×
×
×
Select language
Select currency
4,4/5 van 223.943 beoordelingen

Kerstborrel Düren

Speurtochten Düren Team

Kerstborrel in Düren: de belangrijkste gegevens

Duur
Ongeveer drie uur
Prijs
Vanaf € 16,99 per persoon excl. btw
Datum
Datum en tijd boeken tot twee dagen van tevoren
Buiten
Onderweg in Düren, bij sneeuw of regen met een pauze om op te warmen
Daarna
Waar jullie eten en vieren, bepalen jullie zelf
Afrekening
Op factuur, met creditcard of PayPal, altijd met btw-factuur

Onze tours voor jullie kerstborrel in Düren

Vooraan staat het Xmas Adventure, onze tour voor de kersttijd. Elke van deze tours kunnen jullie boeken als teamuitje.

Zo verloopt jullie kerstborrel in Düren

In teams trekken jullie puzzelend door Düren, verzamelen punten en vieren daarna bij het eten het team met de meeste punten. Het programma komt van myCityHunt, de locatie en het menu kiezen jullie zelf.

Plezier & beweging
Los lastige puzzels op, beheers teamtaken, ga samen op pad en wees als team creatief.
Interactie
Chatten met andere teams, ondersteuning van de gidsen van myCityHunt, live highscore en realtime foto-upload.
Teambuilding
Groepsdynamiek, interactie en communicatie bevorderen de cohesie en de teamgeest.
Ondersteuning
Via de chatondersteuning kunnen teams indien nodig op elk moment contact opnemen met hun gids van myCityHunt.

Een geslaagd personeelsfeest kerst begint met iets dat het hele team samenbrengt, nog vóór het eerste glas gloeiwijn. In Düren zorgt Xmas Adventure van myCityHunt precies daarvoor: in teams trekken jullie zo'n vier kilometer door de binnenstad, op zoek naar codes, foto-opdrachten en puzzels. Alles verloopt via een app op de telefoon, die de route uitstippelt langs plekken als het Papiermuseum Düren, de Annakerk en de Aachener Straße. Geen uitleg vooraf nodig, geen begeleider ter plekke – alleen opgeladen telefoons en een beetje puzzelzin.

Naast Xmas Adventure, dat speciaal voor de feestdagen is gemaakt, biedt myCityHunt in Düren ook Escape Game, Moordspel en Schattenjacht aan, voor wie liever een ander thema kiest voor de kerstborrel of het personeelsfeest. Alle teams spelen tegelijk tegen elkaar, met een gezamenlijke chat, een live ranglijst en een fotogalerij waarin alle momenten van de avond samenkomen.

myCityHunt regelt het spel, jullie kiezen zelf het restaurant, de zaal en het menu in Düren – dat is geen beperking, maar juist handig, want na afloop van de tour staan jullie midden in de binnenstad, vlakbij de horeca. Boeken kan tot twee dagen van tevoren, de datum en het tijdstip bepalen jullie zelf. Het kerstfeest bedrijf kost vanaf € 16,99 per persoon, exclusief btw, te betalen op factuur, met creditcard of via PayPal.

Het pakket voor jullie kerstborrel

Teamuitje Basic

  • Gedeelde afbeeldingengalerij en highscore
  • Onderling verbonden via teamchat
  • BTW-factuur
  • Betaling met creditcard, PayPal of via een bankoverschrijving
  • Prioriteit klantenondersteuning
  • Geen omboeking
  • Geen ondersteuning van een teamgids
€ 16,99
p.p. plus BTW.

Teamuitje Plus

  • Gedeelde afbeeldingengalerij en highscore
  • Onderling verbonden via teamchat
  • BTW-factuur
  • Betaling met creditcard, PayPal of via een bankoverschrijving
  • Prioriteit klantenondersteuning
  • Gratis omboeken
  • Ondersteuning via de chat van een gids van myCityHunt
€ 22,99
p.p. plus BTW.

Voordelen van een teambuilding evenement

Toegewijde Virtuele Host
Team Chat
Live Scorebord
Gezamenlijke Herinneringen
Toegewijde Virtuele Host
Jullie virtuele host is er om jullie bij elke stap te ondersteunen. Als je team uitdagingen tegenkomt, hulp nodig heeft of verduidelijking wil tijdens de speurtocht, is je toegewijde host slechts één chat van je verwijderd. Neem contact met je host op via de supportchat in onze app en hij zal je begeleiding, hints en oplossingen geven om je team op koers te houden en ervoor te zorgen dat de teambuilding soepel en plezierig verloopt.
Team Chat
Communicatie is van essentieel belang in elk succesvol team. Met onze Team Chat-functie kun je tijdens je speurtocht verbonden en op de hoogte blijven. Onze speciale app biedt realtime teamchat functies, zodat teamleden naadloos met elkaar kunnen communiceren. Deel aanwijzingen, coördineer strategieën en vier overwinningen terwijl jullie samenwerken om de uitdagingen te volbrengen en de puzzels op te lossen.
Live Scorebord
Het scorebord wordt in realtime bijgewerkt. Je ziet de scores van elk team tijdens de jacht, zodat je weet waar je staat. Nog 10 minuten te gaan en je staat 5 punten achter op het leidende team? Geef dan alles wat je hebt en verover alsnog de eerste plaats!
Gezamenlijke Herinneringen
Beleef het plezier opnieuw door je fotogalerij te verkennen, waar je alle foto's kunt bekijken en delen die zijn genomen tijdens de wedstrijd. Of het nu gaat om een momentopname van de reactie van je team op een uitdaging of een groepsfoto om jullie prestaties te vieren, deze foto's dienen als een blijvende herinnering aan jullie spannende teambuildingreis.
4.324
Teamuitje-boekingen in alle steden sinds 2021

Wat onze klanten over ons zeggen

Delivery Hero
H&M
Enercity
Allianz
Daimler
Aldi
Capgemini
T-Systems
BCG
Microsoft
Teambuilding klanten

Onze klanten komen uit de meest uiteenlopende sectoren. Of het nu gaat om industrie, retail, overheid of dienstverlening: de speurtochten van myCityHunt zijn een uitstekende teambuildingsactiviteit voor je bedrijfsuitje, afdelingsfeest of teamuitje - en dat bij 6.467 locaties over de hele wereld.

Veelgestelde Vragen

Wat is Xmas Adventure in Düren?

Xmas Adventure is de kerstversie van de puzzeltour van myCityHunt in Düren. Teams trekken via een app langs de mooiste plekken van de stad en lossen onderweg puzzels en opdrachten op.

Regelt myCityHunt ook het diner of de kerstborrel in Düren?

Nee, myCityHunt verzorgt alleen het spelprogramma. Restaurant, zaal, menu en drankjes in Düren kiezen jullie zelf, zodat alles aansluit op jullie wensen en budget.

Hoeveel kost een kerstfeest bedrijf met Xmas Adventure in Düren?

De tour kost vanaf € 16,99 per persoon, exclusief btw. De uiteindelijke prijs hangt af van het aantal deelnemers en de gekozen opties.

Hoe lang duurt de Xmas Adventure tour in Düren?

Reken op ongeveer drie uur en een wandeling van circa vier kilometer door de binnenstad van Düren, inclusief alle puzzels en opdrachten.

Is er begeleiding nodig tijdens het personeelsfeest kerst?

Nee, alles verloopt via de app op de eigen telefoon. Er is geen gids of begeleider nodig, jullie team speelt zelfstandig door Düren.

Tot wanneer kunnen we een kerstfeest bedrijf in Düren boeken?

Boeken kan tot twee dagen voor de gewenste datum. Jullie bepalen zelf de datum en het tijdstip van de kerstborrel of het personeelsfeest.

Welke andere formats biedt myCityHunt aan in Düren?

Naast Xmas Adventure zijn ook Escape Game, Moordspel en Schattenjacht beschikbaar in Düren, voor wie een ander thema wil kiezen.

Hoe wordt er betaald voor het kerstfeest bedrijf?

Betalen kan op factuur, met creditcard of via PayPal. De factuur vermeldt de btw volgens de geldende regels.