Vooraan staat het Xmas Adventure, onze tour voor de kersttijd. Elke van deze tours kunnen jullie boeken als teamuitje.
In teams trekken jullie puzzelend door Dowaai, verzamelen punten en vieren daarna bij het eten het team met de meeste punten. Het programma komt van myCityHunt, de locatie en het menu kiezen jullie zelf.
Een geslaagd kerstfeest bedrijf begint met iets dat de hele groep samenbrengt, nog voordat het glas geheven wordt. In Dowaai is dat de Xmas Adventure: jullie collega's trekken in teams door het centrum, op zoek naar raadsels, codes en foto-opdrachten die via een app worden aangeboden. Onderweg komen jullie langs plekken als het Musée de la Chartreuse, het Belfort van Dowaai en de Sint-Pieterskerk, terwijl de teams onderling strijden om de hoogste score. Naast de Xmas Adventure heeft myCityHunt ook de Escape Game, het Moordspel en de Schattenjacht in het programma, mocht een ander format beter bij jullie personeelsfeest kerst passen.
De route staat vast en loopt langs de vaste stations van deze tour door Dowaai, maar het tempo bepaalt elk team zelf. Een teamchat houdt iedereen verbonden, een ranglijst toont de tussenstand en alle foto's komen samen in één gezamenlijke galerij. Nodig is niets meer dan opgeladen telefoons - geen extra materiaal, geen voorbereiding.
myCityHunt verzorgt het programma, maar bewust geen locatie, geen zaal en geen menu voor de kerstborrel: dat kiezen jullie zelf, precies zoals het bij jullie bedrijf past. Omdat de tour door het centrum van Dowaai loopt, is de afstand naar het restaurant van jullie keuze na afloop meestal maar een paar minuten lopen. De Xmas Adventure is te boeken vanaf € 16,99 per persoon, exclusief btw. Datum en tijdstip bepalen jullie zelf bij de boeking, tot twee dagen van tevoren mogelijk, en betalen kan op factuur, met creditcard of via PayPal.
Onze klanten komen uit de meest uiteenlopende sectoren. Of het nu gaat om industrie, retail, overheid of dienstverlening: de speurtochten van myCityHunt zijn een uitstekende teambuildingsactiviteit voor je bedrijfsuitje, afdelingsfeest of teamuitje - en dat bij 6.467 locaties over de hele wereld.
Het is een speelse teamtocht door Dowaai, gespeeld via een app die raadsels, codes en foto-opdrachten voorschotelt. Ideaal als opwarmer voor het kerstfeest bedrijf, voordat jullie aanschuiven voor het diner.
Nee, myCityHunt verzorgt alleen het programma. Locatie, zaal en menu voor de kerstborrel kiezen jullie zelf, wat juist handig is omdat de tour in het centrum van Dowaai eindigt, dicht bij de restaurants.
De tour is te boeken vanaf € 16,99 per persoon, exclusief btw. De uiteindelijke prijs hangt af van de groepsgrootte en de gekozen opties.
Reken op ongeveer drie uur en zo'n vier kilometer wandelen door het centrum van Dowaai. Elk team bepaalt zelf het tempo.
De Xmas Adventure is geschikt voor grote en kleine groepen. De teams spelen gezamenlijk tegen elkaar, met een gedeelde ranglijst en teamchat.
Niet meer dan opgeladen smartphones per team. De app regelt de route, de opdrachten en de puntentelling, dus extra materiaal is niet nodig.
Boeken kan tot twee dagen voor de gewenste datum. Datum en tijdstip bepalen jullie zelf bij het reserveren.
Betalen kan op factuur, met creditcard of via PayPal. Op de factuur staat de btw altijd apart vermeld.