×
×
×
Select language
Select currency
4,4/5 van 223.943 beoordelingen

Kerstborrel Hagen

Speurtochten Hagen Team

Kerstborrel in Hagen: de belangrijkste gegevens

Duur
Ongeveer drie uur
Prijs
Vanaf € 16,99 per persoon excl. btw
Datum
Datum en tijd boeken tot twee dagen van tevoren
Buiten
Onderweg in Hagen, bij sneeuw of regen met een pauze om op te warmen
Daarna
Waar jullie eten en vieren, bepalen jullie zelf
Afrekening
Op factuur, met creditcard of PayPal, altijd met btw-factuur

Zo verloopt jullie kerstborrel in Hagen

In teams trekken jullie puzzelend door Hagen, verzamelen punten en vieren daarna bij het eten het team met de meeste punten. Het programma komt van myCityHunt, de locatie en het menu kiezen jullie zelf.

Plezier & beweging
Los lastige puzzels op, beheers teamtaken, ga samen op pad en wees als team creatief.
Interactie
Chatten met andere teams, ondersteuning van de gidsen van myCityHunt, live highscore en realtime foto-upload.
Teambuilding
Groepsdynamiek, interactie en communicatie bevorderen de cohesie en de teamgeest.
Ondersteuning
Via de chatondersteuning kunnen teams indien nodig op elk moment contact opnemen met hun gids van myCityHunt.

Een kerstfeest bedrijf in Hagen wordt pas echt memorabel als er meer gebeurt dan alleen eten en drinken. Met Xmas Adventure van myCityHunt gaan jullie collega's in teams op pad door de binnenstad van Hagen, waarbij de app de route uitstippelt, puzzels en opdrachten voorschotelt en de punten automatisch telt. Onderweg komen jullie langs plekken als het Osthaus Museum Hagen en het Emil Schumacher Museum, zonder dat dit de kern van het spel is. Alle teams spelen tegelijk tegen elkaar, met een gezamenlijke chat en een ranglijst die continu wordt bijgewerkt, en een fotogalerij waarin alle beelden samenkomen.

Naast Xmas Adventure, speciaal voor de feestdagen, biedt myCityHunt in Hagen ook Escape Game, Moordspel en Schattenjacht aan als alternatief format. De tocht duurt ongeveer drie uur en voert jullie zo'n vier kilometer te voet door het centrum van Hagen. Hoe snel een team vordert, bepalen ze zelf; nodig is enkel een opgeladen telefoon per team.

myCityHunt verzorgt het volledige spelprogramma, maar geen locatie, geen zaal en geen menu voor de kerstborrel zelf. Dat is bewust zo: omdat de tocht door de binnenstad van Hagen loopt, is de afstand naar een restaurant of feestzaal na afloop altijd kort, en kiezen jullie zelf waar en hoe het kerstfeest bedrijf wordt afgesloten. Boeken kan tot twee dagen voor de gewenste datum, tegen € 16,99 per persoon excl. btw, en betalen doen jullie via factuur, creditcard of PayPal.

Het pakket voor jullie kerstborrel

Teamuitje Basic

  • Gedeelde afbeeldingengalerij en highscore
  • Onderling verbonden via teamchat
  • BTW-factuur
  • Betaling met creditcard, PayPal of via een bankoverschrijving
  • Prioriteit klantenondersteuning
  • Geen omboeking
  • Geen ondersteuning van een teamgids
€ 16,99
p.p. plus BTW.

Teamuitje Plus

  • Gedeelde afbeeldingengalerij en highscore
  • Onderling verbonden via teamchat
  • BTW-factuur
  • Betaling met creditcard, PayPal of via een bankoverschrijving
  • Prioriteit klantenondersteuning
  • Gratis omboeken
  • Ondersteuning via de chat van een gids van myCityHunt
€ 22,99
p.p. plus BTW.

Voordelen van een teambuilding evenement

Toegewijde Virtuele Host
Team Chat
Live Scorebord
Gezamenlijke Herinneringen
Toegewijde Virtuele Host
Jullie virtuele host is er om jullie bij elke stap te ondersteunen. Als je team uitdagingen tegenkomt, hulp nodig heeft of verduidelijking wil tijdens de speurtocht, is je toegewijde host slechts één chat van je verwijderd. Neem contact met je host op via de supportchat in onze app en hij zal je begeleiding, hints en oplossingen geven om je team op koers te houden en ervoor te zorgen dat de teambuilding soepel en plezierig verloopt.
Team Chat
Communicatie is van essentieel belang in elk succesvol team. Met onze Team Chat-functie kun je tijdens je speurtocht verbonden en op de hoogte blijven. Onze speciale app biedt realtime teamchat functies, zodat teamleden naadloos met elkaar kunnen communiceren. Deel aanwijzingen, coördineer strategieën en vier overwinningen terwijl jullie samenwerken om de uitdagingen te volbrengen en de puzzels op te lossen.
Live Scorebord
Het scorebord wordt in realtime bijgewerkt. Je ziet de scores van elk team tijdens de jacht, zodat je weet waar je staat. Nog 10 minuten te gaan en je staat 5 punten achter op het leidende team? Geef dan alles wat je hebt en verover alsnog de eerste plaats!
Gezamenlijke Herinneringen
Beleef het plezier opnieuw door je fotogalerij te verkennen, waar je alle foto's kunt bekijken en delen die zijn genomen tijdens de wedstrijd. Of het nu gaat om een momentopname van de reactie van je team op een uitdaging of een groepsfoto om jullie prestaties te vieren, deze foto's dienen als een blijvende herinnering aan jullie spannende teambuildingreis.
4.324
Teamuitje-boekingen in alle steden sinds 2021

Wat onze klanten over ons zeggen

Delivery Hero
H&M
Enercity
Allianz
Daimler
Aldi
Capgemini
T-Systems
BCG
Microsoft
Teambuilding klanten

Onze klanten komen uit de meest uiteenlopende sectoren. Of het nu gaat om industrie, retail, overheid of dienstverlening: de speurtochten van myCityHunt zijn een uitstekende teambuildingsactiviteit voor je bedrijfsuitje, afdelingsfeest of teamuitje - en dat bij 6.467 locaties over de hele wereld.

Veelgestelde Vragen

Wat kost een kerstfeest bedrijf in Hagen met Xmas Adventure?

De tour start vanaf € 16,99 per persoon, exclusief btw. Het precieze bedrag hangt af van het aantal deelnemers en de gekozen opties.

Regelt myCityHunt ook een locatie of menu in Hagen?

Nee, myCityHunt verzorgt uitsluitend het spelprogramma. Locatie, zaal, menu en dranken voor het kerstfeest bedrijf in Hagen regelen jullie zelf, wat juist veel vrijheid geeft.

Hoe lang duurt Xmas Adventure in Hagen?

Reken op ongeveer drie uur speeltijd en een wandelroute van circa vier kilometer door de binnenstad van Hagen.

Hoeveel collega's kunnen meedoen aan het kerstfeest bedrijf in Hagen?

Het format is geschikt voor grote en kleine teams; alle deelnemers spelen gelijktijdig tegen elkaar via de app, met een gezamenlijke chat en ranglijst.

Wat hebben we nodig om mee te doen in Hagen?

Alleen een opgeladen smartphone per team. De app van myCityHunt leidt jullie door Hagen, stelt opdrachten en telt automatisch de punten.

Tot wanneer kunnen we boeken voor Hagen?

Boeken kan tot twee dagen voor de gewenste datum. Datum en tijdstip bepalen jullie zelf bij de boeking.

Hoe betalen we het kerstfeest bedrijf in Hagen?

Betalen kan op factuur, met creditcard of via PayPal. Jullie ontvangen altijd een factuur met btw vermeld.

Zijn er ook andere formats beschikbaar in Hagen?

Naast Xmas Adventure, dat speciaal is voor de feestdagen, biedt myCityHunt in Hagen ook Escape Game, Moordspel en Schattenjacht aan.

Meer voor bedrijven in Hagen