×
×
×
Select language
Select currency
4,4/5 van 223.943 beoordelingen

Kerstborrel La Teste-de-Buch

Speurtochten La Teste-de-Buch Team

Kerstborrel in La Teste-de-Buch: de belangrijkste gegevens

Duur
Ongeveer drie uur
Prijs
Vanaf € 16,99 per persoon excl. btw
Datum
Datum en tijd boeken tot twee dagen van tevoren
Buiten
Onderweg in La Teste-de-Buch, bij sneeuw of regen met een pauze om op te warmen
Daarna
Waar jullie eten en vieren, bepalen jullie zelf
Afrekening
Op factuur, met creditcard of PayPal, altijd met btw-factuur

Onze tours voor jullie kerstborrel in La Teste-de-Buch

Vooraan staat het Xmas Adventure, onze tour voor de kersttijd. Elke van deze tours kunnen jullie boeken als teamuitje.

Zo verloopt jullie kerstborrel in La Teste-de-Buch

In teams trekken jullie puzzelend door La Teste-de-Buch, verzamelen punten en vieren daarna bij het eten het team met de meeste punten. Het programma komt van myCityHunt, de locatie en het menu kiezen jullie zelf.

Plezier & beweging
Los lastige puzzels op, beheers teamtaken, ga samen op pad en wees als team creatief.
Interactie
Chatten met andere teams, ondersteuning van de gidsen van myCityHunt, live highscore en realtime foto-upload.
Teambuilding
Groepsdynamiek, interactie en communicatie bevorderen de cohesie en de teamgeest.
Ondersteuning
Via de chatondersteuning kunnen teams indien nodig op elk moment contact opnemen met hun gids van myCityHunt.

Een goed kerstfeest bedrijf begint niet aan tafel, maar ervoor. In La Teste-de-Buch kunnen jullie met de Xmas Adventure van myCityHunt eerst samen op pad, langs plekken als de mairie de La Teste-de-Buch, de église Saint-Vincent en het hôtel de Baleste. In teams lossen jullie puzzels en opdrachten op via een app, die de route door La Teste-de-Buch uitstippelt en de score bijhoudt. Zo'n drie uur en vier kilometer lang, puur te voet, zonder iets extra's nodig te hebben dan opgeladen telefoons.

myCityHunt verzorgt het spel, maar niet de kerstborrel zelf: geen zaal, geen menu, geen drankjes. Dat kiezen jullie zelf, en dat is net zo handig - want de Xmas Adventure speelt zich af in het centrum van La Teste-de-Buch, vlak bij de restaurants en zalen waar jullie straks aanschuiven. Na de puzzeltocht is de weg naar het diner dus kort. Naast de Xmas Adventure heeft myCityHunt in La Teste-de-Buch ook een Escape Game, een Moordspel en een Schattenjacht in het aanbod, voor wie het hele jaar door een teamuitje zoekt.

Jullie kiezen zelf datum en tijdstip bij het boeken, tot twee dagen voor de gewenste datum. Betalen kan op factuur, met creditcard of via PayPal, met een duidelijke factuur inclusief btw. Vanaf € 16,99 per persoon excl. btw is de Xmas Adventure in La Teste-de-Buch geboekt.

Het pakket voor jullie kerstborrel

Teamuitje Basic

  • Gedeelde afbeeldingengalerij en highscore
  • Onderling verbonden via teamchat
  • BTW-factuur
  • Betaling met creditcard, PayPal of via een bankoverschrijving
  • Prioriteit klantenondersteuning
  • Geen omboeking
  • Geen ondersteuning van een teamgids
€ 16,99
p.p. plus BTW.

Teamuitje Plus

  • Gedeelde afbeeldingengalerij en highscore
  • Onderling verbonden via teamchat
  • BTW-factuur
  • Betaling met creditcard, PayPal of via een bankoverschrijving
  • Prioriteit klantenondersteuning
  • Gratis omboeken
  • Ondersteuning via de chat van een gids van myCityHunt
€ 22,99
p.p. plus BTW.

Voordelen van een teambuilding evenement

Toegewijde Virtuele Host
Team Chat
Live Scorebord
Gezamenlijke Herinneringen
Toegewijde Virtuele Host
Jullie virtuele host is er om jullie bij elke stap te ondersteunen. Als je team uitdagingen tegenkomt, hulp nodig heeft of verduidelijking wil tijdens de speurtocht, is je toegewijde host slechts één chat van je verwijderd. Neem contact met je host op via de supportchat in onze app en hij zal je begeleiding, hints en oplossingen geven om je team op koers te houden en ervoor te zorgen dat de teambuilding soepel en plezierig verloopt.
Team Chat
Communicatie is van essentieel belang in elk succesvol team. Met onze Team Chat-functie kun je tijdens je speurtocht verbonden en op de hoogte blijven. Onze speciale app biedt realtime teamchat functies, zodat teamleden naadloos met elkaar kunnen communiceren. Deel aanwijzingen, coördineer strategieën en vier overwinningen terwijl jullie samenwerken om de uitdagingen te volbrengen en de puzzels op te lossen.
Live Scorebord
Het scorebord wordt in realtime bijgewerkt. Je ziet de scores van elk team tijdens de jacht, zodat je weet waar je staat. Nog 10 minuten te gaan en je staat 5 punten achter op het leidende team? Geef dan alles wat je hebt en verover alsnog de eerste plaats!
Gezamenlijke Herinneringen
Beleef het plezier opnieuw door je fotogalerij te verkennen, waar je alle foto's kunt bekijken en delen die zijn genomen tijdens de wedstrijd. Of het nu gaat om een momentopname van de reactie van je team op een uitdaging of een groepsfoto om jullie prestaties te vieren, deze foto's dienen als een blijvende herinnering aan jullie spannende teambuildingreis.
4.323
Teamuitje-boekingen in alle steden sinds 2021

Wat onze klanten over ons zeggen

Delivery Hero
H&M
Enercity
Allianz
Daimler
Aldi
Capgemini
T-Systems
BCG
Microsoft
Teambuilding klanten

Onze klanten komen uit de meest uiteenlopende sectoren. Of het nu gaat om industrie, retail, overheid of dienstverlening: de speurtochten van myCityHunt zijn een uitstekende teambuildingsactiviteit voor je bedrijfsuitje, afdelingsfeest of teamuitje - en dat bij 6.467 locaties over de hele wereld.

Veelgestelde Vragen

Wat is de Xmas Adventure in La Teste-de-Buch?

De Xmas Adventure is een kerstelijke puzzeltocht door La Teste-de-Buch, gespeeld in teams via een app. Jullie lopen samen door het centrum van La Teste-de-Buch en lossen onderweg opdrachten en raadsels op.

Hoe lang duurt de Xmas Adventure in La Teste-de-Buch?

Reken op ongeveer drie uur en vier kilometer wandelen door La Teste-de-Buch. Het tempo bepalen jullie zelf, dus het kan per team iets verschillen.

Regelt myCityHunt ook het kerstdiner in La Teste-de-Buch?

Nee, myCityHunt verzorgt alleen het spel. Het restaurant, de zaal en het menu voor de kerstborrel kiezen jullie zelf, wat jullie alle vrijheid geeft bij het samenstellen van het kerstfeest bedrijf.

Wat kost de Xmas Adventure in La Teste-de-Buch?

De Xmas Adventure in La Teste-de-Buch start vanaf € 16,99 per persoon, excl. btw.

Hoe boeken we de Xmas Adventure in La Teste-de-Buch?

Jullie bepalen zelf de datum en het tijdstip bij de boeking. Boeken kan tot twee dagen voor de gewenste datum in La Teste-de-Buch.

Wat hebben we nodig om mee te spelen in La Teste-de-Buch?

Niet meer dan opgeladen smartphones. De app begeleidt jullie door La Teste-de-Buch langs de route, de opdrachten en de scores.

Hoe kunnen we betalen voor het personeelsfeest kerst in La Teste-de-Buch?

Betalen kan op factuur, met creditcard of via PayPal. Jullie ontvangen altijd een factuur met btw erop vermeld.

Is de Xmas Adventure geschikt voor grote groepen in La Teste-de-Buch?

Jazeker, de teams spelen tegen elkaar via een gezamenlijke chat en ranglijst, en de foto's komen in één gedeelde galerij terecht - ideaal voor een groot kerstfeest bedrijf in La Teste-de-Buch.

Meer voor bedrijven in La Teste-de-Buch