Vooraan staat het Xmas Adventure, onze tour voor de kersttijd. Elke van deze tours kunnen jullie boeken als teamuitje.
In teams trekken jullie puzzelend door Garges-lès-Gonesse, verzamelen punten en vieren daarna bij het eten het team met de meeste punten. Het programma komt van myCityHunt, de locatie en het menu kiezen jullie zelf.
Een kerstborrel is leuk, maar een kerstfeest bedrijf dat écht blijft hangen begint met iets dat het team samen beleeft. Met Xmas Adventure van myCityHunt trekken jullie collega's in teams door Garges-lès-Gonesse, op zoek naar codes, foto-opdrachten en puzzels. De route loopt vast langs plekken als de église Sainte-Geneviève en de église Saint-Martin, zodat de tocht echt bij Garges-lès-Gonesse hoort en niet bij zomaar een willekeurige stad. Alles verloopt via een app op de eigen telefoon: geen spelmateriaal, geen begeleider nodig, wel een gezamenlijke ranglijst en chat waarin alle teams elkaar uitdagen.
Naast Xmas Adventure heeft myCityHunt ook Escape Game, Moordspel en Schattenjacht in het aanbod, voor wie buiten de feestmaand toch voor Garges-lès-Gonesse kiest. Wat myCityHunt bewust niet doet: een zaal, een menu of dranken regelen. Dat is maar goed ook, want zo kiest jullie bedrijf zelf het restaurant of de locatie in Garges-lès-Gonesse die bij het budget en de smaak van het team past. Na de tocht is de stap naar de borrel of het diner meteen gezet, want de teams lopen toch al middenin het centrum.
Xmas Adventure in Garges-lès-Gonesse kost vanaf € 16,99 per persoon, excl. btw. Jullie bepalen zelf datum en tijdstip bij het boeken, en dat kan tot twee dagen voor de gewenste datum. Betalen gaat op factuur, met creditcard of via PayPal, en de factuur toont de btw altijd apart.
Onze klanten komen uit de meest uiteenlopende sectoren. Of het nu gaat om industrie, retail, overheid of dienstverlening: de speurtochten van myCityHunt zijn een uitstekende teambuildingsactiviteit voor je bedrijfsuitje, afdelingsfeest of teamuitje - en dat bij 6.467 locaties over de hele wereld.
Het zorgt voor een actief, gezamenlijk moment vóór de borrel of het diner. Teams spelen tegen elkaar door Garges-lès-Gonesse, wat voor net dat beetje extra energie zorgt tijdens het personeelsfeest kerst.
Nee, myCityHunt verzorgt alleen het spel. Restaurant, zaal en menu kiest jullie bedrijf zelf, wat precies de vrijheid geeft om in Garges-lès-Gonesse te kiezen wat bij het team past.
De tour start vanaf € 16,99 per persoon, excl. btw. Het definitieve bedrag hangt af van de groepsgrootte.
Reken op ongeveer drie uur en vier kilometer wandelen, verspreid over het centrum van Garges-lès-Gonesse.
Alleen een opgeladen telefoon per team. De app van myCityHunt toont de route, stelt de opdrachten en houdt de ranglijst bij.
Boeken kan tot twee dagen voor de gewenste datum, dus ook bij een kerstfeest bedrijf dat laat in het jaar pas plannen maakt.
Op factuur, met creditcard of via PayPal. De factuur toont altijd de btw apart, handig voor de boekhouding.
Ja, naast Xmas Adventure biedt myCityHunt in Garges-lès-Gonesse ook Escape Game, Moordspel en Schattenjacht aan, het hele jaar door.