Vooraan staat het Xmas Adventure, onze tour voor de kersttijd. Elke van deze tours kunnen jullie boeken als teamuitje.
In teams trekken jullie puzzelend door Kirchheimbolanden, verzamelen punten en vieren daarna bij het eten het team met de meeste punten. Het programma komt van myCityHunt, de locatie en het menu kiezen jullie zelf.
Een kerstborrel of personeelsfeest kerst in Kirchheimbolanden wordt al snel een avond waarop iedereen alleen maar zit en praat. Met de Xmas Adventure van myCityHunt voegen jullie er eerst beweging en spanning aan toe. De teams trekken door de binnenstad van Kirchheimbolanden, langs plekken als Schloss Kirchheimbolanden, de Paulskirche en de Wartturm, terwijl de app de route wijst, raadsels en foto-opdrachten voorschotelt en de punten telt. Niets te regelen vooraf: opgeladen telefoons zijn genoeg.
Naast de Xmas Adventure bieden wij in Kirchheimbolanden ook Escape Game, Moordspel en Schattenjacht aan, voor wie liever een ander format kiest. myCityHunt verzorgt het programma; de locatie, het kerstdiner en de drankjes regelen jullie zelf. Dat werkt goed, want de tour speelt zich af in de binnenstad van Kirchheimbolanden, vlak bij de horeca waar jullie na het spel kunnen aanschuiven.
Jullie boeken vanaf € 16,99 per persoon, excl. btw. Datum en tijdstip bepalen jullie zelf bij de boeking, tot twee dagen vooraf. Betalen kan op factuur, met creditcard of via PayPal, en jullie ontvangen altijd een factuur met btw erop vermeld.
Onze klanten komen uit de meest uiteenlopende sectoren. Of het nu gaat om industrie, retail, overheid of dienstverlening: de speurtochten van myCityHunt zijn een uitstekende teambuildingsactiviteit voor je bedrijfsuitje, afdelingsfeest of teamuitje - en dat bij 6.467 locaties over de hele wereld.
Een kersteditie van onze teambuilding-tour: jullie collega's lopen als teams door Kirchheimbolanden, de app wijst de route en stelt raadsels, codes en foto-opdrachten, en alles telt automatisch mee in de ranglijst.
Reken op ongeveer drie uur en vier kilometer door de binnenstad van Kirchheimbolanden. Het tempo bepaalt elk team zelf.
Nee, myCityHunt verzorgt alleen het spelprogramma. De locatie, het menu en de drankjes in Kirchheimbolanden regelen jullie zelf, wat juist handig is omdat de tour eindigt midden in de binnenstad, dicht bij de horeca.
De tour start vanaf € 16,99 per persoon, exclusief btw. Jullie ontvangen altijd een factuur waarop de btw duidelijk vermeld staat.
Boeken kan tot twee dagen voor de gewenste datum. Datum en tijdstip stellen jullie zelf in bij de boeking.
De Xmas Adventure is geschikt voor kleine teams tot grote groepen collega's; de app verdeelt iedereen automatisch over teams en houdt de score bij.
Naast de Xmas Adventure zijn ook Escape Game, Moordspel en Schattenjacht beschikbaar in Kirchheimbolanden, voor wie buiten de kerstperiode een teamuitje zoekt.
Betaling kan op factuur, met creditcard of via PayPal. In alle gevallen ontvangen jullie een factuur met de btw apart vermeld.