Vooraan staat het Xmas Adventure, onze tour voor de kersttijd. Elke van deze tours kunnen jullie boeken als teamuitje.
In teams trekken jullie puzzelend door Lommel, verzamelen punten en vieren daarna bij het eten het team met de meeste punten. Het programma komt van myCityHunt, de locatie en het menu kiezen jullie zelf.
Een geslaagd kerstfeest bedrijf begint met een goed programma vóór het diner, en dat is precies waar Xmas Adventure in Lommel voor zorgt. Jullie collega's vormen teams en trekken via een app door de binnenstad van Lommel, langs plekken als het Glazenhuis, de Sint-Pietersbandenkerk en de Watertoren. Onderweg wachten raadsels, codes en foto-opdrachten, terwijl een gezamenlijke ranglijst en teamchat voor de nodige spanning en lach zorgen. Geen gedoe met spullen: enkel opgeladen smartphones zijn nodig.
De route staat vast en leidt jullie langs de vaste stations van deze tour door Lommel, maar het tempo bepaalt elk team zelf. Reken op zo'n vier kilometer wandelen en ongeveer drie uur speeltijd, een mooie opwarmer voor het personeelsfeest kerst dat erop volgt. Omdat de tour middenin Lommel speelt, is de stap naar een restaurant voor de kerstborrel of het kerstdiner maar klein.
myCityHunt verzorgt het volledige spel, van app tot puzzels tot puntentelling, maar kiest bewust geen locatie, zaal, menu of dranken. Dat laten jullie zelf regelen, precies op de plek die bij jullie bedrijf past. Xmas Adventure in Lommel kost vanaf € 16,99 per persoon, excl. btw. Datum en tijdstip bepalen jullie zelf bij het boeken, en dat kan tot twee dagen vooraf. Betalen gaat op factuur, met kredietkaart of via PayPal, telkens met een factuur waarop de btw duidelijk vermeld staat.
Onze klanten komen uit de meest uiteenlopende sectoren. Of het nu gaat om industrie, retail, overheid of dienstverlening: de speurtochten van myCityHunt zijn een uitstekende teambuildingsactiviteit voor je bedrijfsuitje, afdelingsfeest of teamuitje - en dat bij 6.467 locaties over de hele wereld.
Xmas Adventure is een teamuitje via een app, waarbij jullie door Lommel trekken en onderweg raadsels, codes en foto-opdrachten oplossen. Het is een ideale start voor een kerstfeest bedrijf.
Nee, myCityHunt verzorgt enkel het spelprogramma. Lokaal, zaal, menu en dranken kiezen jullie zelf, wat net handig is omdat de tour middenin Lommel plaatsvindt, dicht bij de restaurants.
De tour kost vanaf € 16,99 per persoon, exclusief btw. De exacte prijs hangt af van het aantal deelnemers en de gekozen opties.
Reken op ongeveer drie uur en zo'n vier kilometer wandelen door de binnenstad van Lommel. Elk team bepaalt zelf het tempo.
Enkel opgeladen smartphones. De app leidt jullie langs de route, geeft de opdrachten en houdt de puntentelling bij.
Ja, alle teams spelen tegen elkaar via een gezamenlijke ranglijst en teamchat, en de foto's komen samen in één gedeelde galerij.
Boeken kan tot twee dagen voor de gewenste datum. Datum en tijdstip bepalen jullie volledig zelf.
Betalen kan op factuur, met kredietkaart of via PayPal. Jullie ontvangen steeds een factuur met de btw duidelijk vermeld.