Vooraan staat het Xmas Adventure, onze tour voor de kersttijd. Elke van deze tours kunnen jullie boeken als teamuitje.
In teams trekken jullie puzzelend door Igualada, verzamelen punten en vieren daarna bij het eten het team met de meeste punten. Het programma komt van myCityHunt, de locatie en het menu kiezen jullie zelf.
Een kerstfeest bedrijf in Igualada wordt pas echt leuk als jullie collega's eerst even uit hun kantoorstoel komen. Met de Xmas Adventure gaan jullie teams met de smartphone op pad door het centrum van Igualada, langs plekken als de Iglesia de Santa María en het Museo de la Piel, op zoek naar codes, opdrachten en foto-momenten. De app leidt elk team langs de vaste route, stelt de puzzels en houdt het klassement bij, terwijl een gezamenlijke chat voor de nodige kerstsfeer en rivaliteit zorgt.
Naast de Xmas Adventure heeft myCityHunt ook een Escape Game, een Moordspel en een Schattenjacht in het aanbod, mocht je liever voor een ander format kiezen voor jullie kerstfeest bedrijf. Wat alle formats gemeen hebben: myCityHunt verzorgt het speurtochtprogramma, niet de locatie, de zaal of het menu. Dat is bewust zo georganiseerd, want jullie speurtocht eindigt middenin Igualada, vlak bij de restaurants en zalen waar jullie zelf al een plek hebben geboekt of nog gaan boeken. Zo sluit de borrel of het kerstdiner naadloos aan op de speurtocht.
Een Xmas Adventure in Igualada kost vanaf € 16,99 per persoon, exclusief btw. Jullie kiezen zelf de datum en het tijdstip bij het boeken, en dat kan tot twee dagen voor de gewenste datum. Betalen kan op factuur, met creditcard of via PayPal, met een factuur waarop de btw duidelijk vermeld staat.
Onze klanten komen uit de meest uiteenlopende sectoren. Of het nu gaat om industrie, retail, overheid of dienstverlening: de speurtochten van myCityHunt zijn een uitstekende teambuildingsactiviteit voor je bedrijfsuitje, afdelingsfeest of teamuitje - en dat bij 6.467 locaties over de hele wereld.
Jullie teams trekken met de smartphone-app zo'n drie uur lang door het centrum van Igualada, ongeveer vier kilometer, op zoek naar puzzels, codes en foto-opdrachten. De app wijst de weg en telt automatisch de punten.
Nee, myCityHunt verzorgt alleen het speurtochtprogramma. Het restaurant, de zaal, het menu en de drankjes regelen jullie zelf, wat juist handig is omdat de speurtocht eindigt vlak bij de horeca van Igualada.
De Xmas Adventure in Igualada kost vanaf € 16,99 per persoon, exclusief btw.
Jullie kunnen tot twee dagen voor de gewenste datum boeken, en zelf het tijdstip kiezen dat het beste past bij jullie kerstfeest bedrijf.
Jullie betalen op factuur, met creditcard of via PayPal. Op de factuur staat de btw altijd apart vermeld.
Ja, de teams spelen tegen elkaar via een gezamenlijk klassement en een teamchat, dus ook grotere groepen kunnen prima meedoen in Igualada.
Alleen opgeladen smartphones per team, de app doet de rest: route, puzzels en puntentelling.
Zeker, naast de Xmas Adventure biedt myCityHunt in Igualada ook een Escape Game, een Moordspel en een Schattenjacht aan.