×
×
×
Select language
Select currency
4,4/5 van 223.943 beoordelingen

Kerstborrel Caserta

Speurtochten Caserta Team

Kerstborrel in Caserta: de belangrijkste gegevens

Duur
Ongeveer drie uur
Prijs
Vanaf € 16,99 per persoon excl. btw
Datum
Datum en tijd boeken tot twee dagen van tevoren
Buiten
Onderweg in Caserta, bij sneeuw of regen met een pauze om op te warmen
Daarna
Waar jullie eten en vieren, bepalen jullie zelf
Afrekening
Op factuur, met creditcard of PayPal, altijd met btw-factuur

Onze tours voor jullie kerstborrel in Caserta

Vooraan staat het Xmas Adventure, onze tour voor de kersttijd. Elke van deze tours kunnen jullie boeken als teamuitje.

Zo verloopt jullie kerstborrel in Caserta

In teams trekken jullie puzzelend door Caserta, verzamelen punten en vieren daarna bij het eten het team met de meeste punten. Het programma komt van myCityHunt, de locatie en het menu kiezen jullie zelf.

Plezier & beweging
Los lastige puzzels op, beheers teamtaken, ga samen op pad en wees als team creatief.
Interactie
Chatten met andere teams, ondersteuning van de gidsen van myCityHunt, live highscore en realtime foto-upload.
Teambuilding
Groepsdynamiek, interactie en communicatie bevorderen de cohesie en de teamgeest.
Ondersteuning
Via de chatondersteuning kunnen teams indien nodig op elk moment contact opnemen met hun gids van myCityHunt.

Een kerstborrel is leuk, maar een kerstfeest bedrijf dat Caserta echt laat zien, blijft hangen. Met de Xmas Adventure van myCityHunt trekken jullie collega's in teams door de binnenstad, langs plekken als het Paleis van Caserta en de Cattedrale di San Michele Arcangelo, op zoek naar codes, raadsels en foto-opdrachten. Alles verloopt via een app op de eigen telefoon: geen materiaal nodig, geen begeleider ter plekke. De app wijst de weg, telt de punten en houdt via een gezamenlijke chat en ranglijst iedereen op de hoogte van de stand.

Naast Xmas Adventure, het format voor de decembermaanden, biedt myCityHunt in Caserta ook Escape Game, Moordspel en Schattenjacht aan, mocht je buiten het seizoen iets zoeken. De tocht duurt ongeveer drie uur en voert jullie zo'n vier kilometer door het centrum van Caserta, in het tempo dat het team zelf bepaalt.

myCityHunt verzorgt het programma, niet het etentje erna. Restaurant, zaal en menu kiezen jullie zelf, en dat is precies handig: omdat de route door de binnenstad van Caserta loopt, is de stap naar het diner na afloop maar klein. Jullie boeken vanaf € 16,99 per persoon exclusief btw, kiezen zelf datum en tijdstip, en kunnen tot twee dagen voor het personeelsfeest kerst nog reserveren. Betalen kan op factuur, met creditcard of via PayPal.

Het pakket voor jullie kerstborrel

Teamuitje Basic

  • Gedeelde afbeeldingengalerij en highscore
  • Onderling verbonden via teamchat
  • BTW-factuur
  • Betaling met creditcard, PayPal of via een bankoverschrijving
  • Prioriteit klantenondersteuning
  • Geen omboeking
  • Geen ondersteuning van een teamgids
€ 16,99
p.p. plus BTW.

Teamuitje Plus

  • Gedeelde afbeeldingengalerij en highscore
  • Onderling verbonden via teamchat
  • BTW-factuur
  • Betaling met creditcard, PayPal of via een bankoverschrijving
  • Prioriteit klantenondersteuning
  • Gratis omboeken
  • Ondersteuning via de chat van een gids van myCityHunt
€ 22,99
p.p. plus BTW.

Voordelen van een teambuilding evenement

Toegewijde Virtuele Host
Team Chat
Live Scorebord
Gezamenlijke Herinneringen
Toegewijde Virtuele Host
Jullie virtuele host is er om jullie bij elke stap te ondersteunen. Als je team uitdagingen tegenkomt, hulp nodig heeft of verduidelijking wil tijdens de speurtocht, is je toegewijde host slechts één chat van je verwijderd. Neem contact met je host op via de supportchat in onze app en hij zal je begeleiding, hints en oplossingen geven om je team op koers te houden en ervoor te zorgen dat de teambuilding soepel en plezierig verloopt.
Team Chat
Communicatie is van essentieel belang in elk succesvol team. Met onze Team Chat-functie kun je tijdens je speurtocht verbonden en op de hoogte blijven. Onze speciale app biedt realtime teamchat functies, zodat teamleden naadloos met elkaar kunnen communiceren. Deel aanwijzingen, coördineer strategieën en vier overwinningen terwijl jullie samenwerken om de uitdagingen te volbrengen en de puzzels op te lossen.
Live Scorebord
Het scorebord wordt in realtime bijgewerkt. Je ziet de scores van elk team tijdens de jacht, zodat je weet waar je staat. Nog 10 minuten te gaan en je staat 5 punten achter op het leidende team? Geef dan alles wat je hebt en verover alsnog de eerste plaats!
Gezamenlijke Herinneringen
Beleef het plezier opnieuw door je fotogalerij te verkennen, waar je alle foto's kunt bekijken en delen die zijn genomen tijdens de wedstrijd. Of het nu gaat om een momentopname van de reactie van je team op een uitdaging of een groepsfoto om jullie prestaties te vieren, deze foto's dienen als een blijvende herinnering aan jullie spannende teambuildingreis.
4.324
Teamuitje-boekingen in alle steden sinds 2021

Wat onze klanten over ons zeggen

Delivery Hero
H&M
Enercity
Allianz
Daimler
Aldi
Capgemini
T-Systems
BCG
Microsoft
Teambuilding klanten

Onze klanten komen uit de meest uiteenlopende sectoren. Of het nu gaat om industrie, retail, overheid of dienstverlening: de speurtochten van myCityHunt zijn een uitstekende teambuildingsactiviteit voor je bedrijfsuitje, afdelingsfeest of teamuitje - en dat bij 6.467 locaties over de hele wereld.

Veelgestelde Vragen

Wat kost de Xmas Adventure als kerstfeest bedrijf in Caserta?

De Xmas Adventure in Caserta is te boeken vanaf € 16,99 per persoon, exclusief btw.

Regelt myCityHunt ook het diner bij ons kerstfeest bedrijf in Caserta?

Nee, myCityHunt verzorgt alleen het programma. Restaurant, zaal, menu en drankjes kiezen jullie zelf, wat goed uitkomt omdat de tocht al door de binnenstad van Caserta loopt.

Hoe lang duurt de Xmas Adventure in Caserta?

Reken op ongeveer drie uur en zo'n vier kilometer wandelen door het centrum van Caserta, in het tempo van jullie eigen team.

Hebben we extra materiaal nodig voor ons personeelsfeest kerst?

Nee, jullie hebben alleen opgeladen smartphones nodig. De app van myCityHunt wijst de weg, stelt de opdrachten en telt automatisch de punten.

Kunnen meerdere teams tegelijk meedoen in Caserta?

Ja, alle teams spelen tegen elkaar. Een gezamenlijke chat en een live ranglijst houden iedereen op de hoogte, en foto's komen in een gedeelde galerij terecht.

Tot wanneer kunnen we de kerstborrel in Caserta nog boeken?

Boeken kan tot twee dagen voor de gewenste datum. Datum en tijdstip bepalen jullie zelf bij het reserveren.

Welke betaalmogelijkheden zijn er voor ons kerstfeest bedrijf?

Jullie betalen op factuur, met creditcard of via PayPal. Op de factuur staat de btw altijd apart vermeld.

Welke andere formats biedt myCityHunt aan in Caserta?

Naast de Xmas Adventure zijn in Caserta ook Escape Game, Moordspel en Schattenjacht beschikbaar, ideaal voor een teamuitje buiten de kerstperiode.

Meer voor bedrijven in Caserta