Vooraan staat het Xmas Adventure, onze tour voor de kersttijd. Elke van deze tours kunnen jullie boeken als teamuitje.
In teams trekken jullie puzzelend door Gaillac, verzamelen punten en vieren daarna bij het eten het team met de meeste punten. Het programma komt van myCityHunt, de locatie en het menu kiezen jullie zelf.
Een kerstfeest bedrijf organiseert, begint meestal met dezelfde vraag: hoe krijgen we iedereen in de kerstsfeer, voordat het etentje begint? In Gaillac lossen jullie dat op met Xmas Adventure, een speurtocht in teams die myCityHunt speciaal voor de feestdagen heeft ontwikkeld. Via een app trekken de teams zo'n vier kilometer door de straten van Gaillac, langs plekken als de Abbaye Saint-Michel, de église Saint-Pierre en de Fontaine de Griffoul. Onderweg wachten raadsels, codes en fotopuzzels, verspreid over een vaste route die de app stap voor stap aangeeft.
De app regelt alles: de weg, de opdrachten, de punten en een gezamenlijk klassement. Een teamchat houdt iedereen verbonden en alle foto's komen samen in één gedeelde galerij, zodat het hele gezelschap achteraf kan terugkijken. Telefoons opladen is het enige dat nodig is. Naast Xmas Adventure heeft myCityHunt in Gaillac ook Escape Game, Moordspel en Schattenjacht, voor wie het hele jaar door een teamuitje zoekt.
myCityHunt verzorgt het spel, niet de locatie of het menu. Dat is net zo bedoeld: omdat de route door het centrum van Gaillac loopt, staan jullie na de speurtocht vlak bij de restaurants waar de kerstborrel of het personeelsfeest kerst verder gaat. Jullie kiezen zelf de locatie en het menu die bij jullie bedrijf passen. Boeken kan vanaf € 16,99 per persoon, excl. btw, met zelf gekozen datum en tijdstip, tot twee dagen voor de gekozen dag.
Onze klanten komen uit de meest uiteenlopende sectoren. Of het nu gaat om industrie, retail, overheid of dienstverlening: de speurtochten van myCityHunt zijn een uitstekende teambuildingsactiviteit voor je bedrijfsuitje, afdelingsfeest of teamuitje - en dat bij 6.467 locaties over de hele wereld.
Xmas Adventure is een speurtocht in teams door Gaillac, gespeeld via een app die de route, raadsels en opdrachten aanstuurt. Ideaal als activiteit voorafgaand aan het kerstfeest van jullie bedrijf.
Ja, veel bedrijven combineren Xmas Adventure in Gaillac met een kerstborrel of diner na afloop. Het spel zorgt voor de teamactiviteit, jullie regelen zelf de locatie en het menu.
De prijs start vanaf € 16,99 per persoon, exclusief btw. Het definitieve bedrag hangt af van de groepsgrootte en de gekozen opties.
Nee, myCityHunt verzorgt alleen het spel. Jullie kiezen zelf een restaurant of zaal in Gaillac voor het etentje of de borrel na de tocht.
Reken op ongeveer drie uur speeltijd en een route van circa vier kilometer door het centrum van Gaillac. Het tempo bepaalt elk team zelf.
Het spel is geschikt voor grote en kleine groepen. Teams spelen tegen elkaar via een gezamenlijke ranglijst en teamchat in de app.
Jullie kunnen tot twee dagen voor de gewenste datum boeken. Datum en tijdstip bepalen jullie zelf bij het reserveren.
Betalen kan op factuur, met creditcard of via PayPal. Jullie ontvangen altijd een factuur met btw erop vermeld.