×
×
×
Select language
Select currency
4,4/5 van 223.943 beoordelingen

Kerstborrel Hannuit

Speurtochten Hannuit Team

Kerstborrel in Hannuit: de belangrijkste gegevens

Duur
Ongeveer drie uur
Prijs
Vanaf € 16,99 per persoon excl. btw
Datum
Datum en tijd boeken tot twee dagen van tevoren
Buiten
Onderweg in Hannuit, bij sneeuw of regen met een pauze om op te warmen
Daarna
Waar jullie eten en vieren, bepalen jullie zelf
Afrekening
Op factuur, met creditcard of PayPal, altijd met btw-factuur

Onze tours voor jullie kerstborrel in Hannuit

Vooraan staat het Xmas Adventure, onze tour voor de kersttijd. Elke van deze tours kunnen jullie boeken als teamuitje.

Zo verloopt jullie kerstborrel in Hannuit

In teams trekken jullie puzzelend door Hannuit, verzamelen punten en vieren daarna bij het eten het team met de meeste punten. Het programma komt van myCityHunt, de locatie en het menu kiezen jullie zelf.

Plezier & beweging
Los lastige puzzels op, beheers teamtaken, ga samen op pad en wees als team creatief.
Interactie
Chatten met andere teams, ondersteuning van de gidsen van myCityHunt, live highscore en realtime foto-upload.
Teambuilding
Groepsdynamiek, interactie en communicatie bevorderen de cohesie en de teamgeest.
Ondersteuning
Via de chatondersteuning kunnen teams indien nodig op elk moment contact opnemen met hun gids van myCityHunt.

Een kerstborrel of personeelsfeest kerst in Hannuit wordt pas echt geslaagd als er vooraf iets gebeurt dat de hele ploeg samenbrengt. Met de Xmas Adventure trekken jullie collega's in teams door Hannuit, op zoek naar codes, raadsels en foto-opdrachten. De app van myCityHunt wijst de weg langs de vaste route, stelt de opdrachten en houdt de stand bij. Onderweg komen jullie ook langs plekken zoals de Sint-Christoffelkerk, midden in het hart van Hannuit.

Alle teams spelen tegen elkaar, een gezamenlijke chat houdt iedereen op de hoogte en een klassement toont wie er voor staat. Jullie hebben alleen opgeladen smartphones nodig. Na zo'n drie uur en ongeveer vier kilometer wandelen in de binnenstad van Hannuit is de weg naar het restaurant kort, want jullie speelden al middenin de plekken waar de goede zaken zich bevinden.

myCityHunt verzorgt het spel, niet het restaurant, de zaal of het menu - dat kiezen jullie zelf, zodat het helemaal past bij jullie kerstfeest bedrijf. Boeken kan tot twee dagen voor de datum, vanaf € 16,99 per persoon excl. btw. Jullie kiezen zelf datum en tijdstip, en betalen op factuur, met kredietkaart of via PayPal.

Het pakket voor jullie kerstborrel

Teamuitje Basic

  • Gedeelde afbeeldingengalerij en highscore
  • Onderling verbonden via teamchat
  • BTW-factuur
  • Betaling met creditcard, PayPal of via een bankoverschrijving
  • Prioriteit klantenondersteuning
  • Geen omboeking
  • Geen ondersteuning van een teamgids
€ 16,99
p.p. plus BTW.

Teamuitje Plus

  • Gedeelde afbeeldingengalerij en highscore
  • Onderling verbonden via teamchat
  • BTW-factuur
  • Betaling met creditcard, PayPal of via een bankoverschrijving
  • Prioriteit klantenondersteuning
  • Gratis omboeken
  • Ondersteuning via de chat van een gids van myCityHunt
€ 22,99
p.p. plus BTW.

Voordelen van een teambuilding evenement

Toegewijde Virtuele Host
Team Chat
Live Scorebord
Gezamenlijke Herinneringen
Toegewijde Virtuele Host
Jullie virtuele host is er om jullie bij elke stap te ondersteunen. Als je team uitdagingen tegenkomt, hulp nodig heeft of verduidelijking wil tijdens de speurtocht, is je toegewijde host slechts één chat van je verwijderd. Neem contact met je host op via de supportchat in onze app en hij zal je begeleiding, hints en oplossingen geven om je team op koers te houden en ervoor te zorgen dat de teambuilding soepel en plezierig verloopt.
Team Chat
Communicatie is van essentieel belang in elk succesvol team. Met onze Team Chat-functie kun je tijdens je speurtocht verbonden en op de hoogte blijven. Onze speciale app biedt realtime teamchat functies, zodat teamleden naadloos met elkaar kunnen communiceren. Deel aanwijzingen, coördineer strategieën en vier overwinningen terwijl jullie samenwerken om de uitdagingen te volbrengen en de puzzels op te lossen.
Live Scorebord
Het scorebord wordt in realtime bijgewerkt. Je ziet de scores van elk team tijdens de jacht, zodat je weet waar je staat. Nog 10 minuten te gaan en je staat 5 punten achter op het leidende team? Geef dan alles wat je hebt en verover alsnog de eerste plaats!
Gezamenlijke Herinneringen
Beleef het plezier opnieuw door je fotogalerij te verkennen, waar je alle foto's kunt bekijken en delen die zijn genomen tijdens de wedstrijd. Of het nu gaat om een momentopname van de reactie van je team op een uitdaging of een groepsfoto om jullie prestaties te vieren, deze foto's dienen als een blijvende herinnering aan jullie spannende teambuildingreis.
4.324
Teamuitje-boekingen in alle steden sinds 2021

Wat onze klanten over ons zeggen

Delivery Hero
H&M
Enercity
Allianz
Daimler
Aldi
Capgemini
T-Systems
BCG
Microsoft
Teambuilding klanten

Onze klanten komen uit de meest uiteenlopende sectoren. Of het nu gaat om industrie, retail, overheid of dienstverlening: de speurtochten van myCityHunt zijn een uitstekende teambuildingsactiviteit voor je bedrijfsuitje, afdelingsfeest of teamuitje - en dat bij 6.467 locaties over de hele wereld.

Veelgestelde Vragen

Wat is de Xmas Adventure in Hannuit?

De Xmas Adventure is een kersteditie van onze teambuilding-tour door Hannuit. Jullie collega's lopen in teams een vaste route, lossen raadsels en codes op en maken foto-opdrachten via de app.

Is de Xmas Adventure geschikt als kerstfeest bedrijf?

Ja, het is een populaire manier om een kerstfeest bedrijf of personeelsfeest kerst in Hannuit op te starten, vóór de kerstborrel of het diner.

Regelt myCityHunt ook het restaurant en het menu in Hannuit?

Nee, myCityHunt verzorgt enkel het spel. Restaurant, zaal en menu in Hannuit kiezen jullie zelf, zodat alles aansluit bij jullie wensen en budget.

Hoeveel kost de Xmas Adventure in Hannuit?

De Xmas Adventure in Hannuit start vanaf € 16,99 per persoon, excl. btw.

Hoe lang duurt de Xmas Adventure in Hannuit?

Reken op ongeveer drie uur en vier kilometer wandelen door de binnenstad van Hannuit.

Hoeveel personen kunnen deelnemen aan de Xmas Adventure?

De Xmas Adventure in Hannuit is geschikt voor grote en kleine groepen, die worden opgedeeld in teams die tegen elkaar spelen.

Wat hebben we nodig om mee te spelen?

Enkel opgeladen smartphones per team. De app van myCityHunt leidt jullie door Hannuit en verzamelt alle antwoorden en punten.

Tot wanneer kunnen we de Xmas Adventure in Hannuit boeken?

Boeken kan tot twee dagen voor de gewenste datum. Datum en tijdstip kiezen jullie zelf bij de boeking.