Vooraan staat het Xmas Adventure, onze tour voor de kersttijd. Elke van deze tours kunnen jullie boeken als teamuitje.
In teams trekken jullie puzzelend door Lévis, verzamelen punten en vieren daarna bij het eten het team met de meeste punten. Het programma komt van myCityHunt, de locatie en het menu kiezen jullie zelf.
Een kerstfeest bedrijf organiseren in Lévis is meer dan een zaal en een menu boeken. Jullie collega's willen vooral samen iets beleven voordat de kerstborrel begint. Met Xmas Adventure van myCityHunt trekken jullie teams in kleine groepjes door Lévis, met de telefoon als gids. De app wijst de weg, stelt raadsels en fotovragen en houdt de score bij, langs plekken als L'Anglicane, de Maison Alphonse-Desjardins en de Quai Paquet. Geen gedoe met papieren routes of begeleiders, enkel opgeladen telefoons en een goed humeur.
De route staat vast en leidt alle teams langs dezelfde stations in Lévis, maar het tempo bepalen jullie zelf. Reken op ongeveer vier kilometer wandelen en drie uur speeltijd, met een gezamenlijke chat, een live ranglijst en een fotogalerij waarin iedereen de hoogtepunten terugziet. Zo wordt het personeelsfeest kerst een avond waarover nog lang wordt nagepraat op het werk.
myCityHunt verzorgt het volledige spel, maar geen zaal, geen menu en geen dranken - dat regelen jullie zelf, precies zoals het bij jullie bedrijf past. Omdat de tocht door het centrum van Lévis loopt, is de afstand naar het restaurant of de locatie voor de kerstborrel na afloop meestal maar een paar stappen. Boeken kan tot twee dagen voor de datum, tegen betaling per factuur, kredietkaart of PayPal, met een factuur waarop de btw duidelijk vermeld staat. De prijs start vanaf € 16,99 per persoon, exclusief btw.
Onze klanten komen uit de meest uiteenlopende sectoren. Of het nu gaat om industrie, retail, overheid of dienstverlening: de speurtochten van myCityHunt zijn een uitstekende teambuildingsactiviteit voor je bedrijfsuitje, afdelingsfeest of teamuitje - en dat bij 6.467 locaties over de hele wereld.
De prijs start vanaf € 16,99 per persoon, exclusief btw. Datum en tijdstip bepalen jullie zelf bij het boeken.
Nee, myCityHunt verzorgt enkel het spel. De locatie, het menu en de dranken voor de kerstborrel kiezen jullie zelf, helemaal naar jullie smaak.
Reken op ongeveer drie uur speeltijd en vier kilometer wandelen door het centrum van Lévis.
De teams spelen in kleine groepjes tegen elkaar, dus zowel kleine als grote bedrijven kunnen meedoen in Lévis.
Enkel opgeladen smartphones per team. De app van myCityHunt toont de route, de raadsels en de opdrachten in Lévis.
Boeken kan tot twee dagen voor de gewenste datum, afhankelijk van beschikbaarheid in Lévis.
Betalen kan op factuur, met kredietkaart of via PayPal. Jullie ontvangen een factuur met btw vermeld.
Ja, de route loopt langs plekken zoals L'Anglicane, de Maison Alphonse-Desjardins en de Quai Paquet, midden in het centrum van Lévis.