Vooraan staat het Xmas Adventure, onze tour voor de kersttijd. Elke van deze tours kunnen jullie boeken als teamuitje.
In teams trekken jullie puzzelend door Kaufungen, verzamelen punten en vieren daarna bij het eten het team met de meeste punten. Het programma komt van myCityHunt, de locatie en het menu kiezen jullie zelf.
Een kerstborrel is leuk, maar een kerstfeest bedrijf dat blijft hangen, heeft net dat beetje extra nodig. Xmas Adventure van myCityHunt stuurt jullie team in Kaufungen op pad: via een app op de telefoon volgen de teams een vaste route langs de stad, met puzzels, codes en fotoopdrachten onderweg. Langs onder meer de Abdij Kaufungen en de Stiftskirche Kaufungen strijden de teams in een gezamenlijke chat en ranglijst om de meeste punten, terwijl de foto's in een gedeelde galerij verzamelen. Niets nodig behalve opgeladen telefoons.
myCityHunt verzorgt het programma, maar geen restaurant, zaal of menu voor het kerstfeest bedrijf in Kaufungen. Dat is een voordeel: na afloop van de tour staat jullie team midden in de binnenstad, dicht bij het restaurant dat jullie zelf hebben gekozen voor het diner. Zo blijft alles behapbaar en kiezen jullie zelf wat bij jullie bedrijf past.
Xmas Adventure in Kaufungen is te boeken vanaf € 16,99 per persoon, exclusief btw. Datum en tijd bepalen jullie zelf bij het boeken, tot twee dagen voor de datum. Betalen kan op factuur, met creditcard of via PayPal, met een factuur waarop de btw duidelijk vermeld staat.
Onze klanten komen uit de meest uiteenlopende sectoren. Of het nu gaat om industrie, retail, overheid of dienstverlening: de speurtochten van myCityHunt zijn een uitstekende teambuildingsactiviteit voor je bedrijfsuitje, afdelingsfeest of teamuitje - en dat bij 6.467 locaties over de hele wereld.
Xmas Adventure is een speurtocht in teams door Kaufungen, gespeeld via een app die de route, de puzzels en de opdrachten regelt. Perfect als activiteit vóór het diner van jullie kerstfeest bedrijf.
Nee, myCityHunt verzorgt alleen het programma. Restaurant, zaal en menu kiezen jullie zelf, wat goed uitkomt omdat de tour eindigt midden in de binnenstad van Kaufungen, dicht bij de horeca.
De tour start vanaf € 16,99 per persoon, exclusief btw. De precieze prijs hangt af van het aantal deelnemers en de gekozen opties.
Reken op ongeveer drie uur voor een route van circa vier kilometer door de binnenstad. Elk team bepaalt zelf het tempo.
De tour is geschikt voor grote en kleine groepen. Jullie worden verdeeld in teams die onderling via de app strijden om de meeste punten.
Alleen opgeladen smartphones per team. De app regelt de route, de puzzels en het bijhouden van de score.
Boeken kan tot twee dagen voor de gewenste datum. Datum en tijdstip bepalen jullie zelf bij het boeken.
Betalen kan op factuur, met creditcard of via PayPal. Op de factuur staat de btw altijd apart vermeld.