Vooraan staat het Xmas Adventure, onze tour voor de kersttijd. Elke van deze tours kunnen jullie boeken als teamuitje.
In teams trekken jullie puzzelend door Lamballe, verzamelen punten en vieren daarna bij het eten het team met de meeste punten. Het programma komt van myCityHunt, de locatie en het menu kiezen jullie zelf.
Een kerstfeest bedrijf organiseren in Lamballe is zoeken naar iets dat verder gaat dan alleen aanschuiven aan tafel. De Xmas Adventure van myCityHunt brengt jullie collega's in teams de straten van Lamballe in, langs plekken als de Collégiale Notre-Dame, de Maison du Bourreau en de sfeervolle binnenstad. Via de app krijgen de teams raadsels, codes en fotöopdrachten voorgeschoteld, terwijl een gezamenlijke ranglijst en teamchat voor de nodige spanning en lol zorgen. Geen gedoe met spullen of begeleiders: alleen opgeladen telefoons zijn nodig.
De route staat vast en leidt jullie langs de mooiste hoekjes van Lamballe, maar het tempo bepalen de teams zelf. Reken op zo'n vier kilometer wandelen en ongeveer drie uur speelplezier, ideaal als start van een kerstborrel of personeelsfeest kerst. Naast de Xmas Adventure heeft myCityHunt in Lamballe ook Escape Game, Moordspel en Schattenjacht in het aanbod, mocht je op een ander moment van het jaar nog eens iets willen organiseren.
myCityHunt verzorgt het volledige spel, maar laat de keuze van restaurant, zaal en menu bewust aan jullie over. Dat werkt juist goed: de teams spelen midden in het centrum van Lamballe, vlakbij alle restaurants, dus na afloop is de weg naar het diner kort. Jullie boeken vanaf € 16,99 per persoon excl. btw, kiezen zelf datum en tijdstip, en kunnen tot twee dagen vooraf reserveren. Betalen kan op factuur, met creditcard of via PayPal, met een factuur waarop de btw duidelijk vermeld staat.
Onze klanten komen uit de meest uiteenlopende sectoren. Of het nu gaat om industrie, retail, overheid of dienstverlening: de speurtochten van myCityHunt zijn een uitstekende teambuildingsactiviteit voor je bedrijfsuitje, afdelingsfeest of teamuitje - en dat bij 6.467 locaties over de hele wereld.
Jullie spelen in teams een interactieve speurtocht door Lamballe, waarbij de app raadsels, codes en fotöopdrachten voorschotelt terwijl jullie door de stad trekken.
Reken op ongeveer drie uur spelplezier en een wandeling van zo'n vier kilometer door het centrum van Lamballe.
Nee, myCityHunt verzorgt alleen het spel. Restaurant, zaal, menu en drankjes kiezen jullie zelf, wat juist handig is omdat de route door het centrum van Lamballe vlakbij alle restaurants loopt.
De Xmas Adventure in Lamballe start vanaf € 16,99 per persoon, exclusief btw.
Jullie bepalen zelf datum en tijdstip bij het boeken, en kunnen dit tot twee dagen voor de gewenste datum regelen.
Betalen kan op factuur, met creditcard of via PayPal. Jullie ontvangen altijd een factuur met de btw duidelijk vermeld.
Nee, de app leidt jullie teams langs de volledige route in Lamballe, dus een gids of begeleider is niet nodig - alleen opgeladen telefoons.
Naast de Xmas Adventure biedt myCityHunt in Lamballe ook Escape Game, Moordspel en Schattenjacht aan, ideaal voor een personeelsfeest op een ander moment van het jaar.