Vooraan staat het Xmas Adventure, onze tour voor de kersttijd. Elke van deze tours kunnen jullie boeken als teamuitje.
In teams trekken jullie puzzelend door Carballo, verzamelen punten en vieren daarna bij het eten het team met de meeste punten. Het programma komt van myCityHunt, de locatie en het menu kiezen jullie zelf.
Een kerstborrel is leuk, maar een kerstfeest bedrijf waarbij het team écht samen iets beleeft, blijft hangen. Met de Xmas Adventure trekken jullie collega's in teams door Carballo, op zoek naar codes, raadsels en foto-opdrachten. De app wijst de weg langs de binnenstad, voorbij plekken als het Cultural Center of Carballo en de casa consistorial de Carballo, terwijl alle teams tegen elkaar strijden om de hoogste score.
Jullie personeelsfeest kerst vraagt om niet meer dan opgeladen telefoons. De app van myCityHunt stuurt de teams langs een vaste route door Carballo, stelt de opdrachten en houdt via een gezamenlijk klassement de spanning erin. Een teamchat en een fotogalerij zorgen ervoor dat iedereen, ook na de tour, nog over de avond napraat.
myCityHunt verzorgt het spel, niet het eten of de zaal: dat kiest jullie bedrijf zelf, precies in het centrum van Carballo waar de Xmas Adventure ook eindigt. Zo is de stap naar het restaurant na de tour maar een paar minuten lopen. De kerstborrel start vanaf € 16,99 per persoon, excl. btw, en jullie bepalen zelf datum en tijdstip bij het boeken, tot twee dagen vooraf.
Onze klanten komen uit de meest uiteenlopende sectoren. Of het nu gaat om industrie, retail, overheid of dienstverlening: de speurtochten van myCityHunt zijn een uitstekende teambuildingsactiviteit voor je bedrijfsuitje, afdelingsfeest of teamuitje - en dat bij 6.467 locaties over de hele wereld.
De Xmas Adventure is een speelse teamtour door Carballo, waarbij teams via een app raadsels oplossen, codes zoeken en foto-opdrachten uitvoeren langs een vaste route door het centrum.
Ja, het is speciaal ontworpen voor een kerstfeest bedrijf of personeelsfeest kerst: teams spelen tegen elkaar, er is een gezamenlijk klassement en een teamchat, en het sluit mooi af vóór het diner.
Nee, myCityHunt verzorgt alleen het spel. Het restaurant, de zaal en het menu voor jullie kerstborrel kiezen jullie zelf, wat juist handig is omdat de tour eindigt in het centrum van Carballo.
De Xmas Adventure start vanaf € 16,99 per persoon, exclusief btw. De einduitkomst hangt af van het aantal deelnemers en het gekozen formaat.
Reken op ongeveer drie uur spelplezier over een route van circa vier kilometer door de binnenstad van Carballo, inclusief plekken als het Cultural Center of Carballo.
Alleen opgeladen smartphones. De app van myCityHunt toont de route, geeft de opdrachten en verwerkt automatisch de scores van alle teams in Carballo.
Jullie kunnen tot twee dagen voor de datum boeken en zelf het tijdstip bepalen dat het best past bij jullie kerstfeest bedrijf in Carballo.
Jullie kunnen betalen op factuur, met creditcard of via PayPal. De factuur toont altijd de btw duidelijk gespecificeerd.