Vooraan staat het Xmas Adventure, onze tour voor de kersttijd. Elke van deze tours kunnen jullie boeken als teamuitje.
In teams trekken jullie puzzelend door Hofheim am Taunus, verzamelen punten en vieren daarna bij het eten het team met de meeste punten. Het programma komt van myCityHunt, de locatie en het menu kiezen jullie zelf.
Een kerstfeest bedrijf organiseren in Hofheim am Taunus is meer dan alleen een tafel reserveren. Jullie willen dat collega's elkaar weer écht ontmoeten, lachen en samen iets beleven voordat het glas geheven wordt bij de kerstborrel. Met de Xmas Adventure trekken de teams in kleine groepjes door de binnenstad van Hofheim am Taunus, langs plekken als het Stadtmuseum, de Johanneskirche en het Wasserschloss, op zoek naar codes, raadsels en foto-opdrachten. Alles verloopt via een app op de eigen telefoon: geen materiaal nodig, geen begeleiding ter plekke, wel een gezamenlijke chat en een live ranglijst die de spanning erin houdt tot de laatste minuut.
Naast de Xmas Adventure, speciaal voor de feestdagen, biedt myCityHunt in Hofheim am Taunus ook het Escape Game, de Moordspel en de Schattenjacht aan - voor wie het hele jaar door een origineel personeelsfeest kerst of teamuitje zoekt. De route staat vast en leidt jullie langs de mooiste hoekjes van Hofheim am Taunus, zoals de Meisterturm en de Cohausen-Tempel, maar het tempo bepaalt elk team zelf.
myCityHunt verzorgt het volledige spel vanaf € 16,99 per persoon, excl. btw, maar geen locatie, zaal, menu of drankjes - dat regelen jullie zelf, precies zoals het bij jullie past. Omdat de tour dwars door het centrum van Hofheim am Taunus loopt, is de afstand naar het restaurant voor de kerstborrel na afloop meestal maar een paar stappen. Datum en tijdstip kiezen jullie zelf bij het boeken, tot twee dagen vooraf. Betalen kan op factuur, met creditcard of via PayPal, met btw duidelijk vermeld op de factuur.
Onze klanten komen uit de meest uiteenlopende sectoren. Of het nu gaat om industrie, retail, overheid of dienstverlening: de speurtochten van myCityHunt zijn een uitstekende teambuildingsactiviteit voor je bedrijfsuitje, afdelingsfeest of teamuitje - en dat bij 6.467 locaties over de hele wereld.
De Xmas Adventure in Hofheim am Taunus start vanaf € 16,99 per persoon, exclusief btw. De uiteindelijke prijs hangt af van de groepsgrootte.
Nee, myCityHunt verzorgt alleen het spel. Locatie, zaal, menu en drankjes kiezen jullie zelf. Omdat de tour door het centrum van Hofheim am Taunus loopt, is de afstand naar een restaurant klein.
Reken op ongeveer drie uur en vier kilometer wandelen door de binnenstad van Hofheim am Taunus, inclusief alle raadsels en opdrachten.
Nee, jullie team heeft alleen opgeladen smartphones nodig. De app van myCityHunt leidt jullie door Hofheim am Taunus en verwerkt alle antwoorden automatisch.
Boeken kan tot twee dagen voor de gewenste datum. Datum en tijdstip bepalen jullie zelf bij de boeking.
Ja, alle teams spelen tegen elkaar via een gezamenlijke chat en een live ranglijst, wat de Xmas Adventure in Hofheim am Taunus extra competitief maakt.
De route voert langs onder meer het Stadtmuseum, de Meisterturm, de Cohausen-Tempel en het Wasserschloss Hofheim, midden in het historische Hofheim am Taunus.
Betalen kan op factuur, met creditcard of via PayPal. Op de factuur wordt de btw altijd apart vermeld.