Vooraan staat het Xmas Adventure, onze tour voor de kersttijd. Elke van deze tours kunnen jullie boeken als teamuitje.
In teams trekken jullie puzzelend door Diepenbeek, verzamelen punten en vieren daarna bij het eten het team met de meeste punten. Het programma komt van myCityHunt, de locatie en het menu kiezen jullie zelf.
Een geslaagd kerstfeest bedrijf begint met een goed verhaal, en dat verhaal schrijven jullie zelf tijdens de Xmas Adventure in Diepenbeek. In teams trekken jullie zo'n drie uur lang door de binnenstad, langs plekken als het Kasteel van Diepenbeek, de Sint-Servatiuskerk en de Watertoren. Onderweg wachten raadsels, codes en foto-opdrachten, allemaal te volgen via een app op de smartphone. Geen gids nodig, geen papieren routekaart - gewoon opgeladen telefoons en een goed humeur.
Alle teams spelen tegelijk tegen elkaar, met een gezamenlijke chat en een live ranglijst, zodat de spanning er tot de laatste minuut inzit. De foto's van onderweg komen samen in één galerij, een leuke afsluiter voor na het kerstfeest zelf. myCityHunt verzorgt het volledige spel, van route tot puntentelling, maar denkt niet voor jullie in restaurant, zaal of menu. Dat is net het fijne: jullie kiezen zelf waar en hoe het kerstdiner in Diepenbeek verdergaat, dicht bij de laatste speelstip.
Boeken kan tot twee dagen voor de datum, en jullie bepalen zelf wanneer de kerstborrel of personeelsfeest kerst plaatsvindt. Betalen doen jullie op factuur, met creditcard of via PayPal, telkens met een factuur waarop de btw duidelijk vermeld staat. Vanaf € 16,99 per persoon, exclusief btw, is de Xmas Adventure in Diepenbeek een feestelijke en actieve start van jullie kerstfeest bedrijf.
Onze klanten komen uit de meest uiteenlopende sectoren. Of het nu gaat om industrie, retail, overheid of dienstverlening: de speurtochten van myCityHunt zijn een uitstekende teambuildingsactiviteit voor je bedrijfsuitje, afdelingsfeest of teamuitje - en dat bij 6.467 locaties over de hele wereld.
De Xmas Adventure is een speurtocht in teamverband door Diepenbeek, gespeeld via een app met raadsels, codes en foto-opdrachten. Perfect als opwarmer voor een kerstborrel of personeelsfeest kerst.
Reken op ongeveer drie uur en vier kilometer wandelen door de binnenstad van Diepenbeek, inclusief de bekende plekken zoals het kasteel en de Sint-Servatiuskerk.
Nee, myCityHunt verzorgt enkel het spelprogramma. Restaurant, zaal, menu en drank kiezen jullie zelf, wat net handig is omdat de route door het centrum van Diepenbeek loopt, dicht bij de horeca.
De prijs start vanaf € 16,99 per persoon, exclusief btw. Datum en tijdstip bepalen jullie zelf bij de boeking.
Boeken kan tot twee dagen voor de gewenste datum, zodat jullie flexibel kunnen plannen rond het kerstfeest bedrijf.
Betalen kan op factuur, met creditcard of via PayPal. Jullie ontvangen steeds een factuur met de btw duidelijk vermeld.
Zeker, het spel is gemaakt voor meerdere teams tegelijk, die via een gezamenlijke chat en ranglijst tegen elkaar spelen tijdens het kerstfeest in Diepenbeek.
Enkel opgeladen smartphones per team. De app van myCityHunt leidt jullie langs de route door Diepenbeek en verzamelt automatisch alle antwoorden en punten.