Vooraan staat het Xmas Adventure, onze tour voor de kersttijd. Elke van deze tours kunnen jullie boeken als teamuitje.
In teams trekken jullie puzzelend door Córdoba, verzamelen punten en vieren daarna bij het eten het team met de meeste punten. Het programma komt van myCityHunt, de locatie en het menu kiezen jullie zelf.
Een kerstfeest bedrijf in Córdoba valt of staat met het programma vóór de borrel. De Xmas Adventure is een speurtocht in teams, gespeeld via een app op de smartphone. Jullie collega's lopen zo'n vier kilometer door het centrum van Córdoba, langs plekken als de Mezquita, de Romeinse brug en het Alcázar de los Reyes Cristianos. Onderweg lossen de teams puzzels en codes op, maken ze foto's en verzamelen ze punten. Alle teams spelen tegelijk tegen elkaar, met een gezamenlijke chat en een live ranglijst, dus de sfeer zit er meteen in nog voordat het personeelsfeest kerst echt begint.
myCityHunt verzorgt het volledige spel: de route door Córdoba, de puzzels, de app en de begeleiding op afstand. Wat myCityHunt bewust niet doet, is het regelen van een restaurant, zaal of menu voor de kerstborrel. Dat is geen gemis, maar een bewuste keuze: omdat de tocht middenin Córdoba start en eindigt, is de afstand naar een restaurant naar keuze altijd kort. Jullie kiezen zelf de locatie en het menu die bij de smaak en het budget van het team passen, en de Xmas Adventure sluit daar naadloos op aan.
Boeken van de Xmas Adventure in Córdoba kan al vanaf € 16,99 per persoon, exclusief btw. Datum en tijdstip bepalen jullie zelf bij het boeken, tot twee dagen van tevoren. Betalen gaat op factuur, met creditcard of via PayPal, en de factuur vermeldt altijd de btw. Zo is het kerstfeest bedrijf in Córdoba snel en eenvoudig geregeld, zonder gedoe met losse onderdelen.
Onze klanten komen uit de meest uiteenlopende sectoren. Of het nu gaat om industrie, retail, overheid of dienstverlening: de speurtochten van myCityHunt zijn een uitstekende teambuildingsactiviteit voor je bedrijfsuitje, afdelingsfeest of teamuitje - en dat bij 6.467 locaties over de hele wereld.
De Xmas Adventure in Córdoba start vanaf € 16,99 per persoon, exclusief btw. De uiteindelijke prijs hangt af van het aantal deelnemers en de gekozen opties.
Nee, myCityHunt verzorgt alleen het spel: de tocht, de app en de puzzels door Córdoba. Het restaurant, de zaal en het menu voor de kerstborrel kiezen jullie zelf, wat juist veel vrijheid geeft.
Reken op ongeveer drie uur voor een route van circa vier kilometer door het centrum van Córdoba. Het tempo bepaalt elk team zelf.
Ja, de teams spelen gelijktijdig tegen elkaar via de app, met een gezamenlijke chat en een live ranglijst. Dat maakt het format in Córdoba ook voor grote bedrijven goed schaalbaar.
Alleen een opgeladen smartphone per team. De app regelt de route, de puzzels en het bijhouden van de punten tijdens de tocht door Córdoba.
Boeken kan tot twee dagen voor de gewenste datum. Datum en tijdstip stellen jullie zelf in tijdens het boekingsproces.
De route door Córdoba voert onder andere langs de Mezquita, de Romeinse brug, het Alcázar de los Reyes Cristianos en de synagoge, zodat jullie meteen ook de stad ontdekken.
Betalen kan op factuur, met creditcard of via PayPal. De factuur vermeldt altijd de btw, zodat alles overzichtelijk is voor de administratie.