Vooraan staat het Xmas Adventure, onze tour voor de kersttijd. Elke van deze tours kunnen jullie boeken als teamuitje.
In teams trekken jullie puzzelend door Lunéville, verzamelen punten en vieren daarna bij het eten het team met de meeste punten. Het programma komt van myCityHunt, de locatie en het menu kiezen jullie zelf.
Een kerstfeest bedrijf organiseren in Lunéville betekent meestal: een restaurant boeken, een menu kiezen en dan hopen dat de sfeer vanzelf goed wordt. Met Xmas Adventure van myCityHunt voegen jullie daar iets aan toe dat de hele groep écht samenbrengt. In teams trekken jullie collega's zo'n drie uur lang door de binnenstad van Lunéville, langs plekken als het Kasteel van Lunéville en de Synagogue de Lunéville, op zoek naar codes, raadsels en foto-opdrachten. Alles verloopt via een app op de telefoon: de route, de puzzels, de chat tussen de teams en het klassement. Niemand hoeft dus iets te printen of te organiseren tijdens het spel zelf.
myCityHunt regelt het spel, jullie kiezen zelf het restaurant en het menu voor het kerstfeest bedrijf in Lunéville. Dat werkt goed, want de tocht speelt zich af in het centrum, vlak bij de horeca waar jullie straks aan tafel gaan. Zo loopt de kerstborrel naadloos over in het diner, zonder lange verplaatsingen. Naast Xmas Adventure, speciaal voor de kerstperiode, biedt myCityHunt in Lunéville ook Escape Game, Moordspel en Schattenjacht aan, voor wie het hele jaar door iets leuks zoekt voor het personeelsfeest.
Boeken kan tot twee dagen voor de datum, en jullie bepalen zelf dag en tijdstip. Betalen gaat op factuur, met creditcard of via PayPal, met btw duidelijk vermeld. Zo blijft er alleen nog de keuze over: welk restaurant in Lunéville wordt het decor voor het diner na afloop?
Onze klanten komen uit de meest uiteenlopende sectoren. Of het nu gaat om industrie, retail, overheid of dienstverlening: de speurtochten van myCityHunt zijn een uitstekende teambuildingsactiviteit voor je bedrijfsuitje, afdelingsfeest of teamuitje - en dat bij 6.467 locaties over de hele wereld.
Xmas Adventure is een speciale kersteditie van de teamtour van myCityHunt, gespeeld in teams via een app, met raadsels en foto-opdrachten door de straten van Lunéville.
Nee, myCityHunt verzorgt alleen het spel. Het restaurant, de zaal en het menu kiezen jullie zelf, wat juist handig is omdat de tocht al door het centrum van Lunéville loopt, dicht bij de horeca.
De tour start vanaf € 16,99 per persoon, exclusief btw. De uiteindelijke prijs hangt af van de groepsgrootte en de gekozen opties.
Reken op ongeveer drie uur en vier kilometer wandelen door de binnenstad van Lunéville, inclusief stops bij bezienswaardigheden als het Kasteel van Lunéville.
Nee, jullie collega's hebben alleen hun eigen, opgeladen telefoon nodig. De app van myCityHunt regelt de route, de opdrachten en het klassement.
Een boeking voor Lunéville kan tot twee dagen voor de gewenste datum worden gemaakt. Datum en tijdstip bepalen jullie zelf.
Betalen kan op factuur, met creditcard of via PayPal. Op de factuur staat de btw altijd apart vermeld.
Ja, meerdere teams spelen gelijktijdig tegen elkaar via een gezamenlijke chat en ranglijst, wat Xmas Adventure in Lunéville ook voor grote bedrijven geschikt maakt.