×
×
×
Select language
Select currency
4,4/5 van 223.943 beoordelingen

Kerstborrel Esbjerg

Speurtochten Esbjerg Team

Kerstborrel in Esbjerg: de belangrijkste gegevens

Duur
Ongeveer drie uur
Prijs
Vanaf € 16,99 per persoon excl. btw
Datum
Datum en tijd boeken tot twee dagen van tevoren
Buiten
Onderweg in Esbjerg, bij sneeuw of regen met een pauze om op te warmen
Daarna
Waar jullie eten en vieren, bepalen jullie zelf
Afrekening
Op factuur, met creditcard of PayPal, altijd met btw-factuur

Onze tours voor jullie kerstborrel in Esbjerg

Vooraan staat het Xmas Adventure, onze tour voor de kersttijd. Elke van deze tours kunnen jullie boeken als teamuitje.

Zo verloopt jullie kerstborrel in Esbjerg

In teams trekken jullie puzzelend door Esbjerg, verzamelen punten en vieren daarna bij het eten het team met de meeste punten. Het programma komt van myCityHunt, de locatie en het menu kiezen jullie zelf.

Plezier & beweging
Los lastige puzzels op, beheers teamtaken, ga samen op pad en wees als team creatief.
Interactie
Chatten met andere teams, ondersteuning van de gidsen van myCityHunt, live highscore en realtime foto-upload.
Teambuilding
Groepsdynamiek, interactie en communicatie bevorderen de cohesie en de teamgeest.
Ondersteuning
Via de chatondersteuning kunnen teams indien nodig op elk moment contact opnemen met hun gids van myCityHunt.

Een kerstborrel is leuk, maar jullie personeelsfeest kerst in Esbjerg mag gerust wat meer uitdaging bieden. Met de Xmas Adventure gaan jullie collega's in teams op pad door de binnenstad, langs plekken als het Esbjerg Kunstmuseum, de Watertoren van Esbjerg en de Verlosserskerk. Via de app krijgen de teams raadsels, codes en foto-opdrachten voorgeschoteld, terwijl een gezamenlijke chat en een live ranglijst voor de nodige spanning en gein zorgen.

myCityHunt verzorgt het volledige spelprogramma: de route, de raadsels, de techniek. Een zaal, een menu of drankjes boeken jullie zelf, en dat is precies zo bedoeld - in Esbjerg liggen de restaurants op loopafstand van de route, dus na de Xmas Adventure is de stap naar het kerstdiner klein. Naast de Xmas Adventure bieden wij ook een Escape Game, Moordspel en Schattenjacht aan, mocht dat beter passen bij jullie bedrijf.

Jullie boeken vanaf € 16,99 per persoon, exclusief btw. Datum en tijdstip bepalen jullie zelf bij het boeken, en dat kan tot twee dagen voor de datum. Betalen kan op factuur, met creditcard of via PayPal, met een factuur waarop de btw duidelijk vermeld staat.

Het pakket voor jullie kerstborrel

Teamuitje Basic

  • Gedeelde afbeeldingengalerij en highscore
  • Onderling verbonden via teamchat
  • BTW-factuur
  • Betaling met creditcard, PayPal of via een bankoverschrijving
  • Prioriteit klantenondersteuning
  • Geen omboeking
  • Geen ondersteuning van een teamgids
€ 16,99
p.p. plus BTW.

Teamuitje Plus

  • Gedeelde afbeeldingengalerij en highscore
  • Onderling verbonden via teamchat
  • BTW-factuur
  • Betaling met creditcard, PayPal of via een bankoverschrijving
  • Prioriteit klantenondersteuning
  • Gratis omboeken
  • Ondersteuning via de chat van een gids van myCityHunt
€ 22,99
p.p. plus BTW.

Voordelen van een teambuilding evenement

Toegewijde Virtuele Host
Team Chat
Live Scorebord
Gezamenlijke Herinneringen
Toegewijde Virtuele Host
Jullie virtuele host is er om jullie bij elke stap te ondersteunen. Als je team uitdagingen tegenkomt, hulp nodig heeft of verduidelijking wil tijdens de speurtocht, is je toegewijde host slechts één chat van je verwijderd. Neem contact met je host op via de supportchat in onze app en hij zal je begeleiding, hints en oplossingen geven om je team op koers te houden en ervoor te zorgen dat de teambuilding soepel en plezierig verloopt.
Team Chat
Communicatie is van essentieel belang in elk succesvol team. Met onze Team Chat-functie kun je tijdens je speurtocht verbonden en op de hoogte blijven. Onze speciale app biedt realtime teamchat functies, zodat teamleden naadloos met elkaar kunnen communiceren. Deel aanwijzingen, coördineer strategieën en vier overwinningen terwijl jullie samenwerken om de uitdagingen te volbrengen en de puzzels op te lossen.
Live Scorebord
Het scorebord wordt in realtime bijgewerkt. Je ziet de scores van elk team tijdens de jacht, zodat je weet waar je staat. Nog 10 minuten te gaan en je staat 5 punten achter op het leidende team? Geef dan alles wat je hebt en verover alsnog de eerste plaats!
Gezamenlijke Herinneringen
Beleef het plezier opnieuw door je fotogalerij te verkennen, waar je alle foto's kunt bekijken en delen die zijn genomen tijdens de wedstrijd. Of het nu gaat om een momentopname van de reactie van je team op een uitdaging of een groepsfoto om jullie prestaties te vieren, deze foto's dienen als een blijvende herinnering aan jullie spannende teambuildingreis.
4.324
Teamuitje-boekingen in alle steden sinds 2021

Wat onze klanten over ons zeggen

Delivery Hero
H&M
Enercity
Allianz
Daimler
Aldi
Capgemini
T-Systems
BCG
Microsoft
Teambuilding klanten

Onze klanten komen uit de meest uiteenlopende sectoren. Of het nu gaat om industrie, retail, overheid of dienstverlening: de speurtochten van myCityHunt zijn een uitstekende teambuildingsactiviteit voor je bedrijfsuitje, afdelingsfeest of teamuitje - en dat bij 6.467 locaties over de hele wereld.

Veelgestelde Vragen

Wat is de Xmas Adventure in Esbjerg?

De Xmas Adventure is een kerstelijke teamtocht door Esbjerg, waarbij jullie collega's in teams via een app raadsels, codes en foto-opdrachten oplossen terwijl ze door de stad lopen.

Is de Xmas Adventure geschikt als kerstfeest bedrijf?

Ja, het is speciaal ontwikkeld als kerstfeest bedrijf in Esbjerg en andere steden, en combineert een actieve teamactiviteit met een feestelijke kerstsfeer.

Regelt myCityHunt ook het diner of de locatie in Esbjerg?

Nee, myCityHunt verzorgt alleen het spelprogramma. Een zaal, menu of drankjes boeken jullie zelf, wat goed uitkomt omdat de route door Esbjerg vlak bij veel restaurants loopt.

Hoeveel kost de Xmas Adventure in Esbjerg?

De Xmas Adventure in Esbjerg start vanaf € 16,99 per persoon, exclusief btw.

Hoe lang duurt de Xmas Adventure?

Reken op ongeveer drie uur spelplezier en ongeveer vier kilometer wandelen door de binnenstad van Esbjerg.

Wat hebben we nodig om mee te spelen?

Elk team heeft alleen een opgeladen smartphone nodig. De app van myCityHunt begeleidt jullie langs de route en verzamelt alle antwoorden en foto's.

Tot wanneer kunnen we de Xmas Adventure in Esbjerg boeken?

Jullie kunnen tot twee dagen voor de gewenste datum boeken, en zelf het tijdstip bepalen dat het best past bij jullie kerstfeest bedrijf.

Welke andere teamformats biedt myCityHunt in Esbjerg aan?

Naast de Xmas Adventure bieden wij in Esbjerg ook het Escape Game, Moordspel en de Schattenjacht aan voor andere teamuitjes.

Meer voor bedrijven in Esbjerg