×
×
×
Select language
Select currency
4,4/5 van 223.943 beoordelingen

Kerstborrel Lehrte

Speurtochten Lehrte Team

Kerstborrel in Lehrte: de belangrijkste gegevens

Duur
Ongeveer drie uur
Prijs
Vanaf € 16,99 per persoon excl. btw
Datum
Datum en tijd boeken tot twee dagen van tevoren
Buiten
Onderweg in Lehrte, bij sneeuw of regen met een pauze om op te warmen
Daarna
Waar jullie eten en vieren, bepalen jullie zelf
Afrekening
Op factuur, met creditcard of PayPal, altijd met btw-factuur

Onze tours voor jullie kerstborrel in Lehrte

Vooraan staat het Xmas Adventure, onze tour voor de kersttijd. Elke van deze tours kunnen jullie boeken als teamuitje.

Zo verloopt jullie kerstborrel in Lehrte

In teams trekken jullie puzzelend door Lehrte, verzamelen punten en vieren daarna bij het eten het team met de meeste punten. Het programma komt van myCityHunt, de locatie en het menu kiezen jullie zelf.

Plezier & beweging
Los lastige puzzels op, beheers teamtaken, ga samen op pad en wees als team creatief.
Interactie
Chatten met andere teams, ondersteuning van de gidsen van myCityHunt, live highscore en realtime foto-upload.
Teambuilding
Groepsdynamiek, interactie en communicatie bevorderen de cohesie en de teamgeest.
Ondersteuning
Via de chatondersteuning kunnen teams indien nodig op elk moment contact opnemen met hun gids van myCityHunt.

Een kerstborrel organiseren in Lehrte begint meestal met dezelfde vraag: hoe krijg je het team samen voordat iedereen aan tafel gaat? Met Xmas Adventure van myCityHunt trekken jullie collega's in kleine teams door de binnenstad van Lehrte, langs plekken als het Museumsstellwerk Lpf Lehrte, de Matthäuskirche en de Städtische Galerie. Via een app krijgen de teams de route, raadsels, codes en fotopuzzels voorgeschoteld, terwijl een gezamenlijk klassement en teamchat voor de nodige spanning en lol zorgen.

De tocht duurt ongeveer drie uur en voert jullie zo'n vier kilometer door Lehrte. Jullie bepalen zelf het tempo en de datum, boeken kan tot twee dagen vooraf. Naast Xmas Adventure heeft myCityHunt ook Escape Game, Moordspel en Schattenjacht in het aanbod, voor wie buiten de kerstperiode iets anders zoekt voor een personeelsfeest kerst.

myCityHunt verzorgt het volledige spel inclusief app en route, maar geen restaurant, zaal of menu. Dat regelen jullie zelf, en dat is precies handig: de tocht eindigt middenin Lehrte, dicht bij de horeca, zodat de overstap naar het diner of de kerstborrel vlot verloopt. De prijs is vanaf € 16,99 per persoon excl. btw, betalen kan op factuur, met creditcard of via PayPal.

Het pakket voor jullie kerstborrel

Teamuitje Basic

  • Gedeelde afbeeldingengalerij en highscore
  • Onderling verbonden via teamchat
  • BTW-factuur
  • Betaling met creditcard, PayPal of via een bankoverschrijving
  • Prioriteit klantenondersteuning
  • Geen omboeking
  • Geen ondersteuning van een teamgids
€ 16,99
p.p. plus BTW.

Teamuitje Plus

  • Gedeelde afbeeldingengalerij en highscore
  • Onderling verbonden via teamchat
  • BTW-factuur
  • Betaling met creditcard, PayPal of via een bankoverschrijving
  • Prioriteit klantenondersteuning
  • Gratis omboeken
  • Ondersteuning via de chat van een gids van myCityHunt
€ 22,99
p.p. plus BTW.

Voordelen van een teambuilding evenement

Toegewijde Virtuele Host
Team Chat
Live Scorebord
Gezamenlijke Herinneringen
Toegewijde Virtuele Host
Jullie virtuele host is er om jullie bij elke stap te ondersteunen. Als je team uitdagingen tegenkomt, hulp nodig heeft of verduidelijking wil tijdens de speurtocht, is je toegewijde host slechts één chat van je verwijderd. Neem contact met je host op via de supportchat in onze app en hij zal je begeleiding, hints en oplossingen geven om je team op koers te houden en ervoor te zorgen dat de teambuilding soepel en plezierig verloopt.
Team Chat
Communicatie is van essentieel belang in elk succesvol team. Met onze Team Chat-functie kun je tijdens je speurtocht verbonden en op de hoogte blijven. Onze speciale app biedt realtime teamchat functies, zodat teamleden naadloos met elkaar kunnen communiceren. Deel aanwijzingen, coördineer strategieën en vier overwinningen terwijl jullie samenwerken om de uitdagingen te volbrengen en de puzzels op te lossen.
Live Scorebord
Het scorebord wordt in realtime bijgewerkt. Je ziet de scores van elk team tijdens de jacht, zodat je weet waar je staat. Nog 10 minuten te gaan en je staat 5 punten achter op het leidende team? Geef dan alles wat je hebt en verover alsnog de eerste plaats!
Gezamenlijke Herinneringen
Beleef het plezier opnieuw door je fotogalerij te verkennen, waar je alle foto's kunt bekijken en delen die zijn genomen tijdens de wedstrijd. Of het nu gaat om een momentopname van de reactie van je team op een uitdaging of een groepsfoto om jullie prestaties te vieren, deze foto's dienen als een blijvende herinnering aan jullie spannende teambuildingreis.
4.323
Teamuitje-boekingen in alle steden sinds 2021

Wat onze klanten over ons zeggen

Delivery Hero
H&M
Enercity
Allianz
Daimler
Aldi
Capgemini
T-Systems
BCG
Microsoft
Teambuilding klanten

Onze klanten komen uit de meest uiteenlopende sectoren. Of het nu gaat om industrie, retail, overheid of dienstverlening: de speurtochten van myCityHunt zijn een uitstekende teambuildingsactiviteit voor je bedrijfsuitje, afdelingsfeest of teamuitje - en dat bij 6.467 locaties over de hele wereld.

Veelgestelde Vragen

Wat kost een kerstfeest bedrijf in Lehrte met Xmas Adventure?

De tocht door Lehrte start vanaf € 16,99 per persoon, excl. btw. Jullie ontvangen een factuur met btw erop vermeld.

Regelt myCityHunt ook het restaurant in Lehrte?

Nee, myCityHunt verzorgt alleen het spel en de app. Restaurant, zaal en menu in Lehrte kiezen jullie zelf, wat jullie volledige vrijheid geeft.

Hoe lang duurt Xmas Adventure in Lehrte?

Reken op ongeveer drie uur en vier kilometer door de binnenstad van Lehrte, in een tempo dat elk team zelf bepaalt.

Wat hebben we nodig om mee te doen in Lehrte?

Alleen opgeladen smartphones. De app van myCityHunt toont de route, de raadsels en houdt de puntentelling bij tijdens de tocht door Lehrte.

Kunnen meerdere teams tegelijk spelen in Lehrte?

Ja, alle teams spelen tegen elkaar via een gezamenlijk klassement en teamchat, en de foto's komen in een gedeelde galerie terecht.

Tot wanneer kunnen we een kerstfeest bedrijf in Lehrte boeken?

Boeken kan tot twee dagen voor de gewenste datum. Datum en tijdstip bepalen jullie zelf bij het boeken.

Zijn er ook andere formats mogelijk in Lehrte?

Naast Xmas Adventure biedt myCityHunt in Lehrte ook Escape Game, Moordspel en Schattenjacht aan, voor andere momenten dan de kerstperiode.

Hoe betalen we het personeelsfeest kerst in Lehrte?

Betalen kan op factuur, met creditcard of via PayPal. De factuur toont steeds de btw apart.

Meer voor bedrijven in Lehrte