Vooraan staat het Xmas Adventure, onze tour voor de kersttijd. Elke van deze tours kunnen jullie boeken als teamuitje.
In teams trekken jullie puzzelend door Debrecen, verzamelen punten en vieren daarna bij het eten het team met de meeste punten. Het programma komt van myCityHunt, de locatie en het menu kiezen jullie zelf.
Een kerstborrel is leuk, maar een kerstfeest bedrijf wordt pas echt onvergetelijk als het team eerst samen iets beleeft. In Debrecen kunnen jullie met de Xmas Adventure van myCityHunt de stad in, op zoek naar puzzels, codes en fotoconfrontaties die via de app verschijnen. In teams van een paar collega's lopen jullie langs vaste punten op de route, voorbij plekken als de Grote Kerk en het Déri Múzeum, terwijl de app jullie voortgang bijhoudt en alle teams tegen elkaar strijden op een gezamenlijk klassement.
Het mooie aan dit personeelsfeest kerst is de duidelijke taakverdeling: myCityHunt verzorgt het volledige spel, met route, opdrachten, teamchat en fotogalerij, maar regelt geen restaurant, geen zaal en geen menu. Dat kiezen jullie zelf, precies zoals het bij jullie bedrijf past. Omdat de Xmas Adventure dwars door het centrum van Debrecen voert, is de stap naar het restaurant na afloop altijd klein.
Jullie boeken vanaf € 16,99 per persoon, excl. btw, en bepalen zelf datum en tijdstip, tot twee dagen voor de speeldatum. Betalen kan op factuur, met creditcard of via PayPal, met een duidelijke btw-factuur. Zo wordt de kerstfeest bedrijf in Debrecen een feest waar iedereen straks nog over napraat.
Onze klanten komen uit de meest uiteenlopende sectoren. Of het nu gaat om industrie, retail, overheid of dienstverlening: de speurtochten van myCityHunt zijn een uitstekende teambuildingsactiviteit voor je bedrijfsuitje, afdelingsfeest of teamuitje - en dat bij 6.467 locaties over de hele wereld.
De Xmas Adventure is een speurtocht in teamverband door Debrecen, gespeeld via een app met puzzels, codes en fotoopdrachten langs een vaste route.
Reken op ongeveer drie uur en zo'n vier kilometer door het centrum van Debrecen, in het tempo dat jullie team zelf bepaalt.
Nee, myCityHunt verzorgt alleen het spel. Restaurant, zaal en menu kiezen jullie zelf, wat jullie volledige vrijheid geeft bij het samenstellen van het kerstfeest in Debrecen.
De Xmas Adventure in Debrecen start vanaf € 16,99 per persoon, exclusief btw.
Alle teams spelen tegelijk tegen elkaar via een gedeeld klassement en teamchat, waardoor de Xmas Adventure in Debrecen geschikt is voor zowel kleine als grote groepen.
Boeken kan tot twee dagen voor de gewenste speeldatum, en jullie bepalen zelf welk tijdstip het beste past.
Jullie betalen op factuur, met creditcard of via PayPal, en ontvangen altijd een duidelijke factuur met btw.
Jullie hebben alleen opgeladen smartphones nodig; de app begeleidt het hele kerstfeest bedrijf in Debrecen van start tot finish.