Vooraan staat het Xmas Adventure, onze tour voor de kersttijd. Elke van deze tours kunnen jullie boeken als teamuitje.
In teams trekken jullie puzzelend door Fritzlar, verzamelen punten en vieren daarna bij het eten het team met de meeste punten. Het programma komt van myCityHunt, de locatie en het menu kiezen jullie zelf.
Een kerstfeest bedrijf organiseren in Fritzlar is zoeken naar iets dat verder gaat dan alleen eten en drinken. Met de Xmas Adventure van myCityHunt trekken jullie collega's in teams door de binnenstad van Fritzlar, langs plekken als de Dom en het Ursulinenklooster, op zoek naar codes en antwoorden op raadsels. Alles verloopt via een app op de telefoon: die wijst de weg, geeft de opdrachten door en houdt automatisch de stand bij. Een teamchat en een gezamenlijke fotogalerij zorgen ervoor dat alle teams, ook onderweg, met elkaar verbonden blijven.
De route staat voor deze tour vast en leidt langs de vaste stations van het parcours in Fritzlar. Hoe snel een team vooruitkomt, bepalen de collega's zelf: reken op zo'n drie uur en ongeveer vier kilometer wandelen door de binnenstad. Naast de Xmas Adventure, speciaal voor de kerstperiode, biedt myCityHunt in Fritzlar ook Escape Game, Moordspel en Schattenjacht aan voor andere gelegenheden.
myCityHunt verzorgt het programma, maar niet het restaurant, de zaal, het menu of de drankjes bij de kerstborrel - dat regelen jullie zelf, en dat is precies het fijne: omdat de tour door de binnenstad van Fritzlar loopt, is de afstand naar het restaurant van jullie keuze na afloop altijd klein. Boeken kan tot twee dagen voor de datum, tegen € 16,99 per persoon excl. btw, en betalen doen jullie op factuur, met creditcard of via PayPal.
Onze klanten komen uit de meest uiteenlopende sectoren. Of het nu gaat om industrie, retail, overheid of dienstverlening: de speurtochten van myCityHunt zijn een uitstekende teambuildingsactiviteit voor je bedrijfsuitje, afdelingsfeest of teamuitje - en dat bij 6.467 locaties over de hele wereld.
De Xmas Adventure is een speciale kerstvariant van onze teamtour door Fritzlar, waarbij teams via een app raadsels oplossen, codes zoeken en foto-opdrachten uitvoeren langs een vaste route door de binnenstad.
Nee, myCityHunt verzorgt alleen het programma. Restaurant, zaal, menu en drankjes kiezen jullie zelf, wat goed uitkomt omdat de tour al door de binnenstad van Fritzlar loopt.
De Xmas Adventure in Fritzlar kost vanaf € 16,99 per persoon, exclusief btw.
Reken op ongeveer drie uur speeltijd en zo'n vier kilometer wandelen door de binnenstad van Fritzlar.
De Xmas Adventure is geschikt voor teams van elke omvang; jullie spelen in kleinere groepjes die onderling via de app en teamchat tegen elkaar strijden.
Boeken kan tot twee dagen voor de gewenste datum. Datum en tijdstip bepalen jullie zelf bij de boeking.
Betalen kan op factuur, met creditcard of via PayPal. Jullie ontvangen altijd een factuur met btw erop vermeld.
Jullie hebben alleen opgeladen smartphones nodig. De app begeleidt elk team langs de route, stuurt opdrachten en houdt de ranglijst bij.