Vooraan staat het Xmas Adventure, onze tour voor de kersttijd. Elke van deze tours kunnen jullie boeken als teamuitje.
In teams trekken jullie puzzelend door Hannover, verzamelen punten en vieren daarna bij het eten het team met de meeste punten. Het programma komt van myCityHunt, de locatie en het menu kiezen jullie zelf.
Een goed kerstfeest bedrijf begint niet aan de tafel, maar ervoor. In Hannover trekken jullie teams met Xmas Adventure door de binnenstad, voorbij plekken als de New City Hall, de Marktkirche en het Leineschloss. De app van myCityHunt wijst de weg, stelt raadsels, codes en fotopuzzels, en houdt de score bij. Geen gedoe met spullen of begeleiders onderweg, alleen opgeladen telefoons zijn nodig.
Alle teams spelen tegen elkaar, met een gezamenlijke teamchat, een live ranglijst en een fotogalerij waarin de leukste momenten van de kerstborrel al beginnen voor het diner. Naast Xmas Adventure zijn in Hannover ook Escape Game, Moordspel en Schattenjacht beschikbaar, voor wie buiten de feestmaand om een personeelsfeest kerst wil organiseren.
myCityHunt verzorgt het volledige spel, maar geen restaurant, zaal, menu of drankjes. Dat is bewust: de route loopt middenin Hannover, dicht bij de horeca, zodat jullie na de tour zo kunnen doorlopen naar het etablissement van jullie keuze. Prijzen vanaf € 16,99 p.p. excl. btw, boeken kan tot twee dagen voor de datum, en betalen gaat op factuur, met creditcard of via PayPal.
Onze klanten komen uit de meest uiteenlopende sectoren. Of het nu gaat om industrie, retail, overheid of dienstverlening: de speurtochten van myCityHunt zijn een uitstekende teambuildingsactiviteit voor je bedrijfsuitje, afdelingsfeest of teamuitje - en dat bij 6.467 locaties over de hele wereld.
Het spel brengt jullie team eerst actief door Hannover, langs bekende plekken, voordat iedereen samen aanschuift voor het kerstdiner. Zo is er al een gedeelde ervaring voordat het eten begint.
Nee, myCityHunt verzorgt alleen het spel. Restaurant, zaal en menu in Hannover kiezen jullie zelf, wat juist handig is omdat de route door de binnenstad vlak bij de horeca loopt.
De prijs start vanaf € 16,99 per persoon, exclusief btw. Het definitieve bedrag hangt af van de groepsgrootte en gekozen opties bij boeking.
Reken op ongeveer drie uur en vier kilometer lopen door de binnenstad van Hannover. Het tempo bepaalt elk team zelf.
Alleen opgeladen smartphones. De app van myCityHunt begeleidt de teams door Hannover met de route, raadsels en opdrachten.
Boeken kan tot twee dagen voor de gewenste datum. Datum en tijdstip bepalen jullie zelf bij de boeking.
Ja, naast Xmas Adventure zijn in Hannover ook Escape Game, Moordspel en Schattenjacht te boeken, bijvoorbeeld voor een personeelsfeest kerst buiten december.
Betalen kan op factuur, met creditcard of via PayPal. Jullie ontvangen altijd een factuur met btw erop vermeld.