Vooraan staat het Xmas Adventure, onze tour voor de kersttijd. Elke van deze tours kunnen jullie boeken als teamuitje.
In teams trekken jullie puzzelend door Hennebont, verzamelen punten en vieren daarna bij het eten het team met de meeste punten. Het programma komt van myCityHunt, de locatie en het menu kiezen jullie zelf.
Een kerstborrel plannen in Hennebont is meer dan alleen een tafel reserveren. Jullie willen dat collega's elkaar weer écht zien, lachen, samenwerken - vóórdat iedereen rond de kersttafel aanschuift. Daarvoor is de Xmas Adventure gemaakt: een speurtocht in teams, gespeeld via een app, die jullie groep door de binnenstad van Hennebont stuurt. Langs plekken als de Basilique Notre-Dame-de-Paradis, de Abbaye de la Joie en de oude Remparts d'Hennebont lossen de teams puzzels, codes en fotoaudgaven op. Geen gids nodig, geen materiaal om te regelen - alleen opgeladen smartphones.
De route staat vast, het tempo bepalen de teams zelf. Reken op zo'n drie uur en vier kilometer wandelen door Hennebont, met een gezamenlijke chat, een live ranglijst en een fotogalerij waarin alle hoogtepunten samenkomen. Zo ontstaat er energie en gespreksstof nog vóór het eerste glas wordt geheven tijdens het personeelsfeest kerst.
myCityHunt verzorgt het volledige programma van de Xmas Adventure, van € 16,99 per persoon exclusief btw. Het restaurant, de zaal en het menu kiezen jullie zelf - dat past perfect, want de tocht eindigt middenin Hennebont, dicht bij alle horecagelegenheden. Datum en tijdstip bepalen jullie bij het boeken, en reserveren kan tot twee dagen vooraf. Betalen gaat op factuur, met creditcard of via PayPal, altijd met btw-factuur.
Onze klanten komen uit de meest uiteenlopende sectoren. Of het nu gaat om industrie, retail, overheid of dienstverlening: de speurtochten van myCityHunt zijn een uitstekende teambuildingsactiviteit voor je bedrijfsuitje, afdelingsfeest of teamuitje - en dat bij 6.467 locaties over de hele wereld.
De Xmas Adventure is een interactieve speurtocht in teams door Hennebont, gespeeld via een app. Ideaal als teambuilding voorafgaand aan een kerstborrel of personeelsfeest kerst.
De Xmas Adventure in Hennebont start vanaf € 16,99 per persoon, exclusief btw.
Nee, myCityHunt verzorgt alleen het spelprogramma. Restaurant, zaal en menu in Hennebont kiezen jullie zelf, wat veel vrijheid geeft bij het organiseren van het kerstfeest bedrijf.
Reken op ongeveer drie uur en vier kilometer wandelen door het centrum van Hennebont.
De Xmas Adventure is geschikt voor grote en kleine groepen; teams spelen tegen elkaar via een gezamenlijke app met chat en ranglijst.
Alleen opgeladen smartphones per team. De app begeleidt jullie langs de route en stuurt de puzzels en opdrachten.
Boeken kan tot twee dagen voor de gewenste datum. Datum en tijdstip bepalen jullie zelf bij de boeking.
Betalen kan op factuur, met creditcard of via PayPal. Jullie ontvangen altijd een factuur met btw vermeld.