Vooraan staat het Xmas Adventure, onze tour voor de kersttijd. Elke van deze tours kunnen jullie boeken als teamuitje.
In teams trekken jullie puzzelend door Fulpmes, verzamelen punten en vieren daarna bij het eten het team met de meeste punten. Het programma komt van myCityHunt, de locatie en het menu kiezen jullie zelf.
Een goed personeelsfeest kerst begint niet aan de tafel, maar ervóór: met iets dat collega's écht samenbrengt. In Fulpmes doen jullie dat met de Xmas Adventure, een speurtocht in teams die jullie met een app door de binnenstad leidt, langs plekken als de Pfarrkirche Fulpmes en Froneben. Geen begeleider nodig, geen materiaal om te sjouwen: alleen opgeladen telefoons en teams die tegen elkaar strijden om raadsels, codes en foto-opdrachten. Een teamchat en een gezamenlijke ranglijst houden iedereen tijdens de tocht van zo'n drie uur en vier kilometer bij de les.
myCityHunt verzorgt het spel, jullie kiezen zelf het restaurant en het menu voor de kerstborrel of het diner na afloop. Dat werkt goed, want de route van de Xmas Adventure loopt precies door het centrum van Fulpmes, waar de restaurants en zalen staan. Zo lopen jullie na de laatste opdracht zonder omwegen naar het kerstfeest bedrijf dat jullie al gepland hadden, of dat je nu nog boekt.
Naast de Xmas Adventure, speciaal voor de feestdagen, zijn in Fulpmes ook het Escape Game, het Moordspel en de Schattenjacht beschikbaar als alternatief programma. Boeken kan tot twee dagen voor de datum, tegen € 16,99 per persoon excl. btw, met betaling op factuur, creditcard of PayPal.
Onze klanten komen uit de meest uiteenlopende sectoren. Of het nu gaat om industrie, retail, overheid of dienstverlening: de speurtochten van myCityHunt zijn een uitstekende teambuildingsactiviteit voor je bedrijfsuitje, afdelingsfeest of teamuitje - en dat bij 6.467 locaties over de hele wereld.
De Xmas Adventure is een speurtocht in teams door het centrum van Fulpmes, gespeeld via een app die de route toont, raadsels stelt en de punten telt.
Nee, myCityHunt verzorgt alleen het spel. Restaurant, zaal en menu in Fulpmes kiezen jullie zelf, wat goed samenkomt omdat de route door het centrum loopt.
De Xmas Adventure in Fulpmes kost vanaf € 16,99 per persoon, exclusief btw.
Reken op ongeveer drie uur en vier kilometer lopen door het centrum van Fulpmes, in het tempo dat het team zelf bepaalt.
Alleen opgeladen smartphones per team. De app leidt jullie door Fulpmes en verzamelt alle antwoorden en foto's.
Boeken kan tot twee dagen voor de gewenste datum. Datum en tijdstip bepalen jullie zelf bij de boeking.
Naast de Xmas Adventure zijn in Fulpmes ook het Escape Game, het Moordspel en de Schattenjacht beschikbaar.
Betaling kan op factuur, met creditcard of via PayPal. De factuur toont de btw apart.