Vooraan staat het Xmas Adventure, onze tour voor de kersttijd. Elke van deze tours kunnen jullie boeken als teamuitje.
In teams trekken jullie puzzelend door Knittelfeld, verzamelen punten en vieren daarna bij het eten het team met de meeste punten. Het programma komt van myCityHunt, de locatie en het menu kiezen jullie zelf.
Een goed kerstfeest bedrijf begint niet aan de eettafel, maar erbuiten. In Knittelfeld trekken jullie teams met de Xmas Adventure door de binnenstad, op zoek naar codes, raadsels en foto-opdrachten. De app van myCityHunt wijst de weg langs plekken als de Kath. Pfarrkirche Christus als König en Schloss Hautzenbichl, houdt de score bij en verzamelt alle foto's in één gezamenlijke galerij. Zo wordt het kerstfeest bedrijf in Knittelfeld vanaf de eerste minuut een gedeelde ervaring.
Naast de Xmas Adventure bieden we in Knittelfeld ook het Escape Game, Moordspel en de Schattenjacht aan, mocht je liever een ander format kiezen voor jullie personeelsfeest kerst. De route staat vast, het tempo bepalen jullie zelf: ongeveer vier kilometer wandelen, verspreid over ongeveer drie uur, met niets anders nodig dan opgeladen telefoons.
myCityHunt verzorgt het spel, maar niet de locatie, de zaal of het menu voor jullie kerstborrel. Dat is geen beperking, maar een voordeel: omdat de Xmas Adventure dwars door het centrum van Knittelfeld loopt, is de afstand naar een restaurant of zaal na afloop altijd kort. Jullie kiezen zelf waar en hoe het kerstdiner verdergaat. Boeken kan tot twee dagen voor de datum, vanaf € 16,99 per persoon exclusief btw, en betalen gaat eenvoudig via factuur, creditcard of PayPal.
Onze klanten komen uit de meest uiteenlopende sectoren. Of het nu gaat om industrie, retail, overheid of dienstverlening: de speurtochten van myCityHunt zijn een uitstekende teambuildingsactiviteit voor je bedrijfsuitje, afdelingsfeest of teamuitje - en dat bij 6.467 locaties over de hele wereld.
De Xmas Adventure in Knittelfeld start vanaf € 16,99 per persoon, exclusief btw. De einduitzet hangt af van het aantal deelnemers en de gekozen opties.
Nee, myCityHunt verzorgt alleen het spel. De locatie, de zaal, het menu en de drankjes voor jullie kerstborrel of kerstdiner kiezen jullie zelf, vaak in de buurt van de route door Knittelfeld.
Reken op ongeveer drie uur en vier kilometer wandelen door het centrum van Knittelfeld. Teams bepalen zelf hun tempo.
Alleen opgeladen smartphones. De app van myCityHunt toont de route, de raadsels en houdt de ranglijst bij tijdens jullie kerstfeest in Knittelfeld.
Boeken kan tot twee dagen voor de gewenste datum. Datum en tijdstip bepalen jullie zelf bij de boeking.
Ja, naast de Xmas Adventure bieden we in Knittelfeld ook het Escape Game, Moordspel en de Schattenjacht aan voor jullie kerstfeest bedrijf.
Betalen kan op factuur, met creditcard of via PayPal. Op de factuur staat de btw altijd apart vermeld.
Zeker, teams spelen tegen elkaar via een gedeelde chat en ranglijst, waardoor de Xmas Adventure in Knittelfeld ook met meerdere groepen tegelijk goed werkt.