×
×
×
Select language
Select currency
4,4/5 van 223.943 beoordelingen

Kerstborrel Gescher

Speurtochten Gescher Team

Kerstborrel in Gescher: de belangrijkste gegevens

Duur
Ongeveer drie uur
Prijs
Vanaf € 16,99 per persoon excl. btw
Datum
Datum en tijd boeken tot twee dagen van tevoren
Buiten
Onderweg in Gescher, bij sneeuw of regen met een pauze om op te warmen
Daarna
Waar jullie eten en vieren, bepalen jullie zelf
Afrekening
Op factuur, met creditcard of PayPal, altijd met btw-factuur

Onze tours voor jullie kerstborrel in Gescher

Vooraan staat het Xmas Adventure, onze tour voor de kersttijd. Elke van deze tours kunnen jullie boeken als teamuitje.

Zo verloopt jullie kerstborrel in Gescher

In teams trekken jullie puzzelend door Gescher, verzamelen punten en vieren daarna bij het eten het team met de meeste punten. Het programma komt van myCityHunt, de locatie en het menu kiezen jullie zelf.

Plezier & beweging
Los lastige puzzels op, beheers teamtaken, ga samen op pad en wees als team creatief.
Interactie
Chatten met andere teams, ondersteuning van de gidsen van myCityHunt, live highscore en realtime foto-upload.
Teambuilding
Groepsdynamiek, interactie en communicatie bevorderen de cohesie en de teamgeest.
Ondersteuning
Via de chatondersteuning kunnen teams indien nodig op elk moment contact opnemen met hun gids van myCityHunt.

Een kerstfeest bedrijf in Gescher begint bij veel organisatoren met dezelfde vraag: hebben we straks niet gewoon een zaal vol collega's die wat ongemakkelijk met een glas glühwein staan? De Xmas Adventure van myCityHunt lost dat op voordat het diner zelfs begonnen is. In teams trekken jullie door de binnenstad van Gescher, met de app als gids, die de route wijst, raadsels en foto-opdrachten voorschotelt en de punten bijhoudt. Langs plekken als het Westfälisches Glockenmuseum en de St. Pankratius wordt er gelachen, gespeurd en gerend - en tegen de tijd dat de laatste opdracht binnen is, is het ijs al lang gebroken.

Naast de Xmas Adventure, speciaal voor de feestdagen, heeft myCityHunt in Gescher ook het Escape Game, het Moordspel en de Schattenjacht in het aanbod. Welk format jullie ook kiezen, de route staat vast en loopt door het centrum van Gescher - precies waar ook de restaurants en zalen zitten. Zo is de weg naar het kerstdiner na afloop maar een paar stappen.

myCityHunt verzorgt het programma, maar geen restaurant, zaal, menu of drankjes - dat regelen jullie zelf, zodat het precies past bij wat de collega's lekker vinden. Dat is geen gemis, maar een bevrijding: jullie kiezen zelf de locatie en de kaart, myCityHunt zorgt voor het avontuur ervoor. Boeken kan tot twee dagen voor de kerstfeestdatum, vanaf € 16,99 per persoon excl. btw, te betalen op factuur, met creditcard of via PayPal.

Het pakket voor jullie kerstborrel

Teamuitje Basic

  • Gedeelde afbeeldingengalerij en highscore
  • Onderling verbonden via teamchat
  • BTW-factuur
  • Betaling met creditcard, PayPal of via een bankoverschrijving
  • Prioriteit klantenondersteuning
  • Geen omboeking
  • Geen ondersteuning van een teamgids
€ 16,99
p.p. plus BTW.

Teamuitje Plus

  • Gedeelde afbeeldingengalerij en highscore
  • Onderling verbonden via teamchat
  • BTW-factuur
  • Betaling met creditcard, PayPal of via een bankoverschrijving
  • Prioriteit klantenondersteuning
  • Gratis omboeken
  • Ondersteuning via de chat van een gids van myCityHunt
€ 22,99
p.p. plus BTW.

Voordelen van een teambuilding evenement

Toegewijde Virtuele Host
Team Chat
Live Scorebord
Gezamenlijke Herinneringen
Toegewijde Virtuele Host
Jullie virtuele host is er om jullie bij elke stap te ondersteunen. Als je team uitdagingen tegenkomt, hulp nodig heeft of verduidelijking wil tijdens de speurtocht, is je toegewijde host slechts één chat van je verwijderd. Neem contact met je host op via de supportchat in onze app en hij zal je begeleiding, hints en oplossingen geven om je team op koers te houden en ervoor te zorgen dat de teambuilding soepel en plezierig verloopt.
Team Chat
Communicatie is van essentieel belang in elk succesvol team. Met onze Team Chat-functie kun je tijdens je speurtocht verbonden en op de hoogte blijven. Onze speciale app biedt realtime teamchat functies, zodat teamleden naadloos met elkaar kunnen communiceren. Deel aanwijzingen, coördineer strategieën en vier overwinningen terwijl jullie samenwerken om de uitdagingen te volbrengen en de puzzels op te lossen.
Live Scorebord
Het scorebord wordt in realtime bijgewerkt. Je ziet de scores van elk team tijdens de jacht, zodat je weet waar je staat. Nog 10 minuten te gaan en je staat 5 punten achter op het leidende team? Geef dan alles wat je hebt en verover alsnog de eerste plaats!
Gezamenlijke Herinneringen
Beleef het plezier opnieuw door je fotogalerij te verkennen, waar je alle foto's kunt bekijken en delen die zijn genomen tijdens de wedstrijd. Of het nu gaat om een momentopname van de reactie van je team op een uitdaging of een groepsfoto om jullie prestaties te vieren, deze foto's dienen als een blijvende herinnering aan jullie spannende teambuildingreis.
4.324
Teamuitje-boekingen in alle steden sinds 2021

Wat onze klanten over ons zeggen

Delivery Hero
H&M
Enercity
Allianz
Daimler
Aldi
Capgemini
T-Systems
BCG
Microsoft
Teambuilding klanten

Onze klanten komen uit de meest uiteenlopende sectoren. Of het nu gaat om industrie, retail, overheid of dienstverlening: de speurtochten van myCityHunt zijn een uitstekende teambuildingsactiviteit voor je bedrijfsuitje, afdelingsfeest of teamuitje - en dat bij 6.467 locaties over de hele wereld.

Veelgestelde Vragen

Wat kost een kerstfeest bedrijf met de Xmas Adventure in Gescher?

De Xmas Adventure in Gescher start vanaf € 16,99 per persoon, exclusief btw. Datum en tijdstip bepalen jullie zelf bij het boeken.

Regelt myCityHunt ook het kerstdiner in Gescher?

Nee, myCityHunt verzorgt het speurtochtprogramma. Restaurant, zaal, menu en drankjes kiezen jullie zelf, in of rond het centrum van Gescher.

Hoe lang duurt de Xmas Adventure in Gescher?

Reken op ongeveer drie uur en vier kilometer lopen door de binnenstad van Gescher. Het tempo bepaalt elk team zelf.

Is de Xmas Adventure geschikt als personeelsfeest kerst?

Ja, het format is speciaal ontwikkeld voor de feestdagen en werkt uitstekend als kerstfeest bedrijf of personeelsfeest kerst in Gescher.

Welke formats biedt myCityHunt nog meer aan in Gescher?

Naast de Xmas Adventure zijn er het Escape Game, het Moordspel en de Schattenjacht beschikbaar in Gescher.

Wat hebben we nodig om mee te spelen?

Alleen opgeladen smartphones. De app wijst de route, geeft raadsels en foto-opdrachten en houdt de puntentelling bij voor alle teams in Gescher.

Tot wanneer kunnen we de kerstborrel in Gescher boeken?

Boeken kan tot twee dagen voor de gewenste datum. Betalen kan op factuur, met creditcard of via PayPal, met btw op de factuur.

Langs welke plekken loopt de route in Gescher?

De route voert langs bekende plekken zoals het Westfälisches Glockenmuseum en de St. Pankratius, middenin de binnenstad van Gescher.