×
×
×
Select language
Select currency
4,4/5 van 223.943 beoordelingen

Kerstborrel Eisenstadt

Speurtochten Eisenstadt Team

Kerstborrel in Eisenstadt: de belangrijkste gegevens

Duur
Ongeveer drie uur
Prijs
Vanaf € 16,99 per persoon excl. btw
Datum
Datum en tijd boeken tot twee dagen van tevoren
Buiten
Onderweg in Eisenstadt, bij sneeuw of regen met een pauze om op te warmen
Daarna
Waar jullie eten en vieren, bepalen jullie zelf
Afrekening
Op factuur, met creditcard of PayPal, altijd met btw-factuur

Zo verloopt jullie kerstborrel in Eisenstadt

In teams trekken jullie puzzelend door Eisenstadt, verzamelen punten en vieren daarna bij het eten het team met de meeste punten. Het programma komt van myCityHunt, de locatie en het menu kiezen jullie zelf.

Plezier & beweging
Los lastige puzzels op, beheers teamtaken, ga samen op pad en wees als team creatief.
Interactie
Chatten met andere teams, ondersteuning van de gidsen van myCityHunt, live highscore en realtime foto-upload.
Teambuilding
Groepsdynamiek, interactie en communicatie bevorderen de cohesie en de teamgeest.
Ondersteuning
Via de chatondersteuning kunnen teams indien nodig op elk moment contact opnemen met hun gids van myCityHunt.

Een kerstborrel of personeelsfeest kerst wordt pas echt leuk met een activiteit die de collega's samenbrengt vóór het diner begint. In Eisenstadt biedt myCityHunt daarvoor de Xmas Adventure: een speurtocht in teams, gespeeld via een app op de eigen telefoon. Jullie team trekt langs vaste locaties door de binnenstad, voorbij plekken als Schloss Esterházy en de Dom van Eisenstadt, en lost onderweg puzzels, codes en fotoatgaven op. Alle teams spelen tegen elkaar, met een gezamenlijke chat en een live ranglijst, zodat de spanning tot het einde blijft.

myCityHunt verzorgt het programma, jullie kiezen zelf de locatie en het menu voor het kerstfeest bedrijf in Eisenstadt. Dat is een bewuste keuze: de route loopt door het centrum, waar de restaurants en zalen van Eisenstadt zich bevinden, dus na de tocht is de weg naar het diner kort. myCityHunt levert geen zaal, geen menu en geen dranken - dat regelen jullie zelf, precies zoals het bij jullie past.

Naast de Xmas Adventure heeft myCityHunt in Eisenstadt ook andere formats, zoals Escape Game, Moordspel en Schattenjacht, mocht je op een ander moment van het jaar een teamuitje zoeken. Voor het kerstfeest bedrijf boeken jullie vanaf € 16,99 per persoon, excl. btw. Datum en tijd bepalen jullie zelf bij het boeken, en dat kan tot twee dagen voor de datum. Betalen kan op factuur, met creditcard of via PayPal, met een factuur waarop de btw duidelijk vermeld staat.

Het pakket voor jullie kerstborrel

Teamuitje Basic

  • Gedeelde afbeeldingengalerij en highscore
  • Onderling verbonden via teamchat
  • BTW-factuur
  • Betaling met creditcard, PayPal of via een bankoverschrijving
  • Prioriteit klantenondersteuning
  • Geen omboeking
  • Geen ondersteuning van een teamgids
€ 16,99
p.p. plus BTW.

Teamuitje Plus

  • Gedeelde afbeeldingengalerij en highscore
  • Onderling verbonden via teamchat
  • BTW-factuur
  • Betaling met creditcard, PayPal of via een bankoverschrijving
  • Prioriteit klantenondersteuning
  • Gratis omboeken
  • Ondersteuning via de chat van een gids van myCityHunt
€ 22,99
p.p. plus BTW.

Voordelen van een teambuilding evenement

Toegewijde Virtuele Host
Team Chat
Live Scorebord
Gezamenlijke Herinneringen
Toegewijde Virtuele Host
Jullie virtuele host is er om jullie bij elke stap te ondersteunen. Als je team uitdagingen tegenkomt, hulp nodig heeft of verduidelijking wil tijdens de speurtocht, is je toegewijde host slechts één chat van je verwijderd. Neem contact met je host op via de supportchat in onze app en hij zal je begeleiding, hints en oplossingen geven om je team op koers te houden en ervoor te zorgen dat de teambuilding soepel en plezierig verloopt.
Team Chat
Communicatie is van essentieel belang in elk succesvol team. Met onze Team Chat-functie kun je tijdens je speurtocht verbonden en op de hoogte blijven. Onze speciale app biedt realtime teamchat functies, zodat teamleden naadloos met elkaar kunnen communiceren. Deel aanwijzingen, coördineer strategieën en vier overwinningen terwijl jullie samenwerken om de uitdagingen te volbrengen en de puzzels op te lossen.
Live Scorebord
Het scorebord wordt in realtime bijgewerkt. Je ziet de scores van elk team tijdens de jacht, zodat je weet waar je staat. Nog 10 minuten te gaan en je staat 5 punten achter op het leidende team? Geef dan alles wat je hebt en verover alsnog de eerste plaats!
Gezamenlijke Herinneringen
Beleef het plezier opnieuw door je fotogalerij te verkennen, waar je alle foto's kunt bekijken en delen die zijn genomen tijdens de wedstrijd. Of het nu gaat om een momentopname van de reactie van je team op een uitdaging of een groepsfoto om jullie prestaties te vieren, deze foto's dienen als een blijvende herinnering aan jullie spannende teambuildingreis.
4.324
Teamuitje-boekingen in alle steden sinds 2021

Wat onze klanten over ons zeggen

Delivery Hero
H&M
Enercity
Allianz
Daimler
Aldi
Capgemini
T-Systems
BCG
Microsoft
Teambuilding klanten

Onze klanten komen uit de meest uiteenlopende sectoren. Of het nu gaat om industrie, retail, overheid of dienstverlening: de speurtochten van myCityHunt zijn een uitstekende teambuildingsactiviteit voor je bedrijfsuitje, afdelingsfeest of teamuitje - en dat bij 6.467 locaties over de hele wereld.

Veelgestelde Vragen

Wat is de Xmas Adventure in Eisenstadt?

De Xmas Adventure is een speurtocht in teams door Eisenstadt, gespeeld via een app. Jullie lossen samen puzzels en opdrachten op langs een vaste route door de binnenstad, ideaal als opwarmer voor het kerstfeest bedrijf.

Regelt myCityHunt ook het diner voor ons kerstfeest bedrijf in Eisenstadt?

Nee, myCityHunt verzorgt alleen het speurtochtprogramma. De locatie en het menu voor het personeelsfeest kerst kiezen jullie zelf, wat goed past omdat de route door het centrum van Eisenstadt loopt, dicht bij de horeca.

Hoeveel kost de Xmas Adventure in Eisenstadt?

De Xmas Adventure in Eisenstadt kost vanaf € 16,99 per persoon, exclusief btw.

Hoe lang duurt de Xmas Adventure in Eisenstadt?

Reken op ongeveer drie uur en circa vier kilometer door de binnenstad van Eisenstadt. Het tempo bepaalt elk team zelf.

Hoeveel personen hebben we nodig per smartphone?

Er is enkel een opgeladen smartphone per team nodig. De app van myCityHunt toont de route, de opdrachten en houdt de puntentelling bij.

Tot wanneer kunnen we de Xmas Adventure in Eisenstadt boeken?

Boeken kan tot twee dagen voor de gewenste datum. Datum en tijdstip bepalen jullie zelf bij de boeking.

Welke betaalmogelijkheden zijn er voor het kerstfeest bedrijf?

Jullie betalen op factuur, met creditcard of via PayPal. De factuur toont de btw duidelijk apart.

Zijn er nog andere teamuitjes van myCityHunt in Eisenstadt?

Naast de Xmas Adventure biedt myCityHunt in Eisenstadt ook Escape Game, Moordspel en Schattenjacht aan, voor een teamuitje op een ander moment van het jaar.

Meer voor bedrijven in Eisenstadt