Vooraan staat het Xmas Adventure, onze tour voor de kersttijd. Elke van deze tours kunnen jullie boeken als teamuitje.
In teams trekken jullie puzzelend door Heigenbrücken, verzamelen punten en vieren daarna bij het eten het team met de meeste punten. Het programma komt van myCityHunt, de locatie en het menu kiezen jullie zelf.
Een kerstfeest bedrijf in Heigenbrücken wordt pas echt leuk als collega's samen iets beleven voordat de borrel begint. Met Xmas Adventure van myCityHunt trekken jullie in teams door Heigenbrücken, gewapend met een smartphone. De app wijst de weg, stelt raadsels, vraagt codes en foto-opdrachten, en houdt de score bij. Onderweg komen jullie langs plekken als de Große Mariengrotte en de katholieke parochiekerk St. Wendelin, zonder dat dit de hoofdzaak is. Het gaat om het spel, het teamgevoel en de competitie tussen de teams, zichtbaar in een gezamenlijke ranglijst en chat.
De route staat per tour vast, het tempo bepalen jullie zelf. Reken op ongeveer vier kilometer wandelen en zo'n drie uur speeltijd, ideaal als opwarmer voor een kerstborrel of personeelsfeest kerst in Heigenbrücken. myCityHunt levert het programma; de locatie, het menu en de drankjes regelen jullie zelf, precies in het restaurant of de zaal die bij jullie bedrijf past. Dat is geen beperking maar een voordeel: jullie kiezen wat bij de sfeer van de avond past, en na afloop van Xmas Adventure in Heigenbrücken is de weg naar tafel kort.
Boeken kan vanaf € 16,99 per persoon, exclusief btw, tot twee dagen voor de datum. Jullie bepalen zelf datum en tijdstip, en betalen op factuur, met creditcard of via PayPal. Zo wordt het kerstfeest bedrijf in Heigenbrücken een avond die het hele team nog lang bijblijft.
Onze klanten komen uit de meest uiteenlopende sectoren. Of het nu gaat om industrie, retail, overheid of dienstverlening: de speurtochten van myCityHunt zijn een uitstekende teambuildingsactiviteit voor je bedrijfsuitje, afdelingsfeest of teamuitje - en dat bij 6.467 locaties over de hele wereld.
Xmas Adventure is de kerstversie van de speurtocht van myCityHunt in Heigenbrücken. Teams spelen tegelijk tegen elkaar via een app, met raadsels, codes en foto-opdrachten door de binnenstad.
Zeker. Het is een populaire invulling voor een kerstborrel of personeelsfeest kerst in Heigenbrücken, als los programma vooraf of los van een diner.
Nee, myCityHunt verzorgt alleen het speelprogramma. Restaurant, zaal, menu en drankjes kiezen jullie zelf, zodat alles bij jullie bedrijf past.
De prijs start vanaf € 16,99 per persoon, exclusief btw. Het definitieve bedrag hangt af van het aantal deelnemers.
Reken op ongeveer drie uur speeltijd en zo'n vier kilometer wandelen door Heigenbrücken, verdeeld over verschillende opdrachten.
Boeken kan tot twee dagen voor de gewenste datum. Datum en tijdstip bepalen jullie zelf bij het boeken.
Betalen kan op factuur, met creditcard of via PayPal. Jullie ontvangen een factuur met btw erop vermeld.
Alleen opgeladen smartphones per team. De app van myCityHunt regelt de route, de opdrachten en de puntentelling tijdens Xmas Adventure in Heigenbrücken.