Vooraan staat het Xmas Adventure, onze tour voor de kersttijd. Elke van deze tours kunnen jullie boeken als teamuitje.
In teams trekken jullie puzzelend door Clermont-Ferrand, verzamelen punten en vieren daarna bij het eten het team met de meeste punten. Het programma komt van myCityHunt, de locatie en het menu kiezen jullie zelf.
Een kerstfeest bedrijf in Clermont-Ferrand wordt pas echt leuk als collega's elkaar even op een andere manier leren kennen voordat de borrel en het diner beginnen. Met Xmas Adventure van myCityHunt trekken de teams in kleine groepjes door het centrum van Clermont-Ferrand, op zoek naar codes, foto-opdrachten en slimme puzzels. De app leidt jullie langs een vaste route, voorbij plekken als de Cathedral, de Basilica of Notre-Dame du Port en de Fontaine de la Pyramide, terwijl de teams onderling strijden om de hoogste score. Alles verloopt via de telefoons van de deelnemers: geen extra materiaal nodig, wel een flinke dosis teamgeest.
Naast Xmas Adventure, speciaal voor de feestdagen, bieden we in Clermont-Ferrand ook Escape Game, Moordspel en Schattenjacht aan voor een personeelsfeest kerst op een ander moment van het jaar. myCityHunt verzorgt het volledige spelprogramma, maar laat de keuze van restaurant, zaal en menu bewust bij jullie. Zo kiezen jullie zelf de locatie die bij jullie kerstfeest past, vlak bij de route door Clermont-Ferrand waar de tour toch al eindigt.
Een kerstborrel organiseren wordt zo simpel: jullie bepalen datum en tijdstip bij het boeken, tot twee dagen vooraf is dat nog mogelijk. De prijs begint bij € 16,99 per persoon, exclusief btw, en betalen kan op factuur, met creditcard of via PayPal. Zo blijft er alleen nog tijd over om te genieten van Clermont-Ferrand tijdens de feestdagen.
Onze klanten komen uit de meest uiteenlopende sectoren. Of het nu gaat om industrie, retail, overheid of dienstverlening: de speurtochten van myCityHunt zijn een uitstekende teambuildingsactiviteit voor je bedrijfsuitje, afdelingsfeest of teamuitje - en dat bij 6.467 locaties over de hele wereld.
Xmas Adventure is een speelse teamtocht door Clermont-Ferrand waarbij de app de route, de puzzels en de scores regelt. Teams spelen tegen elkaar terwijl ze langs bekende plekken in de stad lopen.
De prijs begint bij € 16,99 per persoon, exclusief btw. Het definitieve bedrag hangt af van het aantal deelnemers en de gekozen opties.
Nee, myCityHunt verzorgt alleen het spelprogramma. Restaurant, zaal, menu en drankjes kiezen jullie zelf, wat jullie volledige vrijheid geeft bij het samenstellen van het kerstfeest.
Reken op ongeveer drie uur en zo'n vier kilometer wandelen door het centrum van Clermont-Ferrand. Elk team bepaalt zelf het tempo.
Nee, de teams hebben alleen opgeladen telefoons nodig. De app van myCityHunt regelt de route, de opdrachten en de puntentelling tijdens de tour door Clermont-Ferrand.
Boeken kan tot twee dagen voor de gewenste datum. Datum en tijdstip bepalen jullie zelf bij het reserveren van de Xmas Adventure in Clermont-Ferrand.
Betalen kan op factuur, met creditcard of via PayPal. Op de factuur staat de btw altijd apart vermeld.
Ja, alle teams spelen tegelijk tegen elkaar, met een gezamenlijke chat, een live ranglijst en een fotogalerij waarin alle teams van Clermont-Ferrand samenkomen.