Vooraan staat het Xmas Adventure, onze tour voor de kersttijd. Elke van deze tours kunnen jullie boeken als teamuitje.
In teams trekken jullie puzzelend door Lima, verzamelen punten en vieren daarna bij het eten het team met de meeste punten. Het programma komt van myCityHunt, de locatie en het menu kiezen jullie zelf.
Een personeelsfeest kerst in Lima wordt pas echt leuk als jullie team er samen iets van maakt. Met de Xmas Adventure trekken jullie collega's in kleine teams door het centrum van Lima, langs plekken als de Plaza Mayor en de Cathedral of Lima. Via een app krijgen jullie routes, raadsels, codes en foto-opdrachten voorgeschoteld, terwijl jullie onderling strijden om de hoogste plek op de ranglijst. Een teamchat en een gezamenlijke foto-galerij zorgen voor extra gezelligheid tijdens het spel.
Naast de Xmas Adventure, speciaal voor de feestdagen, biedt myCityHunt in Lima ook andere formats aan zoals Escape Game, Moordspel en Schattenjacht - ideaal als jullie buiten het kerstseizoen een personeelsfeest of teamuitje willen organiseren. Alles verloopt via de app, jullie hoeven alleen voor opgeladen telefoons te zorgen.
myCityHunt verzorgt het programma, maar niet de kerstborrel zelf: geen zaal, geen menu en geen dranken. Dat kiezen jullie zelf, precies zoals het bij jullie bedrijf past. Omdat de tour door het centrum van Lima loopt, is de afstand naar een restaurant of borrellocatie na afloop altijd klein. Prijzen starten vanaf € 16,99 per persoon exclusief btw, en jullie bepalen zelf datum en tijdstip bij het boeken, tot twee dagen voor de activiteit.
Onze klanten komen uit de meest uiteenlopende sectoren. Of het nu gaat om industrie, retail, overheid of dienstverlening: de speurtochten van myCityHunt zijn een uitstekende teambuildingsactiviteit voor je bedrijfsuitje, afdelingsfeest of teamuitje - en dat bij 6.467 locaties over de hele wereld.
De Xmas Adventure is een kerstelijke teamactiviteit in Lima waarbij jullie in teams een route door het centrum lopen en onderweg raadsels, codes en foto-opdrachten oplossen via een app.
Zeker, de Xmas Adventure is speciaal ontwikkeld als kerstfeest bedrijf activiteit in Lima en brengt collega's voorafgaand aan de kerstborrel samen.
Nee, myCityHunt verzorgt alleen het spelprogramma. Locatie, menu en dranken kiezen jullie zelf, wat goed uitkomt omdat de tour door het centrum van Lima voert, dicht bij veel restaurants.
De prijs start vanaf € 16,99 per persoon, exclusief btw.
Reken op ongeveer drie uur en vier kilometer wandelen door het centrum van Lima, in het tempo dat jullie team zelf bepaalt.
Alleen opgeladen smartphones per team. De app van myCityHunt begeleidt jullie door Lima en verzamelt automatisch de scores.
Jullie kunnen tot twee dagen voor de gewenste datum boeken en zelf tijdstip en datum kiezen bij reservering.
Naast de Xmas Adventure zijn er ook Escape Game, Moordspel en Schattenjacht beschikbaar in Lima, leuk voor een personeelsfeest buiten de kerstperiode.