Vooraan staat het Xmas Adventure, onze tour voor de kersttijd. Elke van deze tours kunnen jullie boeken als teamuitje.
In teams trekken jullie puzzelend door Fuenlabrada, verzamelen punten en vieren daarna bij het eten het team met de meeste punten. Het programma komt van myCityHunt, de locatie en het menu kiezen jullie zelf.
Een goed personeelsfeest kerst begint met iets dat iedereen samenbrengt, voordat de borrel en het diner beginnen. In Fuenlabrada biedt Xmas Adventure precies dat: een speurtocht in teams, gespeeld via een app die de weg wijst, raadsels en foto-opdrachten voorschotelt en de punten automatisch bijhoudt. Jullie collega's lopen zo'n vier kilometer door het centrum van Fuenlabrada, langs plekken als de Iglesia parroquial de San Esteban Protomártir, de Fuente de las Escaleras en het Centro de Arte Tomás y Valiente, en dat drie uur lang. Alle teams spelen tegen elkaar, met een gezamenlijke chat, een live ranglijst en een fotogalerij vol kerstige momenten.
myCityHunt verzorgt het volledige programma, maar laat de invulling van de kerstborrel of het diner bewust aan jullie over. Dat is geen beperking, maar juist handig: omdat de tour door het centrum van Fuenlabrada loopt, is de afstand naar een restaurant of zaal na afloop meestal maar een paar stappen. Naast Xmas Adventure zijn er in Fuenlabrada ook andere formats beschikbaar, zoals Escape Game, Moordspel en Schattenjacht, voor wie het hele jaar door een teamuitje zoekt.
Een kerstfeest bedrijf boeken bij myCityHunt kan al vanaf € 16,99 per persoon, exclusief btw. Jullie bepalen zelf de datum en het tijdstip, en boeken kan tot twee dagen voor de gewenste datum. Betalen gaat op factuur, met creditcard of via PayPal, en de factuur vermeldt uiteraard de btw.
Onze klanten komen uit de meest uiteenlopende sectoren. Of het nu gaat om industrie, retail, overheid of dienstverlening: de speurtochten van myCityHunt zijn een uitstekende teambuildingsactiviteit voor je bedrijfsuitje, afdelingsfeest of teamuitje - en dat bij 6.467 locaties over de hele wereld.
Xmas Adventure is een speurtocht in teamverband door Fuenlabrada, gespeeld via een app die raadsels, codes en foto-opdrachten voorschotelt. Ideaal als aftrap van jullie kerstfeest bedrijf.
De prijs start vanaf € 16,99 per persoon, exclusief btw. De uiteindelijke prijs hangt af van de groepsgrootte en gekozen opties.
Nee, myCityHunt verzorgt alleen het speurtochtprogramma. Het restaurant, de zaal en het menu voor de kerstborrel regelen jullie zelf. Omdat de tour door het centrum van Fuenlabrada loopt, is de afstand naar een geschikte locatie meestal klein.
De tour duurt ongeveer drie uur en jullie leggen zo'n vier kilometer af door het centrum van Fuenlabrada.
Niet veel: alleen opgeladen smartphones per team. De app regelt de route, de raadsels en de puntentelling tijdens jullie kerstfeest bedrijf in Fuenlabrada.
Boeken kan tot twee dagen voor de gewenste datum. Jullie bepalen zelf welke datum en welk tijdstip het beste past.
Betalen kan op factuur, met creditcard of via PayPal. De factuur vermeldt altijd de btw, zodat alles administratief klopt.
Ja, alle teams spelen gelijktijdig tegen elkaar, met een gedeelde chat, een live ranglijst en een gezamenlijke fotogalerij, wat zorgt voor extra sfeer tijdens jullie kerstfeest bedrijf.