×
×
×
Select language
Select currency
4,4/5 van 223.943 beoordelingen

Kerstborrel Gehrden

Speurtochten Gehrden Team

Kerstborrel in Gehrden: de belangrijkste gegevens

Duur
Ongeveer drie uur
Prijs
Vanaf € 16,99 per persoon excl. btw
Datum
Datum en tijd boeken tot twee dagen van tevoren
Buiten
Onderweg in Gehrden, bij sneeuw of regen met een pauze om op te warmen
Daarna
Waar jullie eten en vieren, bepalen jullie zelf
Afrekening
Op factuur, met creditcard of PayPal, altijd met btw-factuur

Onze tours voor jullie kerstborrel in Gehrden

Vooraan staat het Xmas Adventure, onze tour voor de kersttijd. Elke van deze tours kunnen jullie boeken als teamuitje.

Zo verloopt jullie kerstborrel in Gehrden

In teams trekken jullie puzzelend door Gehrden, verzamelen punten en vieren daarna bij het eten het team met de meeste punten. Het programma komt van myCityHunt, de locatie en het menu kiezen jullie zelf.

Plezier & beweging
Los lastige puzzels op, beheers teamtaken, ga samen op pad en wees als team creatief.
Interactie
Chatten met andere teams, ondersteuning van de gidsen van myCityHunt, live highscore en realtime foto-upload.
Teambuilding
Groepsdynamiek, interactie en communicatie bevorderen de cohesie en de teamgeest.
Ondersteuning
Via de chatondersteuning kunnen teams indien nodig op elk moment contact opnemen met hun gids van myCityHunt.

Een kerstfeest bedrijf in Gehrden wordt pas echt leuk als er meer gebeurt dan alleen eten en drinken. Met de Xmas Adventure trekt jullie team in kleine groepjes door het centrum van Gehrden, op zoek naar codes, raadsels en foto-opdrachten. De app wijst de weg langs plekken als de Struckmeyersche Mühle, het Stadtmuseum Gehrden en de Margarethenkirche, terwijl alle teams onderling strijden om de hoogste score op het klassement. Een teamchat houdt iedereen verbonden en alle foto's komen samen in één gezamenlijke galerij.

Naast de Xmas Adventure, speciaal voor de feestdagen, bieden we in Gehrden ook het Escape Game, het Moordspel en de Schattenjacht aan. De tocht duurt ongeveer drie uur en leidt jullie zo'n vier kilometer door de binnenstad - in het eigen tempo van het team en met niets anders nodig dan een opgeladen telefoon.

myCityHunt verzorgt het volledige programma, maar niet het restaurant, de zaal, het menu of de drankjes - die kiest jullie bedrijf zelf. Dat werkt juist goed, want de route loopt precies door het centrum van Gehrden, waar de horeca binnen handbereik is. Na de laatste opdracht is de stap naar het kerstdiner dus heel klein. De kerstfeest bedrijf-ervaring kost vanaf € 16,99 per persoon, exclusief btw, en is te boeken tot twee dagen voor de gewenste datum.

Het pakket voor jullie kerstborrel

Teamuitje Basic

  • Gedeelde afbeeldingengalerij en highscore
  • Onderling verbonden via teamchat
  • BTW-factuur
  • Betaling met creditcard, PayPal of via een bankoverschrijving
  • Prioriteit klantenondersteuning
  • Geen omboeking
  • Geen ondersteuning van een teamgids
€ 16,99
p.p. plus BTW.

Teamuitje Plus

  • Gedeelde afbeeldingengalerij en highscore
  • Onderling verbonden via teamchat
  • BTW-factuur
  • Betaling met creditcard, PayPal of via een bankoverschrijving
  • Prioriteit klantenondersteuning
  • Gratis omboeken
  • Ondersteuning via de chat van een gids van myCityHunt
€ 22,99
p.p. plus BTW.

Voordelen van een teambuilding evenement

Toegewijde Virtuele Host
Team Chat
Live Scorebord
Gezamenlijke Herinneringen
Toegewijde Virtuele Host
Jullie virtuele host is er om jullie bij elke stap te ondersteunen. Als je team uitdagingen tegenkomt, hulp nodig heeft of verduidelijking wil tijdens de speurtocht, is je toegewijde host slechts één chat van je verwijderd. Neem contact met je host op via de supportchat in onze app en hij zal je begeleiding, hints en oplossingen geven om je team op koers te houden en ervoor te zorgen dat de teambuilding soepel en plezierig verloopt.
Team Chat
Communicatie is van essentieel belang in elk succesvol team. Met onze Team Chat-functie kun je tijdens je speurtocht verbonden en op de hoogte blijven. Onze speciale app biedt realtime teamchat functies, zodat teamleden naadloos met elkaar kunnen communiceren. Deel aanwijzingen, coördineer strategieën en vier overwinningen terwijl jullie samenwerken om de uitdagingen te volbrengen en de puzzels op te lossen.
Live Scorebord
Het scorebord wordt in realtime bijgewerkt. Je ziet de scores van elk team tijdens de jacht, zodat je weet waar je staat. Nog 10 minuten te gaan en je staat 5 punten achter op het leidende team? Geef dan alles wat je hebt en verover alsnog de eerste plaats!
Gezamenlijke Herinneringen
Beleef het plezier opnieuw door je fotogalerij te verkennen, waar je alle foto's kunt bekijken en delen die zijn genomen tijdens de wedstrijd. Of het nu gaat om een momentopname van de reactie van je team op een uitdaging of een groepsfoto om jullie prestaties te vieren, deze foto's dienen als een blijvende herinnering aan jullie spannende teambuildingreis.
4.324
Teamuitje-boekingen in alle steden sinds 2021

Wat onze klanten over ons zeggen

Delivery Hero
H&M
Enercity
Allianz
Daimler
Aldi
Capgemini
T-Systems
BCG
Microsoft
Teambuilding klanten

Onze klanten komen uit de meest uiteenlopende sectoren. Of het nu gaat om industrie, retail, overheid of dienstverlening: de speurtochten van myCityHunt zijn een uitstekende teambuildingsactiviteit voor je bedrijfsuitje, afdelingsfeest of teamuitje - en dat bij 6.467 locaties over de hele wereld.

Veelgestelde Vragen

Wat maakt de Xmas Adventure een goed kerstfeest bedrijf in Gehrden?

De Xmas Adventure combineert een speelse wandeling door Gehrden met raadsels en foto-opdrachten, zodat jullie team al voor het kerstdiner met elkaar in contact komt.

Regelt myCityHunt ook het restaurant voor het kerstfeest bedrijf in Gehrden?

Nee, myCityHunt verzorgt alleen het programma. Het restaurant, de zaal en het menu in Gehrden kiezen jullie zelf, helemaal naar eigen smaak.

Hoeveel kost de Xmas Adventure als kerstborrel-activiteit in Gehrden?

De tocht kost vanaf € 16,99 per persoon, exclusief btw. Datum en tijd bepalen jullie zelf bij het boeken.

Hoe lang duurt de Xmas Adventure door Gehrden?

Reken op ongeveer drie uur en een wandeling van circa vier kilometer door het centrum van Gehrden, in het tempo van jullie team.

Wat hebben we nodig om mee te doen aan het personeelsfeest kerst in Gehrden?

Alleen een opgeladen telefoon per team. De app van myCityHunt wijst de weg, geeft de opdrachten en houdt de puntentelling bij.

Kunnen meerdere teams tegelijk spelen tijdens het kerstfeest bedrijf in Gehrden?

Ja, alle teams spelen gelijktijdig tegen elkaar. Een gezamenlijke teamchat en een klassement houden de spanning erin tot de laatste opdracht.

Tot wanneer kunnen we de Xmas Adventure in Gehrden boeken?

Boeken kan tot twee dagen voor de gewenste datum. Betalen gaat op factuur, met creditcard of via PayPal, altijd met btw-vermelding.

Welke plekken in Gehrden komen voorbij tijdens de tocht?

De route voert langs bekende plekken zoals de Struckmeyersche Mühle, het Türmchen en de Margarethenkirche, midden in het centrum van Gehrden.

Meer voor bedrijven in Gehrden