adventure zelf. Het restaurant, de zaal en het menu voor de kerstborrel kiezen jullie zelf in Matera, wat juist veel vrijheid geeft.
De Xmas Adventure in Matera kost vanaf € 16,99 per persoon, exclusief btw. De prijs is onafhankelijk van restaurant of locatie die jullie zelf kiezen.
Reken op ongeveer drie uur speeltijd en een route van circa vier kilometer door het centrum van Matera. Elk team bepaalt zelf het tempo.
De Xmas Adventure is geschikt voor grote en kleine groepen. Jullie worden verdeeld in teams die gelijktijdig door Matera spelen en via een gezamenlijke ranglijst strijden om de hoogste score.
Niet meer dan opgeladen smartphones per team. De app van myCityHunt begeleidt jullie door Matera, van start tot finish, zonder extra materiaal.
Boeken kan tot twee dagen voor de gewenste datum. Jullie bepalen zelf datum en tijdstip van jullie kerstfeest bedrijf in Matera.
Betalen kan op factuur, met creditcard of via PayPal. Jullie ontvangen altijd een factuur met btw vermeld, handig voor de administratie van het kerstfeest bedrijf.