×
×
×
Select language
Select currency
4,4/5 van 223.943 beoordelingen

Kerstborrel Langley

Speurtochten Langley Team

Kerstborrel in Langley: de belangrijkste gegevens

Duur
Ongeveer drie uur
Prijs
Vanaf € 16,99 per persoon excl. btw
Datum
Datum en tijd boeken tot twee dagen van tevoren
Buiten
Onderweg in Langley, bij sneeuw of regen met een pauze om op te warmen
Daarna
Waar jullie eten en vieren, bepalen jullie zelf
Afrekening
Op factuur, met creditcard of PayPal, altijd met btw-factuur

Onze tours voor jullie kerstborrel in Langley

Vooraan staat het Xmas Adventure, onze tour voor de kersttijd. Elke van deze tours kunnen jullie boeken als teamuitje.

Zo verloopt jullie kerstborrel in Langley

In teams trekken jullie puzzelend door Langley, verzamelen punten en vieren daarna bij het eten het team met de meeste punten. Het programma komt van myCityHunt, de locatie en het menu kiezen jullie zelf.

Plezier & beweging
Los lastige puzzels op, beheers teamtaken, ga samen op pad en wees als team creatief.
Interactie
Chatten met andere teams, ondersteuning van de gidsen van myCityHunt, live highscore en realtime foto-upload.
Teambuilding
Groepsdynamiek, interactie en communicatie bevorderen de cohesie en de teamgeest.
Ondersteuning
Via de chatondersteuning kunnen teams indien nodig op elk moment contact opnemen met hun gids van myCityHunt.

Een geslaagd personeelsfeest kerst begint met een activiteit die iedereen samenbrengt, en dat is precies wat de Xmas Adventure van myCityHunt in Langley doet. In teams trekken jullie collega's zo'n drie uur lang te voet door Langley, op zoek naar raadsels, codes en fotomomenten. De app van myCityHunt wijst de weg, stelt de opdrachten en houdt de stand bij, zodat jullie alleen nog hoeven te genieten van Langley en elkaar. Onderweg komen jullie langs bekende plekken van de stad, en alle teams spelen tegen elkaar via een gezamenlijke chat en ranglijst.

Naast de Xmas Adventure, speciaal voor de feestdagen, biedt myCityHunt in Langley ook het Escape Game, het Moordspel en de Schattenjacht aan, voor wie liever een ander format kiest voor het kerstfeest bedrijf. De route staat vast en loopt door het centrum van Langley, maar het tempo bepalen jullie zelf.

myCityHunt verzorgt het volledige programma, maar geen locatie, geen zaal en geen menu – dat kiezen jullie zelf, precies zoals het bij jullie kerstborrel past. Omdat de tocht door het centrum van Langley loopt, is de weg naar het restaurant na afloop altijd kort. De prijs is vanaf € 16,99 per persoon, exclusief btw. Datum en tijdstip bepalen jullie zelf bij het boeken, en dat kan tot twee dagen voor de gewenste datum. Betalen kan op factuur, met creditcard of via PayPal, altijd met een factuur waarop de btw vermeld staat.

Het pakket voor jullie kerstborrel

Teamuitje Basic

  • Gedeelde afbeeldingengalerij en highscore
  • Onderling verbonden via teamchat
  • BTW-factuur
  • Betaling met creditcard, PayPal of via een bankoverschrijving
  • Prioriteit klantenondersteuning
  • Geen omboeking
  • Geen ondersteuning van een teamgids
€ 16,99
p.p. plus BTW.

Teamuitje Plus

  • Gedeelde afbeeldingengalerij en highscore
  • Onderling verbonden via teamchat
  • BTW-factuur
  • Betaling met creditcard, PayPal of via een bankoverschrijving
  • Prioriteit klantenondersteuning
  • Gratis omboeken
  • Ondersteuning via de chat van een gids van myCityHunt
€ 22,99
p.p. plus BTW.

Voordelen van een teambuilding evenement

Toegewijde Virtuele Host
Team Chat
Live Scorebord
Gezamenlijke Herinneringen
Toegewijde Virtuele Host
Jullie virtuele host is er om jullie bij elke stap te ondersteunen. Als je team uitdagingen tegenkomt, hulp nodig heeft of verduidelijking wil tijdens de speurtocht, is je toegewijde host slechts één chat van je verwijderd. Neem contact met je host op via de supportchat in onze app en hij zal je begeleiding, hints en oplossingen geven om je team op koers te houden en ervoor te zorgen dat de teambuilding soepel en plezierig verloopt.
Team Chat
Communicatie is van essentieel belang in elk succesvol team. Met onze Team Chat-functie kun je tijdens je speurtocht verbonden en op de hoogte blijven. Onze speciale app biedt realtime teamchat functies, zodat teamleden naadloos met elkaar kunnen communiceren. Deel aanwijzingen, coördineer strategieën en vier overwinningen terwijl jullie samenwerken om de uitdagingen te volbrengen en de puzzels op te lossen.
Live Scorebord
Het scorebord wordt in realtime bijgewerkt. Je ziet de scores van elk team tijdens de jacht, zodat je weet waar je staat. Nog 10 minuten te gaan en je staat 5 punten achter op het leidende team? Geef dan alles wat je hebt en verover alsnog de eerste plaats!
Gezamenlijke Herinneringen
Beleef het plezier opnieuw door je fotogalerij te verkennen, waar je alle foto's kunt bekijken en delen die zijn genomen tijdens de wedstrijd. Of het nu gaat om een momentopname van de reactie van je team op een uitdaging of een groepsfoto om jullie prestaties te vieren, deze foto's dienen als een blijvende herinnering aan jullie spannende teambuildingreis.
4.324
Teamuitje-boekingen in alle steden sinds 2021

Wat onze klanten over ons zeggen

Delivery Hero
H&M
Enercity
Allianz
Daimler
Aldi
Capgemini
T-Systems
BCG
Microsoft
Teambuilding klanten

Onze klanten komen uit de meest uiteenlopende sectoren. Of het nu gaat om industrie, retail, overheid of dienstverlening: de speurtochten van myCityHunt zijn een uitstekende teambuildingsactiviteit voor je bedrijfsuitje, afdelingsfeest of teamuitje - en dat bij 6.467 locaties over de hele wereld.

Veelgestelde Vragen

Wat is de Xmas Adventure in Langley?

De Xmas Adventure is een kersteditie van de teamtocht van myCityHunt door Langley, waarbij jullie collega's in teams raadsels oplossen, codes kraken en foto-opdrachten uitvoeren via een app.

Hoeveel kost een kerstfeest bedrijf met de Xmas Adventure in Langley?

De Xmas Adventure in Langley kost vanaf € 16,99 per persoon, exclusief btw.

Regelt myCityHunt ook de locatie en het eten voor ons kerstfeest in Langley?

Nee, myCityHunt verzorgt enkel het spelprogramma. Locatie, zaal en menu kiezen jullie zelf, zodat jullie volledig vrij zijn in de keuze van restaurant of feestzaal in Langley.

Hoe lang duurt de Xmas Adventure in Langley?

Reken op ongeveer drie uur en zo'n vier kilometer wandelen door het centrum van Langley, al bepalen jullie zelf het tempo.

Wat hebben we nodig om mee te doen aan de Xmas Adventure in Langley?

Jullie hebben alleen opgeladen smartphones nodig. De app van myCityHunt leidt jullie langs de route in Langley en geeft alle opdrachten.

Tot wanneer kunnen we een kerstfeest bedrijf in Langley boeken?

Boeken kan tot twee dagen voor de gewenste datum, waarbij jullie zelf het tijdstip bepalen.

Hoe betalen we de Xmas Adventure in Langley?

Betalen kan op factuur, met creditcard of via PayPal. Jullie ontvangen altijd een factuur met de btw apart vermeld.

Zijn er ook andere teamformats mogelijk in Langley?

Naast de Xmas Adventure biedt myCityHunt in Langley ook het Escape Game, het Moordspel en de Schattenjacht aan als alternatief voor jullie personeelsfeest kerst.

Meer voor bedrijven in Langley