Vooraan staat het Xmas Adventure, onze tour voor de kersttijd. Elke van deze tours kunnen jullie boeken als teamuitje.
In teams trekken jullie puzzelend door Cesena, verzamelen punten en vieren daarna bij het eten het team met de meeste punten. Het programma komt van myCityHunt, de locatie en het menu kiezen jullie zelf.
Een kerstborrel of personeelsfeest kerst in Cesena wordt pas echt leuk met een gezamenlijke activiteit vooraf. Met de Xmas Adventure gaan jullie collega's in teams op pad door de binnenstad van Cesena, langs plekken als de Malatestiana Library, Piazza del Popolo en de Rocca Malatestiana. Via een app krijgen de teams opdrachten, puzzels en foto-uitdagingen voorgeschoteld, terwijl een gezamenlijke ranglijst voor de nodige spanning zorgt. Alles wat nodig is, is een opgeladen telefoon per team.
Naast de Xmas Adventure zijn in Cesena ook de formats Escape Game, Moordspel en Schattenjacht beschikbaar, mocht een ander thema beter passen bij jullie kerstfeest bedrijf. De route staat vast en leidt langs de mooiste plekken van Cesena, maar het tempo bepalen jullie zelf. Na afloop is de stap naar een restaurant voor het kerstdiner snel gezet, want de tocht eindigt middenin de binnenstad van Cesena.
myCityHunt verzorgt het volledige spelprogramma, maar niet het restaurant, de zaal of het menu voor het personeelsfeest kerst. Dat kiezen jullie zelf, helemaal naar eigen smaak en budget. De Xmas Adventure in Cesena is te boeken vanaf € 16,99 per persoon excl. btw, tot twee dagen voor de gewenste datum. Betalen kan op factuur, met creditcard of via PayPal, en jullie ontvangen altijd een factuur met btw.
Onze klanten komen uit de meest uiteenlopende sectoren. Of het nu gaat om industrie, retail, overheid of dienstverlening: de speurtochten van myCityHunt zijn een uitstekende teambuildingsactiviteit voor je bedrijfsuitje, afdelingsfeest of teamuitje - en dat bij 6.467 locaties over de hele wereld.
De Xmas Adventure in Cesena is te boeken vanaf € 16,99 per persoon, exclusief btw.
Nee, myCityHunt verzorgt alleen het spelprogramma. Restaurant, zaal en menu in Cesena kiezen jullie zelf, zodat alles aansluit bij jullie wensen.
Reken op ongeveer drie uur spelplezier en een wandeling van rond de vier kilometer door de binnenstad van Cesena.
Niet meer dan opgeladen smartphones per team. De app van myCityHunt begeleidt jullie langs de route in Cesena en geeft alle opdrachten weer.
Ja, jullie bepalen zelf datum en tijdstip van de Xmas Adventure in Cesena, en kunnen tot twee dagen van tevoren boeken.
Zeker, de teams spelen tegen elkaar via een gezamenlijke ranglijst en teamchat, waardoor ook grote groepen in Cesena moeiteloos kunnen meedoen.
Naast de Xmas Adventure bieden wij in Cesena ook Escape Game, Moordspel en Schattenjacht aan voor jullie personeelsfeest kerst.
Betalen kan op factuur, met creditcard of via PayPal. Jullie ontvangen altijd een factuur met btw vermeld.