Vooraan staat het Xmas Adventure, onze tour voor de kersttijd. Elke van deze tours kunnen jullie boeken als teamuitje.
In teams trekken jullie puzzelend door Husum, verzamelen punten en vieren daarna bij het eten het team met de meeste punten. Het programma komt van myCityHunt, de locatie en het menu kiezen jullie zelf.
Een geslaagd personeelsfeest kerst begint met iets dat het team samenbrengt, nog voordat het glas geheven wordt. In Husum is dat de Xmas Adventure: een spannende tocht in teams door de binnenstad, waarbij jullie langs plekken als het Schloss vor Husum en de Mariakerk komen, puzzels oplossen en foto-opdrachten voltooien via de app. Alles verloopt op jullie eigen telefoons, dus er is geen extra materiaal nodig.
myCityHunt verzorgt het volledige programma van de Xmas Adventure in Husum, inclusief route, opdrachten en puntentelling via de app. De locatie en het menu voor de kerstborrel regelen jullie zelf – dat is juist handig, want na afloop van de tocht in het centrum van Husum is de afstand naar een restaurant of zaal meestal maar een paar stappen. Zo combineren jullie een actief, verbindend onderdeel met het etentje dat bij jullie bedrijf past.
Een kerstfeest bedrijf in Husum boeken jullie al vanaf € 16,99 per persoon, exclusief btw. Jullie kiezen zelf de datum en het tijdstip, en boeken kan tot twee dagen voor de gewenste dag. Betalen doen jullie op factuur, met creditcard of via PayPal, en jullie ontvangen altijd een factuur met btw vermeld.
Onze klanten komen uit de meest uiteenlopende sectoren. Of het nu gaat om industrie, retail, overheid of dienstverlening: de speurtochten van myCityHunt zijn een uitstekende teambuildingsactiviteit voor je bedrijfsuitje, afdelingsfeest of teamuitje - en dat bij 6.467 locaties over de hele wereld.
De Xmas Adventure is een speurtocht in teams door Husum, gespeeld via een app die de route toont, puzzels stelt en de punten bijhoudt. Het is het ideale programma voor een kerstfeest bedrijf in Husum.
Reken op ongeveer drie uur en zo'n vier kilometer wandelen door het centrum van Husum. Jullie team bepaalt zelf het tempo.
Nee, myCityHunt verzorgt alleen het spelprogramma. De locatie, het menu en de drankjes in Husum kiezen jullie zelf, zodat het helemaal bij jullie bedrijf past.
De Xmas Adventure in Husum start vanaf € 16,99 per persoon, exclusief btw.
Jullie kiezen zelf de datum en het tijdstip bij de boeking. Boeken kan tot twee dagen voor de gewenste dag.
Jullie betalen op factuur, met creditcard of via PayPal. Jullie ontvangen altijd een factuur met btw erop vermeld.
Nee, jullie hebben alleen opgeladen smartphones nodig. De app regelt de route, de opdrachten en de puntentelling tijdens het kerstfeest bedrijf in Husum.
Jawel, de route voert jullie langs plekken zoals het Schloss vor Husum, de Mariakerk en het Theodor-Storm-Haus, midden in het centrum van Husum.