Vooraan staat het Xmas Adventure, onze tour voor de kersttijd. Elke van deze tours kunnen jullie boeken als teamuitje.
In teams trekken jullie puzzelend door Lismore, verzamelen punten en vieren daarna bij het eten het team met de meeste punten. Het programma komt van myCityHunt, de locatie en het menu kiezen jullie zelf.
Een kerstfeest bedrijf in Lismore wordt pas echt leuk als er meer gebeurt dan alleen eten en drinken. Met Xmas Adventure trekt jullie team in kleine groepjes door het centrum van Lismore, op zoek naar codes, raadsels en foto-opdrachten. De app van myCityHunt wijst de weg langs de vaste route, stelt de puzzels en houdt de score bij, terwijl jullie langs plekken komen als St Carthage's Cathedral en Colemans Bridge. Alle teams spelen tegelijk tegen elkaar, met een gezamenlijke chat, een ranglijst en een fotogalerij vol herinneringen.
Naast Xmas Adventure zijn er in Lismore ook andere formats te boeken, zoals Escape Game, Moordspel en Schattenjacht - handig als je buiten de kerstperiode een personeelsfeest kerst alternatief zoekt of gewoon iets anders wilt proberen. De tour duurt ongeveer drie uur en jullie leggen zo'n vier kilometer af te voet door de binnenstad van Lismore.
myCityHunt verzorgt het spelprogramma; de kerstborrel zelf - het restaurant, de zaal, het menu en de drankjes - regelen jullie zelf. Dat is geen gemis maar een voordeel: omdat de tour door het centrum van Lismore loopt, is de afstand naar een restaurant na afloop altijd klein. Boeken kan tot twee dagen voor de datum, vanaf € 16,99 per persoon excl. btw, en jullie betalen op factuur, met creditcard of via PayPal.
Onze klanten komen uit de meest uiteenlopende sectoren. Of het nu gaat om industrie, retail, overheid of dienstverlening: de speurtochten van myCityHunt zijn een uitstekende teambuildingsactiviteit voor je bedrijfsuitje, afdelingsfeest of teamuitje - en dat bij 6.467 locaties over de hele wereld.
De tour in Lismore is te boeken vanaf € 16,99 per persoon, exclusief btw.
Nee, myCityHunt verzorgt alleen het spelprogramma. Het restaurant, de zaal en het menu in Lismore regelen jullie zelf, wat juist handig is omdat de tour al door de binnenstad loopt.
Reken op ongeveer drie uur en een wandeling van circa vier kilometer door het centrum van Lismore.
Jullie spelen in kleine teams die onderling via de app verbonden zijn, dus zowel kleine als grote groepen kunnen meedoen in Lismore.
Alleen opgeladen smartphones per team; de app van myCityHunt regelt de route, de raadsels en de puntentelling in Lismore.
Boeken kan tot twee dagen voor de gewenste datum, waarbij jullie zelf de datum en het tijdstip bepalen.
Naast Xmas Adventure zijn in Lismore ook Escape Game, Moordspel en Schattenjacht beschikbaar.
Jullie betalen op factuur, met creditcard of via PayPal, en ontvangen een factuur met btw erop vermeld.