Vooraan staat het Xmas Adventure, onze tour voor de kersttijd. Elke van deze tours kunnen jullie boeken als teamuitje.
In teams trekken jullie puzzelend door Goussainville, verzamelen punten en vieren daarna bij het eten het team met de meeste punten. Het programma komt van myCityHunt, de locatie en het menu kiezen jullie zelf.
Een kerstborrel die blijft hangen, begint met een gedeelde ervaring. In Goussainville biedt myCityHunt daarvoor de Xmas Adventure: jullie collega's vormen teams en trekken met de smartphone langs een vaste route door de stad. De app wijst de weg, stelt puzzels en fotovragen en houdt de score bij, terwijl jullie onderweg misschien de église Saint-Michel of het Monument du Crash du Tupolev Tu-144 passeren. Alle teams spelen tegen elkaar, met een gezamenlijke chat en ranglijst, en alle foto's komen in één fotogalerij terecht.
Naast de Xmas Adventure heeft myCityHunt in Goussainville ook een Escape Game, een Moordspel en een Schattenjacht, voor wie het personeelsfeest kerst een ander karakter wil geven. myCityHunt verzorgt het spel; de locatie en het kerstmenu regelen jullie zelf. Dat werkt goed, want de route loopt door de binnenstad van Goussainville, vlak bij de restaurants waar jullie na afloop kunnen aanschuiven.
Een kerstfeest bedrijf boeken bij myCityHunt kost vanaf € 16,99 per persoon, exclusief btw. Datum en tijdstip bepalen jullie zelf bij het boeken, tot twee dagen voor de speeldatum. Betalen kan op factuur, met credit card of via PayPal, en de factuur vermeldt de btw.
Onze klanten komen uit de meest uiteenlopende sectoren. Of het nu gaat om industrie, retail, overheid of dienstverlening: de speurtochten van myCityHunt zijn een uitstekende teambuildingsactiviteit voor je bedrijfsuitje, afdelingsfeest of teamuitje - en dat bij 6.467 locaties over de hele wereld.
De Xmas Adventure is een speurtocht in teamverband door Goussainville, waarbij een app de route, puzzels en fotovragen aanstuurt en de score bijhoudt.
De Xmas Adventure in Goussainville kost vanaf € 16,99 per persoon, exclusief btw.
Nee, myCityHunt verzorgt alleen het spel. De locatie, het kerstmenu en de dranken kiezen jullie zelf, bijvoorbeeld in een restaurant in de binnenstad van Goussainville.
Reken op ongeveer drie uur spelen en circa vier kilometer lopen door het centrum van Goussainville.
De Xmas Adventure is geschikt voor grote en kleine teams; jullie collega's worden verdeeld in kleinere groepjes die tegen elkaar spelen.
Alleen opgeladen smartphones per team; de app regelt de rest, van route tot puzzels en score.
Boeken kan tot twee dagen voor de gewenste speeldatum, waarbij jullie zelf datum en tijdstip kiezen.
Naast de Xmas Adventure zijn er in Goussainville ook een Escape Game, een Moordspel en een Schattenjacht beschikbaar.