×
×
×
Select language
Select currency
4,4/5 van 223.943 beoordelingen

Kerstborrel Landskrona

Speurtochten Landskrona Team

Kerstborrel in Landskrona: de belangrijkste gegevens

Duur
Ongeveer drie uur
Prijs
Vanaf € 16,99 per persoon excl. btw
Datum
Datum en tijd boeken tot twee dagen van tevoren
Buiten
Onderweg in Landskrona, bij sneeuw of regen met een pauze om op te warmen
Daarna
Waar jullie eten en vieren, bepalen jullie zelf
Afrekening
Op factuur, met creditcard of PayPal, altijd met btw-factuur

Onze tours voor jullie kerstborrel in Landskrona

Vooraan staat het Xmas Adventure, onze tour voor de kersttijd. Elke van deze tours kunnen jullie boeken als teamuitje.

Zo verloopt jullie kerstborrel in Landskrona

In teams trekken jullie puzzelend door Landskrona, verzamelen punten en vieren daarna bij het eten het team met de meeste punten. Het programma komt van myCityHunt, de locatie en het menu kiezen jullie zelf.

Plezier & beweging
Los lastige puzzels op, beheers teamtaken, ga samen op pad en wees als team creatief.
Interactie
Chatten met andere teams, ondersteuning van de gidsen van myCityHunt, live highscore en realtime foto-upload.
Teambuilding
Groepsdynamiek, interactie en communicatie bevorderen de cohesie en de teamgeest.
Ondersteuning
Via de chatondersteuning kunnen teams indien nodig op elk moment contact opnemen met hun gids van myCityHunt.

Een kerstborrel plannen in Landskrona is meer dan alleen een tafel reserveren. Jullie willen dat collega's elkaar weer écht ontmoeten, lachen en samen iets beleven voordat het glas geheven wordt. Daarvoor is de Xmas Adventure gemaakt: een kerstspeurtocht in teams, gespeeld via een app, die jullie door de binnenstad van Landskrona leidt. Onderweg passeren jullie plekken als Landskrona citadell en Landskrona rådhus, terwijl de teams raadsels oplossen, codes kraken en foto-opdrachten voltooien. Alles verloopt via de telefoon, een gids is niet nodig.

Naast de Xmas Adventure, speciaal voor de feestdagen, biedt myCityHunt in Landskrona ook Escape Game, Moordspel en Schattenjacht aan voor een personeelsfeest kerst op een ander moment van het jaar. De route staat vast en leidt langs vaste stations in de stad; hoe snel een team vordert, bepalen ze zelf. Een gezamenlijke chat en een live ranglijst houden de spanning erin, en alle foto's komen terecht in één gedeelde galerij na afloop.

myCityHunt verzorgt het spel, niet het restaurant of het menu. Dat is bewust zo: jullie kiezen zelf een geschikte locatie in Landskrona, dicht bij de route, zodat de overstap van speurtocht naar kerstfeest bedrijf moeiteloos verloopt. De Xmas Adventure is te boeken vanaf € 16,99 per persoon, exclusief btw. Datum en tijdstip bepalen jullie zelf bij het boeken, tot twee dagen vooraf. Betalen kan op factuur, met creditcard of via PayPal, altijd met een factuur waarop de btw duidelijk vermeld staat.

Het pakket voor jullie kerstborrel

Teamuitje Basic

  • Gedeelde afbeeldingengalerij en highscore
  • Onderling verbonden via teamchat
  • BTW-factuur
  • Betaling met creditcard, PayPal of via een bankoverschrijving
  • Prioriteit klantenondersteuning
  • Geen omboeking
  • Geen ondersteuning van een teamgids
€ 16,99
p.p. plus BTW.

Teamuitje Plus

  • Gedeelde afbeeldingengalerij en highscore
  • Onderling verbonden via teamchat
  • BTW-factuur
  • Betaling met creditcard, PayPal of via een bankoverschrijving
  • Prioriteit klantenondersteuning
  • Gratis omboeken
  • Ondersteuning via de chat van een gids van myCityHunt
€ 22,99
p.p. plus BTW.

Voordelen van een teambuilding evenement

Toegewijde Virtuele Host
Team Chat
Live Scorebord
Gezamenlijke Herinneringen
Toegewijde Virtuele Host
Jullie virtuele host is er om jullie bij elke stap te ondersteunen. Als je team uitdagingen tegenkomt, hulp nodig heeft of verduidelijking wil tijdens de speurtocht, is je toegewijde host slechts één chat van je verwijderd. Neem contact met je host op via de supportchat in onze app en hij zal je begeleiding, hints en oplossingen geven om je team op koers te houden en ervoor te zorgen dat de teambuilding soepel en plezierig verloopt.
Team Chat
Communicatie is van essentieel belang in elk succesvol team. Met onze Team Chat-functie kun je tijdens je speurtocht verbonden en op de hoogte blijven. Onze speciale app biedt realtime teamchat functies, zodat teamleden naadloos met elkaar kunnen communiceren. Deel aanwijzingen, coördineer strategieën en vier overwinningen terwijl jullie samenwerken om de uitdagingen te volbrengen en de puzzels op te lossen.
Live Scorebord
Het scorebord wordt in realtime bijgewerkt. Je ziet de scores van elk team tijdens de jacht, zodat je weet waar je staat. Nog 10 minuten te gaan en je staat 5 punten achter op het leidende team? Geef dan alles wat je hebt en verover alsnog de eerste plaats!
Gezamenlijke Herinneringen
Beleef het plezier opnieuw door je fotogalerij te verkennen, waar je alle foto's kunt bekijken en delen die zijn genomen tijdens de wedstrijd. Of het nu gaat om een momentopname van de reactie van je team op een uitdaging of een groepsfoto om jullie prestaties te vieren, deze foto's dienen als een blijvende herinnering aan jullie spannende teambuildingreis.
4.323
Teamuitje-boekingen in alle steden sinds 2021

Wat onze klanten over ons zeggen

Delivery Hero
H&M
Enercity
Allianz
Daimler
Aldi
Capgemini
T-Systems
BCG
Microsoft
Teambuilding klanten

Onze klanten komen uit de meest uiteenlopende sectoren. Of het nu gaat om industrie, retail, overheid of dienstverlening: de speurtochten van myCityHunt zijn een uitstekende teambuildingsactiviteit voor je bedrijfsuitje, afdelingsfeest of teamuitje - en dat bij 6.467 locaties over de hele wereld.

Veelgestelde Vragen

Wat is de Xmas Adventure in Landskrona?

De Xmas Adventure is een kerstspeurtocht in teams door Landskrona, gespeeld via een app met raadsels, codes en foto-opdrachten langs een vaste route door de binnenstad.

Hoeveel kost een kerstfeest bedrijf met de Xmas Adventure in Landskrona?

De Xmas Adventure in Landskrona is te boeken vanaf € 16,99 per persoon, exclusief btw.

Regelt myCityHunt ook het restaurant of menu voor onze kerstborrel?

Nee, myCityHunt verzorgt alleen het spel. Restaurant, zaal en menu in Landskrona kiezen jullie zelf, wat juist veel vrijheid geeft.

Hoe lang duurt de Xmas Adventure in Landskrona?

Reken op ongeveer drie uur en zo'n vier kilometer wandelen door de binnenstad van Landskrona.

Wat hebben we nodig om mee te doen?

Alleen opgeladen smartphones per team. De app begeleidt jullie door Landskrona en verzamelt alle antwoorden en punten.

Tot wanneer kunnen we een kerstfeest bedrijf in Landskrona boeken?

Boeken kan tot twee dagen voor de gewenste datum. Datum en tijdstip bepalen jullie zelf bij het reserveren.

Hoe werkt de betaling?

Betalen kan op factuur, met creditcard of via PayPal. Jullie ontvangen altijd een factuur met de btw duidelijk vermeld.

Is de Xmas Adventure geschikt voor grote groepen in Landskrona?

Ja, meerdere teams spelen tegelijk tegen elkaar via een gezamenlijke chat en een live ranglijst, ideaal voor een groot personeelsfeest kerst in Landskrona.

Meer voor bedrijven in Landskrona