Vooraan staat het Xmas Adventure, onze tour voor de kersttijd. Elke van deze tours kunnen jullie boeken als teamuitje.
In teams trekken jullie puzzelend door Karlsbad, verzamelen punten en vieren daarna bij het eten het team met de meeste punten. Het programma komt van myCityHunt, de locatie en het menu kiezen jullie zelf.
Een goed personeelsfeest kerst begint niet aan tafel, maar buiten, in de straten van Karlsbad. Met de Xmas Adventure trekken de teams in kleine groepjes door de stad, opgeroepen door een app die de route wijst, raadsels voorlegt en foto-opdrachten geeft. Langs plekken als de Burg Langensteinbach, de Barbarakapelle en de Ludwigskirche wordt gezocht, gerekend en gelachen, terwijl een gezamenlijke chat en een live ranglijst alle teams met elkaar verbinden. Zo'n vier kilometer wandelen, ongeveer drie uur spelen, en daarna is iedereen klaar voor de kerstborrel.
Naast de Xmas Adventure, speciaal voor de feestdagen, heeft myCityHunt ook de formats Escape Game, Moordspel en Schattenjacht in Karlsbad. De vaste route zorgt dat elk team hetzelfde parcours aflegt, maar het tempo bepalen jullie zelf.
myCityHunt verzorgt het volledige spel via de app, van begin tot eind. Een zaal, een menu of drankjes regelen wij niet: dat kiest jullie bedrijf zelf, precies passend bij de wensen voor het kerstfeest bedrijf. Dat is ook de kracht van het concept, want de spelers lopen toch al door het centrum van Karlsbad, vlakbij de restaurants waar straks de kerstborrel wacht. Boeken kan tot twee dagen voor de datum, tegen € 16,99 per persoon exclusief btw, en jullie betalen op factuur, met creditcard of via PayPal.
Onze klanten komen uit de meest uiteenlopende sectoren. Of het nu gaat om industrie, retail, overheid of dienstverlening: de speurtochten van myCityHunt zijn een uitstekende teambuildingsactiviteit voor je bedrijfsuitje, afdelingsfeest of teamuitje - en dat bij 6.467 locaties over de hele wereld.
De Xmas Adventure in Karlsbad kost vanaf € 16,99 per persoon, exclusief btw.
Nee, myCityHunt verzorgt alleen het spel. De zaal, het menu en de dranken voor het kerstfeest bedrijf kiezen jullie zelf in Karlsbad.
Reken op ongeveer drie uur spelen en zo'n vier kilometer wandelen door het centrum van Karlsbad.
Alleen opgeladen smartphones per team. De app van myCityHunt regelt de route, de raadsels en de puntentelling in Karlsbad.
Boeken kan tot twee dagen voor de gewenste datum van het personeelsfeest kerst in Karlsbad.
Naast de Xmas Adventure zijn in Karlsbad ook het Escape Game, het Moordspel en de Schattenjacht beschikbaar.
Jullie betalen op factuur, met creditcard of via PayPal. De factuur toont de btw apart.
Zeker, het spel brengt de collega's samen voordat iedereen aanschuift voor de kerstborrel of het diner in Karlsbad.