Vooraan staat het Xmas Adventure, onze tour voor de kersttijd. Elke van deze tours kunnen jullie boeken als teamuitje.
In teams trekken jullie puzzelend door Horb am Neckar, verzamelen punten en vieren daarna bij het eten het team met de meeste punten. Het programma komt van myCityHunt, de locatie en het menu kiezen jullie zelf.
Een geslaagd kerstfeest bedrijf begint met iets dat collega's écht samenbrengt, voordat iedereen aan tafel schuift. In Horb am Neckar is Xmas Adventure daarvoor het ideale programma: jullie teams lopen met de smartphone in de hand door de binnenstad, lossen puzzels en codes op en maken foto-opdrachten onderweg. De app wijst de route, stelt de vragen en houdt de puntentelling bij, zodat jullie zelf niets hoeft te organiseren op de dag zelf. Langs de route komen jullie plekken tegen als de Stiftskirche Heilig Kreuz, de Schütteturm en de sfeervolle Altstadt van Horb am Neckar, perfect voor een kerstborrel-sfeer in de winterse straten.
Naast Xmas Adventure bieden wij in Horb am Neckar ook Escape Game, Moordspel en Schattenjacht aan, voor wie op een ander moment van het jaar een teamuitje zoekt. Alle teams spelen tegelijk tegen elkaar, met een gezamenlijke chat en een live ranglijst, en alle foto's komen samen in één galerij na afloop. Een team heeft hiervoor niets anders nodig dan opgeladen telefoons.
myCityHunt verzorgt het volledige speelprogramma, maar niet de locatie, het menu of de drankjes - dat kiezen jullie zelf, precies zoals het bij jullie personeelsfeest kerst past. Omdat de route door het centrum van Horb am Neckar loopt, is de afstand naar een restaurant na afloop altijd klein. Boeken kan tot twee dagen voor de datum, tegen € 16,99 per persoon exclusief btw, met betaling op factuur, creditcard of PayPal.
Onze klanten komen uit de meest uiteenlopende sectoren. Of het nu gaat om industrie, retail, overheid of dienstverlening: de speurtochten van myCityHunt zijn een uitstekende teambuildingsactiviteit voor je bedrijfsuitje, afdelingsfeest of teamuitje - en dat bij 6.467 locaties over de hele wereld.
Xmas Adventure in Horb am Neckar kost € 16,99 per persoon, exclusief btw. Jullie kiezen zelf datum en tijdstip bij het boeken.
Nee, myCityHunt verzorgt alleen het speelprogramma. Restaurant, zaal en menu kiezen jullie zelf, wat in Horb am Neckar goed uitkomt omdat de route door de binnenstad loopt, vlak bij de horeca.
Reken op ongeveer drie uur spelen en zo'n vier kilometer lopen door de binnenstad van Horb am Neckar, inclusief bezienswaardigheden als de Stiftskirche en de Schütteturm.
Alleen opgeladen smartphones per team. De app in Horb am Neckar toont de route, de puzzels en houdt de score bij.
Boeken kan tot twee dagen voor de gewenste datum in Horb am Neckar.
Ja, alle teams spelen gelijktijdig tegen elkaar in Horb am Neckar, met een gedeelde teamchat, een live ranglijst en een gezamenlijke fotogalerij.
Betaling gebeurt op factuur, met creditcard of via PayPal. Jullie ontvangen altijd een factuur met btw vermeld.
Voor de kerstperiode is Xmas Adventure het geschikte format in Horb am Neckar, maar myCityHunt biedt er ook Escape Game, Moordspel en Schattenjacht aan voor andere gelegenheden.