×
×
×
Select language
Select currency
4,4/5 van 223.943 beoordelingen

Kerstborrel Châtillon

Speurtochten Châtillon Team

Kerstborrel in Châtillon: de belangrijkste gegevens

Duur
Ongeveer drie uur
Prijs
Vanaf € 16,99 per persoon excl. btw
Datum
Datum en tijd boeken tot twee dagen van tevoren
Buiten
Onderweg in Châtillon, bij sneeuw of regen met een pauze om op te warmen
Daarna
Waar jullie eten en vieren, bepalen jullie zelf
Afrekening
Op factuur, met creditcard of PayPal, altijd met btw-factuur

Onze tours voor jullie kerstborrel in Châtillon

Vooraan staat het Xmas Adventure, onze tour voor de kersttijd. Elke van deze tours kunnen jullie boeken als teamuitje.

Zo verloopt jullie kerstborrel in Châtillon

In teams trekken jullie puzzelend door Châtillon, verzamelen punten en vieren daarna bij het eten het team met de meeste punten. Het programma komt van myCityHunt, de locatie en het menu kiezen jullie zelf.

Plezier & beweging
Los lastige puzzels op, beheers teamtaken, ga samen op pad en wees als team creatief.
Interactie
Chatten met andere teams, ondersteuning van de gidsen van myCityHunt, live highscore en realtime foto-upload.
Teambuilding
Groepsdynamiek, interactie en communicatie bevorderen de cohesie en de teamgeest.
Ondersteuning
Via de chatondersteuning kunnen teams indien nodig op elk moment contact opnemen met hun gids van myCityHunt.

Een kerstfeest bedrijf in Châtillon wordt pas echt leuk als er vóór de borrel iets gebeurt dat het team samenbrengt. Met de Xmas Adventure trekken jullie collega's in teams door de straten van Châtillon, langs plekken als het Hôtel de ville, het Fort de Vanves en de Avenue de Paris. De app van myCityHunt wijst de weg, stelt raadsels en opdrachten, en houdt via een gezamenlijke ranglijst en chat de spanning er de hele tocht in. Jullie hebben alleen opgeladen telefoons nodig.

Naast de Xmas Adventure heeft myCityHunt in Châtillon ook een Escape Game, een Moordspel en een Schattenjacht. Voor de kerstperiode kiezen de meeste bedrijven toch voor de Xmas Adventure, speciaal gemaakt voor de donkere decembermaand.

myCityHunt verzorgt het spel, niet de locatie, de zaal of het kerstmenu. Dat is bewust zo: de route loopt door het centrum van Châtillon, vlak bij de restaurants waar jullie na de speurtocht kunnen aanschuiven voor de kerstborrel. Jullie boeken vanaf € 16,99 per persoon, excl. btw, kiezen zelf datum en tijd, en kunnen tot twee dagen voor de activiteit reserveren. Betalen kan op factuur, met kredietkaart of via PayPal.

Het pakket voor jullie kerstborrel

Teamuitje Basic

  • Gedeelde afbeeldingengalerij en highscore
  • Onderling verbonden via teamchat
  • BTW-factuur
  • Betaling met creditcard, PayPal of via een bankoverschrijving
  • Prioriteit klantenondersteuning
  • Geen omboeking
  • Geen ondersteuning van een teamgids
€ 16,99
p.p. plus BTW.

Teamuitje Plus

  • Gedeelde afbeeldingengalerij en highscore
  • Onderling verbonden via teamchat
  • BTW-factuur
  • Betaling met creditcard, PayPal of via een bankoverschrijving
  • Prioriteit klantenondersteuning
  • Gratis omboeken
  • Ondersteuning via de chat van een gids van myCityHunt
€ 22,99
p.p. plus BTW.

Voordelen van een teambuilding evenement

Toegewijde Virtuele Host
Team Chat
Live Scorebord
Gezamenlijke Herinneringen
Toegewijde Virtuele Host
Jullie virtuele host is er om jullie bij elke stap te ondersteunen. Als je team uitdagingen tegenkomt, hulp nodig heeft of verduidelijking wil tijdens de speurtocht, is je toegewijde host slechts één chat van je verwijderd. Neem contact met je host op via de supportchat in onze app en hij zal je begeleiding, hints en oplossingen geven om je team op koers te houden en ervoor te zorgen dat de teambuilding soepel en plezierig verloopt.
Team Chat
Communicatie is van essentieel belang in elk succesvol team. Met onze Team Chat-functie kun je tijdens je speurtocht verbonden en op de hoogte blijven. Onze speciale app biedt realtime teamchat functies, zodat teamleden naadloos met elkaar kunnen communiceren. Deel aanwijzingen, coördineer strategieën en vier overwinningen terwijl jullie samenwerken om de uitdagingen te volbrengen en de puzzels op te lossen.
Live Scorebord
Het scorebord wordt in realtime bijgewerkt. Je ziet de scores van elk team tijdens de jacht, zodat je weet waar je staat. Nog 10 minuten te gaan en je staat 5 punten achter op het leidende team? Geef dan alles wat je hebt en verover alsnog de eerste plaats!
Gezamenlijke Herinneringen
Beleef het plezier opnieuw door je fotogalerij te verkennen, waar je alle foto's kunt bekijken en delen die zijn genomen tijdens de wedstrijd. Of het nu gaat om een momentopname van de reactie van je team op een uitdaging of een groepsfoto om jullie prestaties te vieren, deze foto's dienen als een blijvende herinnering aan jullie spannende teambuildingreis.
4.323
Teamuitje-boekingen in alle steden sinds 2021

Wat onze klanten over ons zeggen

Delivery Hero
H&M
Enercity
Allianz
Daimler
Aldi
Capgemini
T-Systems
BCG
Microsoft
Teambuilding klanten

Onze klanten komen uit de meest uiteenlopende sectoren. Of het nu gaat om industrie, retail, overheid of dienstverlening: de speurtochten van myCityHunt zijn een uitstekende teambuildingsactiviteit voor je bedrijfsuitje, afdelingsfeest of teamuitje - en dat bij 6.467 locaties over de hele wereld.

Veelgestelde Vragen

Wat is de Xmas Adventure in Châtillon?

De Xmas Adventure is een speurtocht in teams door Châtillon, gespeeld met een app die de route, raadsels en foto-opdrachten aanstuurt. Perfect als start van jullie kerstfeest bedrijf.

Regelt myCityHunt ook het kerstmenu en de locatie in Châtillon?

Nee, myCityHunt verzorgt alleen de speurtocht. Lokaal, zaal, menu en dranken kiezen jullie zelf, meestal in het centrum van Châtillon waar de route doorheen loopt.

Hoeveel kost de Xmas Adventure in Châtillon?

De activiteit start vanaf € 16,99 per persoon, excl. btw. Het definitieve bedrag hangt af van de groepsgrootte en de gekozen opties.

Hoelang duurt de speurtocht door Châtillon?

Reken op ongeveer drie uur en vier kilometer wandelen door het centrum van Châtillon, inclusief stops bij bezienswaardigheden zoals het Hôtel de ville en de Avenue de Verdun.

Hoe laat kunnen we de Xmas Adventure in Châtillon boeken?

Jullie bepalen zelf datum en tijdstip bij de boeking. Reserveren kan tot twee dagen voor de gewenste datum.

Wat hebben we nodig om mee te doen?

Alleen opgeladen smartphones per team. De app van myCityHunt begeleidt jullie door Châtillon en verzamelt alle antwoorden en foto's automatisch.

Kunnen meerdere teams tegelijk spelen in Châtillon?

Ja, alle teams spelen tegelijk tegen elkaar, verbonden via een gezamenlijke chat en een live ranglijst, tot de laatste opdracht in Châtillon is volbracht.

Hoe betalen we de Xmas Adventure?

Betalen kan op factuur met btw-vermelding, via kredietkaart of met PayPal, zoals bij elke boeking van myCityHunt in Châtillon.

Meer voor bedrijven in Châtillon